• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Digiscrapbook

Janina, myslíš čísla? (treba ich prípadne prefarbiť - návod zase na stárnke) Pozadie je priehľadné...
12. lis 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, a jakou máš velikost vrsty u té sponky? Pokud jí máš ve vrstvách úplně nahoře, tak by měla být vidět - protože překrývá vše, co je pod ní.
12. lis 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba tady: je tam pozadí s rámečkem a přes rámeček je mašle.
http://www.digiscrapdepot.com/freebies/embellishment/frame-freebie/109361.aspx
12. lis 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan díky..mrknu se a to.
12. lis 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pir, díky...ale ještě mi to chvilku dá, než budu dobrá jako vy tady...jestli vůbec budu. :grinning:
12. lis 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, copak taky se nudíš na MD. :sunglasses: A co Adís, trápí maminku? :slight_smile:
12. lis 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tak dáš do Gimpu pozadí, potom fotku, potom rámeček a potom mašli - a mělo by se to takhle navrstvit na sebe :wink:
12. lis 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ten rámeček je už v tom pozadí...jak to mám rozdělit??? Jsem ti řikala, že jsem fakt debil :grinning:

Kájo ahoooj....písnu to na květen jo? Abych tu nezahlcovala svrabíky :grinning:
12. lis 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jasně - v tomhle kitu jde o ty mašličky - ten náhled pozadí s rámečkem je tam proto, abys viděla, jak je použít :wink: :wink: Takže si vezmi pozadí + rámeček z jiných kitů a z tohoto použij mašličku....
12. lis 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ahaaa....ty jsi prostě zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :wink:
12. lis 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím vás pomoooc. Jak mám ten kit stáhnout??? Jsem to dělala přímo podle toho jak to je na baby-cafe, jenže kolikrát se mi tak pak neobjeví ta tabulka s tím kam to chci stáhnout, ale otevře se mi okno a v něm je tabulka s nějakýma číslama. :frowning2:
12. lis 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajule, si na správnej ceste.. v tej tabulke s číslami (taká šedá na 4shared :wink: chvíľku to trvá, kým sa natiahne), je v pravo dolu napísané Download file.. klikneš na to.. ponútkne sa ti okno (už z Windowsu a nie zo stránky), či chceš súbor otvoriť alebo uložiť na disk - uložiť na disk (otvorí sa ti ďalšie okno, ktoré ukazuje, koľko už máš stiahnuté a na spodku tohto okna aj kam sa ti to ukladá :wink:)
12. lis 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan, jsem to trochu spletla...nejdřív kliknu na Don´t like waiting? a pak mi tam naskočí úplně jiná stránka s jednou velkou tabulkou a jednou dole menší. Teď nevím, co když se mi objevila, jsem dala krok zpět a najednou tam mám, to co jsi psala ty.. Jsem z toho jelen. :sweat_smile:
12. lis 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajule, na Don´t like waiting neklikej, počkej až naběhne tlačítko Download file
12. lis 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, na tom babycafe, bylo, že na to mám kliknout. :confused: :sweat_smile: Ale díky, zkusím to teď jinak.
12. lis 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, tak už snad vím, jak na to. :slight_smile:
12. lis 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jsem prostě mimo. Pátrám jak v Photoshopu změním velikost nějakého plakátu na A4. Jak zmenšit vím, ale aby to byl přesně formát A4 to se mi teda nedaří. Poradí mi někdo? DĚKUJI
13. lis 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makalka, tu je návod pre Gimp... http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=75
S Photoshopom nepracuje, takže neporadím, ale zrejme to nebude veľmi odlišné.. len zmeníš veľkosť pozadia - rozmer A4 je 210x297mm
13. lis 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bihan děkuji. Já jsem postup věděla, jenže jsem hledala kdy mi to nabídne rozměry A4, A3 ... To mi nenabídlo a mě nenapadlo změřit A4. Díky moc :wink:
13. lis 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim vas, poradite mi tu nekdo???
konecne se mi po umorne snaze poradilo nainstalovat gimp, ted mam na obrazovce ty dve podlouhle okna a nevim, kde zacit??? nejake ty kity uz stazene mam, mohl by mi nekdo poradit?
13. lis 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caira - návody pre Gimp http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=53
a na začiatok téma "Mám otevřený GIMP a čumím do toho jako vejr - co mám dělat?"
http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp/
13. lis 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makalka, len som ťa zabudla upozorniť.. zaklikni si len pozadie, aby ti to nezmenilo proporcie aj ostatných elementov, lebo to bude celé zdeformované :wink:
13. lis 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky moc :-} presne to popsalo moje pocity :grinning:
13. lis 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tady. :sweat_smile: Když mám jako rámeček třeba koleček, tak jak tomu mám přizpůsobit tu fotku?
13. lis 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hadam, ze okraje ugumujes? ale to je jen muj amatersky navrh? ja se v tom zatim moc nevyznam. :sweat_smile:
13. lis 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přesně na to jsem se chtěla zeptat, jak přizpůsobit foto do kulatého rámečku. Holky díky za rady :wink:
14. lis 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud chcete kulaté foto, tak bych dala kruhový výběr a zbytek dala ořezat, případně ten kruhový výběr z původní fotky přenesu k danému rámečku
úplně stejně se postupuje, když chci fotku ořezat ve tvaru obdélníku, akorát dávám místo kruhového výběru obdélník
v Gimpu jsou to první a druhá ikona v hlavním okně
14. lis 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se otevrou kity, ktere jsou ve formatu RAR? ty zazipovane mi pocitac odzipuje sam, ale s rarem si fakt nevim rady :frowning2:
16. lis 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cairo, musis mit v pc neco co umi rozbalit rar, tzn winrar, winzip apod. vetsina je volne stahnutelna na netu. :wink:
17. lis 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek