• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může 3 měsíční mimi spát celou noc?

15. dubna 2011 
Ahojte maminky,můj 3,5 měsíční syn už třetí noc prospal prakticky celou.Jsme na UM.Před tím se vždycky vzbudil kolem 01:30 a pak ráno,ale poslední tři noci tuto dávku úplně vynechal a budí se až v 5:30. Přes den pije normálně,před spaním (cca. 19:30) vypije asi půl dávky a zbytek mu šoupnu i když spí okolo 21:30 no a pak chrupká až do rána.Je spokojený,usměvavý a nemám pocit, že by ho něco trápilo, ale překvapuje mě to,protože u prvního syna jsem nevěděla co znamená spát celou noc snad až do jeho roku a půl!!! Máte s tím některá zkušenosti?
Předem děkuju za odpovědi a přeju všem hezký (i když deštivý) den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezismaria, to je problem? :grinning: bud rada! vies co by som za to dala keby dcera prespala celu noc????? :angry:
13. dub 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Buď ráda, to je můj tajnej sen, kterej mi bohožel asi ani jedno dítě nesplní :sweat_smile: Hodně dětí spí celou noc, tak si to užívej!!!!§
13. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dcera spala taky od 3 měsíce celou noc.To je tím UM,víc je zasytí :wink: .Je to normálka.Jak píšou holky,buď ráda :slight_smile: .
13. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jj, my meli teda strasny problemy s kojenim, kojeni, odsavani, krmeni strikackou, dokrmeni UM, des. A nejhorsi bylo, ze jsme meli malyho v noci budit na kojeni, nechtel se probrat, rval, nechtel jist... ve 3 tydnech jsme to vzdali, a od te doby doted (2 roky) spi od 20:30 do 5:30. Porad stejne.
13. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muze, dokonce i 2mesicni a plne kojeny :grinning: Bud rada a uzivej si to :slight_smile: U nas se to bohuzel v 5m zvrtlo :confounded:
13. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu potvrdit z vlastní zkušenosti, že jakmile jsem přešla na umělé mléko, malá spala též celou noc (kolem 4 měsíce.) Také nás to vylekalo, kolikrát za noc jsem jí chtěla vzbouzet na jídlo... :grinning: Doktorka mi řekla, že mám být ráda, že spinká, že jí UM více zasytí... :slight_smile:
13. dub 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to možné a užívej si to. Naše zlatíčko v noci spí od příchodu z porodky 5-7,5 hod v kuse - až na pár vyjímek. A to ani není na UM :wink:
13. dub 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano děti na UM spí lépe.
13. dub 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj aj moja spala celu noc od tej 9 do 8 rana a to som ju kojila :slight_smile: no ale ked mala 6 mes sa to pokazilo budi sa mi uz o 5 na kojeni :confounded: uzivaj si spanok kym mozes :grinning:
13. dub 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá je na UM od druhého měsíce a spala mi taky celou noc :slight_smile:
13. dub 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím, užívej si to :sweat_smile: , mě malej do 8 měsíců spal zpusobem, že se ve dne i v noci budil max.po 2 hodinách...a celou noc mi začal spát až od 2 let...a jinak byl též na UM a měl mléko sytící a na noc později kaše...jinak mi spal tak hodinku...
13. dub 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas malej spal celou noc od prijezdu z porodky :wink: a rozhodne jsem ho nebudila na jidlo, zadny vyzlatko to fakt neni :dizzy_face:
13. dub 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak moje děti - dvojčátka - byly na umělém mléku prakticky od porodnice a dodnes 21 měsíců máme za sebou všeho všudy 5 prospaných nocí...a pochopitelně ne oba zároveň:frowning2:
13. dub 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: bud rada,muj 3,5 lety syn nespi dodnes celou noc :frowning2: :angry:
13. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
me maly spi uz asi od 4 mesicu celou noc a to jsem kojila, i kdyz obcas pres den jsem musela dat UM, mam malo mleka :frowning2: moji kamaradce spalo mimco celou nic od 1 mesice veku :wink:
13. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Užívej si to :slight_smile: Mně malej spal od dvou do osmi měsíců celou noc, pak začaly zoubky a budí se už častěji...
13. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme na UM od narození a od 1 měsíce mi malá spinká taky celou noc :wink: S výjimkou po očkování to se budí pár dní 1x za noc, jinak OK, pak se to zas vrátí. Problém nevidím-buď ráda :slight_smile: Až přijdou zoubky bude to horší..
15. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Užívej si to, já kojila a malý mi spal od narození do čtyř měsíců celou noc!!!! jak já si ho chválila a byla ráda :slight_smile: :slight_smile: a od pátého měsíce se mi budí 2 krát až 3 krát za noc :confounded: :confounded: :confounded: ach jooooooooooooo kde jsou ty časy, že spal celou noc :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buď jen ráda. Naše malá taky spinkala celou noc od narození a to šla spinkat okolo půl 8 a vstávala ve 4 ráno, tak jsem jí nakojila a pak spinkala do 10hod, no a od 5 měsíce spinká celou noc a probouzí se kolem půl 6 a má vyspinkáno a teď nám je 8 měsíců a rostou nám zoubky, tak máme kolem půl noci vyspinkáno a usne kolem 5 hod ranní a spinká tak do půl 8 ani né. Takže buď jen ráda, že spinká a užívej si to...
15. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
syn mě od 11 týdnu spal od 20-5hod:slight_smile:))
15. dub 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
syn byl na UM,od třech měsíců spal celou noc,dcera kojená a kupodivu spala taky od třech měsíců celou noc :slight_smile: a zůstalo jim to :slight_smile:
buďte ráda a užívejte spánek po celou noc
15. dub 2011 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dcera byla kojená do šesti měsíců a celou noc mi prospala už v šestinedělí :slight_smile: nebudí se ani teď. Když mimi klidně spinká a nebudí se, tak buď ráda a neřeš to. Kdyby mu něco bylo, tak přece nespinká :slight_smile:
15. dub 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
určite može :slight_smile: Naša malá spávala celú noc už od asi 2 týždňov asi od 10-4.00 a v 3 mesiacoch to bolo už od 17.00-7.00. Bola plne kojená. Vydržalo jej to hodne dlho.
15. dub 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá také spinkala celou noc už v šestinedělí a kojená byla až do skoro 7 měsíců.. Určitě je to UM, ale hodně dělá když maminka "nezblbne" a nezačne dítě v noci kojit nebo krmit UM tím způsobem, že ho budí - TOTÁLNÍ HOVADINA!!!! Pokud nemá miminko extra problémy zdravotní nebo nebojuje na hranici únosnosti s přibíráním, tak celonoční spánek mu dá mnohem mnohem víc, než když je probuzen - beztak si prcek jen cucne, akorát mu to naruší spánek a to jsou pak problémy do budoucna opravdu velké...
Buď ráda, nech mrňouska spinkat, kdyby měl hlad nebo byl nespokojený, sám by si řekl!!! :wink:
15. dub 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám maličká také spinká od 2 měsíců celou noc a je plně kojená. A není nic lepšího, když se každé ráno (okolo 6:15) vzbudí s úsměvem na rtech :slight_smile: a maminka se přes noc krásně vychrní :wink: Takže si to užívejme, než si to ta naše zlatíčka rozmyslí :wink:
15. dub 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek