• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvňáčci. Jakou metodou se učí vaše ratolesti číst?

26. září 2010 
tak mi naštěšstí pohoda,a le zase řádí jinak. JInak radím vařečku do ruky Ano a malé bubu a jinak se ta to maminy vykašleme. stejně to dětema si nic nedá když hulákáme. :grinning:
20. bře 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasa ked prepisuje text tak spravi vzdy chybu, ale si to vsimne a opravi nevyzera to moc pekne ale ma to bez chyby.
a krikom sa fakt nic nedosiahne akurat ze sme z toho nanic asi to moc bereme vazne pozhnam to podla seba
20. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozeram,že rozoberate,posluchanie.u nas to je o držku :frowning2: .ja si možem aj jazyk zodrať.... vsetko jej treba 100x povedať a potom to možno spravi.nič nepočuva neviem,kde som spravila chybu vo vychove,ale ma to trapi,že nepočuva.a lenivučka je,všetko by robila,len nie to,čo mamka povie.som z toho smutna :unamused:
20. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marianka, presne tak, všetko urobí, len nie to čo jej poviem ja ... a to nebude výchova, ved tá menšia má 2,5roka a tiež je hluchá, na nu tiež len varecha platí ... dnes som ešte ani nekričala, len chodím ako diktátor s varechou ... počítam že sa mi zachvíľu budú smiať, že čo idem variť :grinning:
20. bře 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave mi volala riaditelka zo skoly malá mala na plaveckom uraz :frowning2: ale vraj to nie je az take zle ze si roztala koleno v sprchach osetrili jej to tam. No uvidim ako to bude vyzerat. A to sa chystame na vikend prec a malemu zas idu stolicky vsetky styri naraz tak je strasne mrzuty. Som zvedava ako zvladneme taky vikend uz teraz mam z toho nervy ved mrzute deti to je des :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy tak ase přidávám do klubu nelsyšících dětí i ty moje jsou jakési divné. a doma jsem občas jak žena ozývající se z amplionu co vyslovuje nestále stejná slova dokola. :frowning2: asi to je věk. či co.

petrahy snad to bude OK.
20. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti,aj ja verím že to nebude nič vážne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyzera to dost blbo :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala teraz spi tak uvidim ked sa zobudi ci ideme na pohotovost, alebo k nasim na vikend je to cca 150km od nas
20. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked ona sa robila taka hrdinka pred vsetkymi a doma slzicky to je strasne ake su tie deti aj vase su take?
20. bře 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

marianka...naše prváčky sú asi naklonované...presne ako keby si o mojej písala....hluchá a lenivá
aj do školy jej musím pomáhať s obliekaním, lebo by neprišla ani na 5. hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ..vstáva hodinu pred odchodom do školy a aj tak nestíha...ja už neviem, čo s ňou robiť :rolling_eyes:
20. bře 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bzuco-ja som z nej riadne zufala.ona je schopna pri obliekani natiahnuť si nohavice po kolena,a tak sedieť aj pol hodinu,kym ju 5x neupozornim.a ked sa ma učit to iste.kym sa uloži k stolu...nekonečny pribeh.ked je aj v škole taka pomala,tak neviem,neviem.dohovaram jej,pekne na nu,aj pokričim,sem tam pohrozim varechou,ale to ako keby na stenu hrach sypal. :frowning2: .som zvedava čo mi povie učitelka na rodičovskom :cry: :cry: :cry:
20. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marianka :sweat_smile: .....naša úplne rovnako...presne si to s tými nohavicami vystihla :zipper_mouth: :pensive: ...aj od stola 100x odbehne...všetko robí za pochodu a moje dohovárania idú jedným uchom dnu a druhým von :rolling_eyes:

už sme vyskúšali všetky finty, len aby sa trošku spamätala, nasľubovali hory-doly a nič....asi 3 hodiny bolo dobre a potom zasa sme boli tam, kde predtým :confounded:
20. bře 2009 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak...si ma troška potešila :sweat_smile: ...som si myslela, že to len ja mám také dieťa...lebo ona je fakt riadny exemplár :zipper_mouth:
20. bře 2009 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marianka, bzuco ja mám rovnaké nerváky pri obliekaní, pančusky ku kolenám a dosť, zahladí sa do blba s otvorenou hubou, čo musím po nej zrevať aby sa obliekala, takisto aj nohavice ... dnes ma zas vytočili, ráno ju musím budiť do školy, ale dne herečka vstala sama a zavčasu čo ja by som ešte driemala :angry:

