Úkoly ZŠ. Kolik jich dělají Vaše děti?

stenlunka11
22. bře 2020

Holky ,kolik ukolu dělají vaše deti ? A jak a rpes co komunikujete se skolou ? A posilaji detem i testy ,ktere známkují ? Mam 3deti dva skolaci a rocniho prcka ..

veruska007
27. bře 2020

No, já teda závidím. Druhák dostává úkolů přiměřeně, za dopoledne je zvládne i s přestávkami.
Zato páťák nad školní přípravou tráví skoro celý den (a to je jedničkář, nechci vidět, jak dělají úkoly slabší děti). Má toho opravdu hodně, jak do základních předmětů, tak i do výchov! Denně děláme úkoly 6 - 8 h čistého času, plus příprava na přijímačky a úkoly do kroužků, protože ty jedou také v "domácím" režimu. Kromě ČJ a M, kde si učitelka chce úkoly zkontrolovat až ve škole, všechny úkoly po splnění fotím a posílám, úkoly mají termín ke splnění a jsou známkované. Úkoly nejsou k opakovaní a procvičování, ale je třeba syna naučit každý den nové učivo (v češtině jsou to třeba i tři nová témata denně - nevěřím, že by toho tolik probrali reálně za 45 minut ve škole).
V práci jsem nejdříve měla částečně homeoffice, ale s ohledem na množství úkolů jsem si už musela vzít dovolenou a brzy skončím na OČR ☹.

stenlunka11
autor
27. bře 2020

@aneta15 np a to je právě muj problem . Anglicky neumim ani slovo . ,Takze to pachtim ,jak se da 😂😂jako kdyby mela němčinu ,tak super. Ale anglina je pro me horor 🥴

tifanyt
2. dub 2020

Ženy SOS - 3.třída prvouka - dostáváte od učitelky nějak vypracované poznámky nebo látku?
Nám vždy jen napíše např. Plazi + ptáci, poznámky, prac. sešit strana 53 a 55...
Poznámky jakž takž v té základní formě, co je v učebnici dáme.
Ale v prac. sešitě jsou otázky, které musím vždycky googlit a teď jsem teda zasekla u plazů, protože googlit rozdíl mezi délkou a tloušťkou těla u zmije a u úžovky fakt asi neumím a nemám na to ani čas.... Dostáváte to nějak vypracované?

aneta15
2. dub 2020

@tifanyt já zase marně přemýšlím, jestli je ocas husy fakt ocas nebo se to nějak speciálně jmenuje 😁😁😁 jinak my to dostáváme stejně. Str od - do a matko snaž se