Román pro děti - 10letý syn potřebuje knihu do školy

pavca1965
20. led 2019

Dobrý den maminky.Synovi je 10 let. Ze školy přišel s tím, že musí do týdne přečíst dětský román. ( ví to už delší domu, jen mi to jaksi zapomněl oznamit). Hledáme na internetu něco vhodného a hlavně čtiveho a už jsem z hledáni na nervy. Chtěla jsem mu to stáhnout do tabletu.
Nenapadá vás nějaká kniha? Buď najdeme neco složiteho, dlouhého, nevhodného nebo jsme nenašly v el.podobě... Dekuji za pomoc

lobella
20. led 2019

@pavca1965 a co zajot do knihovny si nejakou pujcit? Urcite si vybere...

lenbo
20. led 2019

A co napr. Pousti a pralesem, nebo nejaky dil Tri patracu

pavca1965
autor
20. led 2019

@lobella to by bylo reseni. Ale jsem z vesnice, momentalne bez auta, nejblizsi je daleko... Skolni knihovna me napadla take, ale pani ucitelka neochotna..

pavca1965
autor
20. led 2019

@lenbo Dekuji mrknu se.

merope
20. led 2019

Fantasy román (jsem si schválně nastudovala wiki, abych zjistila, co že to ten román je 🙂 ) Sedmý smysl - snad by stačil první díl, postupně vydával Albatros, ale to, co není momentálně "chráněno" by se mělo dát najít velmi snadno, ten zbytek trošku složitěji. Vzdáleně podobné Harrymu Potterovi, ale mě se líbí mnohem víc, je to více čtivé i pro děti a je to o dracích a jednorožcích 🙂.

renatalen
21. led 2019

@pavca1965 Pousti a pralesem je velmi ctiva a nebo neco od Storcha-Lovci mamutu a tak. Mozna jeste Verneovky. Vse se da v pohode stahnout.

katchkak
21. led 2019

@pavca1965 a co Malý princ? Podle Wikipedie je to román pro děti, je to krátké a dá se o tom pěkně povídat