petrahy, tak ako kolienko? :wink:
21. bře 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy já taky a někdy to je až na zabití. :slight_smile: nechápu proč dítě sedí civí nebo mele pantem a má jen jednu nohavi nataženou. to je boj. :wink:
21. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
našu obliekam ráno pravidelne ja-popri tom mám obvyklé 15 min kázanie o poslušnosti, lenivosti, pozornosti..Už to vedia všetci naspamäť, len Júlia si to akosi nevšíma a nie je schopná zapamätať si len malé percento z mojej výchovnej reči.. :confused: :confused: :confused: .Obliekam ju preto, že si nechcem rozhádzať nervy už od rána..Hovorím jej: Julka, máš tam nachystané všetky veci, obleč sa..o 5 min predpokladám, že je už oblečená, ale omyl: malá si kľudne sedí v kuchyni,kreslí nejaký strašne dôležitý obrázok..o ďalších 5 min je schopná navliecť na seba spodné prádlo a potom stratím nervy a doobliekam ju ja :confounded: :confounded:

A najviac ma štve, že chodí stále rozgajdaná-dúfam, že ten výraz všetci poznáte..Jednoducho, krásne ju oblečiem, prídem pre ňu do školy a spodné tielko na nohaviciach, vrchý roláčik alebo tričko špinavé, kolená na rifloch totálne lesklé vyšúchané od parkiet..ja neviem, kedy z nej vyrastie naozajstné dievčatko..Bože, veď ja mám doma chalana..Hlavná vec, že maľovať sa a lakovať si nechty sa naučila skôr, ako začala chodiť do škôlky..Ale také úplne jednoduché úkony jej trvajúúúúúúúú... :confused: :slight_smile:
21. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maruska my chodíme takisto nielen vygajdaný ale špinavý, ved tá menšia je zatiaľ čistejšia, tej tričko vydrží niekedy aj dva dni :slight_smile:
21. bře 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...tie naše prváčence sú totálne klony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja vika tiež chodi rozgajdana,špinava a večny problem zips.ked toto vidim,tak ma ide roztrhnuť. :rolling_eyes: .to nebolo dačo vo vzduchu kad sme ich planovali??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marianka :sweat_smile: ...ja len dúfam, že jedného dňa sa zo predsa len zlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a zakasať si tielko do pančúch sa konečne naučila po pol roku neustáleho napomínania...to ked som po ňu prišla do družiny a videla som gate spadnuté pod pupok a holé brucho, zúrila som :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktovie či sa vtedy veru niaky vírus nešíril po slovensku :grinning: ... ale zaujímavé je že teraz ide s babkou do kostola a to sa rýchlo vyobliekala, ani nohavice neboli zastavené v kolenách, proste vychystaná raz dva :unamused:
22. bře 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
haaslerka...naša tiež išla do kostola - ale rituál rovnaký - obháňanie, aby to vôbec stihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bzuco som sa :grinning: , spadnuté gate mávame aj my
22. bře 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridávam sa do klubu-spadnuté gate,rozpravený a rozopnutý zips :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak se pridam adysek ma vecne diru na kalhotach a to mezi nohama jestli to jsou rifle nebo jiny kalhoty ja nevim co dela anebo diry na palecku na puncochacich :grinning:
22. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
22. bře 2009 ve 12:13 • dukla
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
22. bře 2009 ve 12:13 • dukla
ahojte kolinko je celkom v pohode velmi krasne sa vyfarbilo :grinning: ona snad sukne nikdy nosit nebude, lebo tie jej modrinove nohy su fakt des. boli sme u babky a ona si herecka lozila po horolezeckej stene na ihrisku a cez prekazky ako keby sa jej nic nestalo a ked mala kracat to zrazu krivala
22. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrahy toto poznám, ked ona chce je Ok, ale ked jej čosi kážem hned nevládze ... no hlavne že to nie je vážne ... a neboj, my nemáme tiež nohy modelky, ale dobitého športovca, každú chvíľu natieram modriny
22. bře 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

zasa sa pridávam do klubu modrinových prvákov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek