Učitelka se žáků ptá, koho volili rodiče

minka1kh
15. led 2018

Je normální, aby učitelka na prvním stupni v hodině, dětem říkala koho volila a pak se ptala žáků, koho volili rodiče? Podle mě jí do toho nic není.

gorda
17. led 2018

@minka1kh No tak me hlavne prijde, ze mas problem hlavne sama se sebou, ne s ucitelkou, ktera se mozna pta a mozna nepta a mozna slo o debatu o jabkach ke svacine. V jednom komentari pises, jak ucitelka na tridnich schuzkach deli deti na chytre a ty druhe a hned nezapomenes dodat, ze tveho ditete se to netyka. Jako bys mela strach, ze se te zde bude nekdo smat za to, ze mas doma to druhe, ne chytre dite. V dalsim prispevku pises o detech, co se o prestavce smaly tem, kdo volili Zemana a hned samozrejme uvedes, ze vy jste ho nevolili, protoze opet by se ti zde, na anonymnim foru mohl nekdo smat za to, ze mas nejaky nazor a jdes s tim nazorem k volbam. Takze bys mozna mela ty sama zapracovat na svem sebevedomi a osobni svobode, protoze tezko potom tvoje dite zjisti, ze se nema stydet za to, kdo je. ;)

mmmk
17. led 2018

Mne to od ucitelky prijde trochu divne, nicmene na me a mem muzi je myslim evidentni, ze nejsme velici MZ a ja se tim nijak netajim. Ac teda nevim, zda synovi druhakovi utkvela jmena tech, co jsme volili.

minka1kh
autor
17. led 2018

@gorda Tak to jsou dost silná slova. Můj doplňující komentář byl proto, aby nedošlo k mýlce, že jsem zapšklá matka dítěte, které je označované za "nechytré". Prostě mi to vadí z principu ať jde moje, nebo ostatní děti. Moje sebevědomí a osobní svobodu jistě odhadneš ze třech řádků komentářů v anonymní diskuzi🙂. BTW: učitelku před dítětem neshazuji, ale za standartní její vystupování nepovažuji.

gorda
17. led 2018

@minka1kh Ano, pokud by jsi uvedla, ze se deti smeji kvuli volbam tvemu diteti, nebo ucitelka tvoje dite oznacuje za... za co vlastne?... tak potom muzes pusobit jako zapskla matka. Takhle na me pusobis tak, jak jsem popsala vyse. A ano, tak jako nemuzu z par radku v anonymni debate odhadnout tvoji povahu, zrovna tak se docela blbe odhaduje, co presne se ve skole stalo a jak to deti pochopili a potom doma podali. 🙂

minka1kh
autor
17. led 2018

@gorda To se neshodneme....Moje dítě je v 8 letech schopno popsat co se kolem něj děje.

ariadna12
17. led 2018

To by nemela, tahat rozumy z deti. Nic ji do toho neni.

ariadna12
17. led 2018

@kafr no, to prave nevime😊

renatalen
14. únor 2018

O