Školní batoh 3. třída. Nechaly jste ještě, nebo už koupily nový?

sorboni30
6. črc 2023

Holky potřebovala bych se zeptat, případně i radu.
Vy co máte děti. Nosily vaše děti batohy co jste jim koupili v první třídě i do třetí nebo jste koupily nové?
Synové jdou po prázdninách do třetí třídy
Mají koupené školní batohy od první třídy. Jsou typické tvrdé a když tam dali knížky, byly pěkné těžké.
Tak si říkám zda jim koupit nové batohy do školy nebo ještě nechat?
Budou mít více učení, začíná jim angličtina..
Poradíte? Děkuju

ivkasolavova
6. črc 2023

Syn jde také do 3 . a chce novou aktovku už . Tak jsem slíbila novou a budeme kupovat novou .

sorboni30
autor
6. črc 2023

@ivkasolavova a jakou? Kdybyste měli tip nebo odkaz byla bych ráda 🙏

ivkasolavova
6. črc 2023

@sorboni30 ještě nemám uplně vybranou ,on si tedy vybral ale nekoukala jsem na recenze

mischel117
6. črc 2023

Syn jde do 3.tridy a bude mít tašku co se koupila do 1.tridy.
Odkaz: https://www.topgal.cz/p/fotbalovy-skolni-batoh-...

miryp
6. črc 2023

Dcera nosila stejnou aktovku, syn bude také nosit současnou až do třetí třídy.

martt
6. črc 2023

@sorboni30 My jsme staršímu synovi do 3.třidy kupovali nový batoh od Topgalu kvuli tomu, že do aktovky by se mu uz vsechno nevešlo. V září půjde do 6.třidy a bude stale tento batoh je pořád pěkný a vše se mu tam vejde.

jaja01k
6. črc 2023

Starší měl do 1. třídy aktovku, ve 2. už ji nechtěl, že mají všichni batoh. Tak jsme koupili batoh, teď s ním jde do 4. třídy. Mladší má batoh od 1. třídy, teď jde do 3. a bude ho mít pořád. Oba mají Boll school mate.

vodnici
6. črc 2023

@sorboni30 syn ma skolni batoh Still, od 1.tridy, v zari pujde do 3. Predpokladam, ze mu bude zatim stacit. Mladsimu jsme poridili skolni batoh Boll, ten vetsi, doufam, ze s nim odchodi cely 1.stupen 😉

ireniq
7. črc 2023

Syn ma od 1.tridy Beckmann a chce ho i do 3., opotrebovany vůbec neni. Otazka je, jestli uz nebudou mit vic veci a jestli se mu tam vsechno vejde, kolikrat tam věci jen tak ve spechu nahazi bez ladu a skladu, a taky budou mit jinou pani ucitelku, tak uvidime, jak to bude s nechavanim učebnic ve skole apod. Ale zatim nechavame stejny.

ajka198
7. črc 2023

Syn má od 1. třídy Topgal a půjde s ním po prázdninách do 4. třídy. Sem tam je odřený, ale na funkčnost nemá vliv. V plánu je koupit nový až do 6. třídy.

properjoey
7. črc 2023

Dcera taky půjde do třetí a pořád se stejným batohem.

jancaand
8. črc 2023

Syn má 1.-3.třída stejnou tašku, sám nechtěl zatím batoh. Teď do 4.třídy už chce batoh.

ada22
8. črc 2023

Dcera měla Topgal 1-3 třída a vlastně kolem té třetí třídy hrozně vytáhla a začal ji být nepříjemný na záda. Z toho důvodu jsme kupovali nový. Má Coocazoo batoh CarryLarry2 že začátku se mi zdál krapet fórový, ale už ho tahá dva roky a není na něm používání znát.

izz76
8. črc 2023

Dcera mela 1-2tr školní tašku baagl a ted do 3tr budeme kupovat batoh,nejspíš taky baagl.

lendulkam
8. črc 2023

Kupovali jsme do 3. třídy batoh od Bagmaster a 👍 1. a 2. třídu měl také Bagmaster batoh, ale menší.

lenulen
8. črc 2023

Kluci maji od prvni tridy stejny, jeden jde po prazdninach do 5. , druhy do 4. tridy. Novy poridim obema az na druhy stupen.

andelka
8. črc 2023

Máme Topgal. Ten větší má syn od 1 třídy a teď půjde do 7. Druhý syn má ten menší,a do 5 třídy jsem mu koupila velký,už studentský. V září jde na 8 letý gympl. Tam by s dinosaury asi neuspěl.

veruuu_kubesovic
8. črc 2023

@sorboni30 dcera měla v 1.tride aktovku, během 2.tridy mě ukecala na batoh, že ho mají všichni...
Tak má Topgal a bude ho mít i ve 3.tride a doufám, že ji vydrží až tak do konce 5.tridy

pospis
20. črc 2023

Kluci měli 1-3 třída batoh Beckmann od 4 třídy mají pak ten větší studenstký. Nejmladší syn jde v září do první třídy a tím že je zářiový a bude mít skoro 7let, tak dostal větší batoh do první třídy. Doufám že mu vydrží celý první stupeň nebo alespoň 4roky určitě.