• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde seženu staré dudlíky?

3. února 2013 
Milé dámy a případně pánové,
nevíte, kde by se daly ještě teď sehnat staré dudlíky československé a nebo české výroby cca do roku 2008, nebo části těchto dudlíků, dudlíky bez gumových sosáků, kroužky a ucpávky k nim? O Aukru a MMB vím, ale jsou tam buď šíleně drahé a nebo natolik vzácné, že na ně nenarazím včas a sedět u toho celý den se mi nechce… Poradili byste, na koho se obrátit nebo tak? Z Vulkanu mi napsali, že nic nemají, dokonce ani přibližný seznam, co vlastně za ty roky vyráběli… Dík za info!!!
2. únor 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevim, esi to máš ze sběratelských účelú nebo ják jako. Ale v dorgerii TETA jsem loni v létě našla dudan z Vulkanu, normálně koňem zacvaknutej v igelitu, takovej tan, co vypadal jako kytička. Měli buď na krajích bílý nebo modrý a uprostřed žlutý. Na malilinkatym papirečku bylo psáno, že to splňuje všechny Enky, DINky a nevim co eště. Čili vyrobenej byl asi v téhle dekádě. Poslat ti ho nepošlu, páč to je můj úlovek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jestli ti jde vyloženě o nostalgii tak zkus nějaký zapadlý dorgerie. Esi to sbíráš, tak nevim
2. únor 2013 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknyt skusala si si dat inzerat do nejakych lokalnych novin? Podla mna dost vela ludi ma taketo veci poschovavane na povalach a tak...
2. únor 2013 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano, dudlíky sbírám... tady jsem to zkoušela i po drogeriích (i v předchozím bydlišti), ale mají jen ty nové. Ale i tak díky za info!!! :slight_smile:
3. únor 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chce takové ty neznačkové drogerie kamenné. tam jsem viděla fakt extrémy.. :slight_smile:
3. únor 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monad Ahoj, kdybys na něco narazila, dala bys mi vědět? Bydlíme kousek od sebe, tak bych tam sjela :wink: Co Karolínka, kdy přestala plakat kvůli Klubíčku?
3. únor 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé hele ahoj, vůbec jsem si nevšimla, žes to ty!!!!! :grinning: řve pořád, když tam jde a má jít domů---
3. únor 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknyt take tie kvietkovane aj take tie hrkajuce a podobne skvosty mavaju tu v drogerke 101 ja som minule kupila tam malemu taky kvetinkovy...lebo sme sli od doktorky a stratil si tam svoj a toto bolo po ruke a on ho nechce ze to je dievcensky... :grinning: pritom som kupila modru kvetinku...
3. únor 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maznacik007 Díky!!!
3. únor 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano!!! v 101-tke ich je :dizzy_face: , ruzovy hrkaci, cervena kvetinka za par centov ... aj len obycko gumy sa tam daju kupit... :wink:
3. únor 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek