Daruj hračku dětem z dětských domovů

miminak
29. lis 2007

Tak to je výborný nápad .. hned to projdu a určitě se najde nějaký kuliferda, kterému ze srdce ráda udělám radost a rozzářím očička 😵 😉

miminak
29. lis 2007

Vybráno 😉

Koukám že to nikoho moc nezajímá ... škoda ☹

kristi
29. lis 2007

jeee,to je super....tak ja budu taky hodna teta 🙂

janinac
29. lis 2007

Ahoj, to je fakt super nápad...hned jsem to okoukla, ale přijde mi divný že tam převládá věk 13 a víc...to bych radši udělala radost fakt malejm dětem tak kolem těch 4let.

dendisa
autor
29. lis 2007

holky, díky za ně. Říkala jsem si, že když si tady dává většina mamin do alba každou prkotinu, co koupí svému dítěti, udělá jí radost koupit i něco cizímu. Byly tam i děti, které si přály 10 párů ponožek nebo polštář. Projíždíme to s chlapem a já u toho brečím. To je to minimum, co můžu udělat, něco koupit a poslat. A pošlu ten odkaz všem, co mám na ně maila, ať si o mně každej myslí co chce 😉 .
Pěkné Vánoce!

miminak
29. lis 2007

Janinac, tak dej filtr a určo si tam svého kandidáta nebo kandidátku najdeš 😉 Já mám radost, že tam nevidím moc malých dětiček, to pak bolí u srdce 😢

berunda
29. lis 2007

to je super nápad, asi to tady na koníkovi nikoho moc nezajíma, miminak máš pravdu. Hlavně že jsou témata jaké je u vás počasí a další bláboli jen tak z nudy......A tyhle potřebný věci nikoho neberou. určitě pošlu.pa 😉 😉 😉

alcatko.j
29. lis 2007

Holky, super, jdu na to, ale chtelo by to jeste nejak vic dostat do povedomi...dejte to holky i do svych terminu..ne vsechny holky projizdi diskuze, nektere kliknou na MESIC a nic jinyho nesleduji...

kajule
29. lis 2007

To já se taky určitě přidám a stanu se hodnou tetou. 🙂

morusa
29. lis 2007

Holky, asi se teď na mě budete dívat divně, ale já se nepřidám, né že bych nechtěla pomoct,ale taky dost znám poměry v dětských domovech a vesměs souhlasím s Fridolínkem, přiznám se, že radši přispěju na nemocné děti a opuštěná zvířata, než dávat hračky do dětských domovů, je to tam mnohdy nošení dříví do lesa.

eho
29. lis 2007

Ahoj holky, to je prima odkaz. Moc se mi líbí, že je to konkrétní dárek pro konkrétní dítě. Zítra se tomu budu intenzivně věnovat.

miminak
29. lis 2007

Morušo nebudeme 😵
Je to těžké, poměry neznám .. ale na nemocné dávám taky 😅 a pak nemám co do huby .. 😀 😀 😀 Ba ne, ale ráda dělám radost a nezabije mě to, tak proč ne 😔

skafandrik
29. lis 2007

Tak tuhle diskusi jsem tu už kdysi zakládala a nepřispěl nikdo, myslím do té diskuse.

kajule
29. lis 2007

Holky, co to znamená vypršelá? 😕

skafandrik
29. lis 2007

že ji asi někdo zarezervoval, ale do lhůty nedorazila

kajule
29. lis 2007

Jj, to jsem si taky myslela, že si jí někdo asi zarezervoval, ale když nedorazila, tak by bylo dobrý kdyby to šlo znovu.

nikka.vo
29. lis 2007

vypršelá bych řekla, že je koupená...ne? Ikdyž to by j asi smázli, že? 😕

musko
30. lis 2007

vypršelá - nedorazila v danom termíne, može sa zadať asi znova...
Takže, dnes nakupujeme a balíme, nech to tam dorazí včas 😉

pepibubu
30. lis 2007

Holku... ale co mě mrzí je, že i když je to odkaz "daruj hračku," tak spousta dětí chce mobil, MP4 (a já si myslela že jsou jen MP3...) a hračku nechce skoro nikdo.... Holt "vymknuta z kloubů, doba šílí...." ☹

bihan
30. lis 2007

alebo "zlatý řetízek - tlustý" 😖

pepibubu
30. lis 2007

Vybírám vybírám, jdou mi slzy do očí, ale určitě pošlu, je tam i řada lidí dospělých, z nějakých ústavů, jednomu pánovi je i přes 60.... 😔

valeriem
30. lis 2007

no, jdu si to taky projít 😉

macanet
30. lis 2007

Holky dobrej nápad opravdu, tady je taky dětský domov a několikrát naše rodina dětem něco dala a hle po vánocích nikde nic ☹ Asi si to tety rozdali, tím nechci říkat nikomu nic nedávejte, ale fakt jen hračky a oblečení, ona telka od sponzora se jaksi ztratila 😖

pepibubu
30. lis 2007

maca to jako faaaakt???? ufffff....

macanet
30. lis 2007

Pepi fakt, občas to tak bívá , ale tady děti dostanou hraček a věcí dost, nevím, jak je to v jiných domovech, ale sponzoři z města dávají po celý rok různé příspěvky pro děti a tak nevím, docela bych byla obezřetná, kam ty peníze jdou, radši bych to dala těm dětem osobně, než posílala, abych viděla, že to dítě to fakt dostane 🙂

valeriem
30. lis 2007

já jsem mimo 😅 některé věci ani nevím, co to je, navíc ani kde to koupit 😅 akorát voňavku od Davida Backhama, co prodávají asi v parfumérii 😅

pepibubu
30. lis 2007

No já vybírám věci jako "CD MIchala Tučného," "předlohy k vyšívání" apod... tak to se snad "tetám" za nehty nedostane...

macanet
30. lis 2007

bívá 😀 bývá 😉 No to si snad nenechaj 🙂

valeriem
30. lis 2007

pepi: ty jo, nic takového jsem tam nenašla 😅

pepibubu
30. lis 2007

Val, tak odstraň filtry, vyjede ti jich tam asi 1200 těch lidí, a musíš to pečlivě pročíst