• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Daruj hračku dětem z dětských domovů

12. listopadu 2012 
Tak to je výborný nápad .. hned to projdu a určitě se najde nějaký kuliferda, kterému ze srdce ráda udělám radost a rozzářím očička :dizzy_face: :wink:
29. lis 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vybráno :wink:

Koukám že to nikoho moc nezajímá ... škoda :frowning2:
29. lis 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee,to je super....tak ja budu taky hodna teta :slight_smile:
29. lis 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to je fakt super nápad...hned jsem to okoukla, ale přijde mi divný že tam převládá věk 13 a víc...to bych radši udělala radost fakt malejm dětem tak kolem těch 4let.
29. lis 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, díky za ně. Říkala jsem si, že když si tady dává většina mamin do alba každou prkotinu, co koupí svému dítěti, udělá jí radost koupit i něco cizímu. Byly tam i děti, které si přály 10 párů ponožek nebo polštář. Projíždíme to s chlapem a já u toho brečím. To je to minimum, co můžu udělat, něco koupit a poslat. A pošlu ten odkaz všem, co mám na ně maila, ať si o mně každej myslí co chce :wink: .
Pěkné Vánoce!
29. lis 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinac, tak dej filtr a určo si tam svého kandidáta nebo kandidátku najdeš :wink: Já mám radost, že tam nevidím moc malých dětiček, to pak bolí u srdce :cry:
29. lis 2007 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super nápad, asi to tady na koníkovi nikoho moc nezajíma, miminak máš pravdu. Hlavně že jsou témata jaké je u vás počasí a další bláboli jen tak z nudy......A tyhle potřebný věci nikoho neberou. určitě pošlu.pa :wink: :wink: :wink:
29. lis 2007 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, super, jdu na to, ale chtelo by to jeste nejak vic dostat do povedomi...dejte to holky i do svych terminu..ne vsechny holky projizdi diskuze, nektere kliknou na MESIC a nic jinyho nesleduji...
29. lis 2007 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já se taky určitě přidám a stanu se hodnou tetou. :slight_smile:
29. lis 2007 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, asi se teď na mě budete dívat divně, ale já se nepřidám, né že bych nechtěla pomoct,ale taky dost znám poměry v dětských domovech a vesměs souhlasím s Fridolínkem, přiznám se, že radši přispěju na nemocné děti a opuštěná zvířata, než dávat hračky do dětských domovů, je to tam mnohdy nošení dříví do lesa.
29. lis 2007 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je prima odkaz. Moc se mi líbí, že je to konkrétní dárek pro konkrétní dítě. Zítra se tomu budu intenzivně věnovat.
29. lis 2007 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morušo nebudeme :dizzy_face:
Je to těžké, poměry neznám .. ale na nemocné dávám taky :sweat_smile: a pak nemám co do huby .. :grinning: :grinning: :grinning: Ba ne, ale ráda dělám radost a nezabije mě to, tak proč ne :pensive:
29. lis 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tuhle diskusi jsem tu už kdysi zakládala a nepřispěl nikdo, myslím do té diskuse.
29. lis 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co to znamená vypršelá? :confused:
29. lis 2007 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
že ji asi někdo zarezervoval, ale do lhůty nedorazila
29. lis 2007 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, to jsem si taky myslela, že si jí někdo asi zarezervoval, ale když nedorazila, tak by bylo dobrý kdyby to šlo znovu.
29. lis 2007 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypršelá bych řekla, že je koupená...ne? Ikdyž to by j asi smázli, že? :confused:
29. lis 2007 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypršelá - nedorazila v danom termíne, može sa zadať asi znova...
Takže, dnes nakupujeme a balíme, nech to tam dorazí včas :wink:
30. lis 2007 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holku... ale co mě mrzí je, že i když je to odkaz "daruj hračku," tak spousta dětí chce mobil, MP4 (a já si myslela že jsou jen MP3...) a hračku nechce skoro nikdo.... Holt "vymknuta z kloubů, doba šílí...." :frowning2:
30. lis 2007 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo "zlatý řetízek - tlustý" :confounded:
30. lis 2007 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vybírám vybírám, jdou mi slzy do očí, ale určitě pošlu, je tam i řada lidí dospělých, z nějakých ústavů, jednomu pánovi je i přes 60.... :pensive:
30. lis 2007 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jdu si to taky projít :wink:
30. lis 2007 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrej nápad opravdu, tady je taky dětský domov a několikrát naše rodina dětem něco dala a hle po vánocích nikde nic :frowning2: Asi si to tety rozdali, tím nechci říkat nikomu nic nedávejte, ale fakt jen hračky a oblečení, ona telka od sponzora se jaksi ztratila :confounded:
30. lis 2007 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
maca to jako faaaakt???? ufffff....
30. lis 2007 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi fakt, občas to tak bívá , ale tady děti dostanou hraček a věcí dost, nevím, jak je to v jiných domovech, ale sponzoři z města dávají po celý rok různé příspěvky pro děti a tak nevím, docela bych byla obezřetná, kam ty peníze jdou, radši bych to dala těm dětem osobně, než posílala, abych viděla, že to dítě to fakt dostane :slight_smile:
30. lis 2007 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem mimo :sweat_smile: některé věci ani nevím, co to je, navíc ani kde to koupit :sweat_smile: akorát voňavku od Davida Backhama, co prodávají asi v parfumérii :sweat_smile:
30. lis 2007 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vybírám věci jako "CD MIchala Tučného," "předlohy k vyšívání" apod... tak to se snad "tetám" za nehty nedostane...
30. lis 2007 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bívá :grinning: bývá :wink: No to si snad nenechaj :slight_smile:
30. lis 2007 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepi: ty jo, nic takového jsem tam nenašla :sweat_smile:
30. lis 2007 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, tak odstraň filtry, vyjede ti jich tam asi 1200 těch lidí, a musíš to pečlivě pročíst
30. lis 2007 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 11
Tvůj příspěvek