3 měsíční miminko nechce spát, potřebuju radu

kristynasefer
4. srp 2013

Ahoj maminky,prosim potrebuju nutne radu nebo nejaky tip.uz jsem uplne zoufala,muj 3mesicni syn nechce pres den spat,je unaveny,zíve,mne si ocicka ale jakmile ho polozim(je jedno kam,jestli do postylky nebo k nam do velke postele)zacne strasne brecet a nechce spinkat.vydrzi brecet i hodinu.jedine co ho uklidni je moje prso.to usne u kojeni,ale jen tak na 1/2 hodky.uz jsem si poridila i knihu Kazde dite muze dobre spat,ale ta je spise urcena miminkam od 6.mesicu:(

adra01
27. říj 2016

Ahoj maminky potrebuji radu. Nas chlapecek ma 16.tydnu tedy skoro 4.mesice. Byl strasne hodny,netrpel moc na brisko,velky jedlik co dost pribiral a krasne spal a byl pres den spokojeny. Cca pred 2tydny nam zacal ale blaznit a nevime kudykam. Hrozne casto place nekdy cely den v kuse,jindy po etapach nebo az vecer. Ji co 3 nekdy 4 hodiny z obou prsou po 5ti minutach a kojim plne. V postylce se nam vzteka a nechce spat.pres den spinka uz taky malo pritom byl zvykly na rezim.nechce se moc uklidnit ani u manzela ani u me..nebo u prsu,v nositku proste nic moc nezabira:(. Hodne lidi tipuje zoubky(uz mohou byl) obcas ma prujmy. Slinta nam uz od 2.mesice a ruce v puse ma porad...zkousela jsem i odsavat i kdyz mi mleko vali..a vyslo cca 130ml..a vypil asi 30ml😕 .ale byl spokojeny. Barva je i hustota je dobra takze hladovy asi neni.Nepotkalo to nekoho z vas?nebo nemate rady?uz nevime kudy kam a doktor ze az za 3tydny😣. Jinak je ale sikovny,kdyz ma naladu je hravy,usmev od ucha k uchu a pred 2dny se nam zacal pretacet ze zad na bok a dokonce az na brisko☺