Dudlík - kde seženu?

majdiiska
23. srp 2014

Holky prosím vás. Malá mi bere jenom ty klasické kulaté dudlíky(na fotce), ale jsme na chatě a jako na potvoru jsem nevzala náhradní a přítel ho ztratil v lese při procházce. Noc jsme bez něj jakštakš zvládli, ale teď už to asi nepůjde.. Tak se chce zeptat, nevíte kde ho sehnat? V Praze ho kupuju v lékárně, ale tady v blízkosti je otevřený jen Dr.Max a tam ho nemají. Tak jestli ho neprodávají v obchodech typu globus atd...Nejblíž jsou Karlovy Vary, kde by mohla být další lékárna, ale to je asi 3/4hodiny jízdy :(

hojda
23. srp 2014

Zkus značku canpol babies, dělají tyto klasické gumové třešinky a mají i hezké vzory, ne tuhle klasickou kytičku Najdeš na mimibazaru.

adelinkkaa
23. srp 2014

taky jsme tyhle požívali a až ted jsem natrefila na canpol babies .jsou pěkný a maji tu klasickou třešinku

intacta
23. srp 2014

Myslím,že by v lékárně Dr.Max neměl být problém ten dudliček objednat.Chtěj po nich šidítko kyticka latexová...

sal80
23. srp 2014

Kde jste? Jedu zítra z KV do HK, tak kdyby jste byla cestou... 😉

ba0terka
23. srp 2014

My kupujeme přesně tyto dludlíky od Babynovy a chodím na ně do obyč lékárny a nebo do Tesca.

xvitk101
23. srp 2014

Pred dvema lety jsem je sehnala v globusu. Mimochodem jsme meli stejny problem, jine nechtel.

cinky
23. srp 2014

občas mívají i ve starších (klasických) drogériích

pajiskazemlyna
23. srp 2014

Pardubický globus

topmamina
24. srp 2014

Prosím tady o radu kde v Praze sehnat tento klasický dudlík,ale co má hodně veliký kulatý ten silikon? Koupili jsme v globusu taky kytičku,ale má menší ten silikon a ona chce prostě jen ten největší co jí úplně ucpe pusinku 🙂 . Dostali jsme ho v porodnici v Hořovicích.

petit_grisu
24. srp 2014

Taky jsem na něj včera narazila v Globusu. 🙂 Měli různé barvy..

martikmartik
17. říj 2014

nejlepší dudlík je dentistar, nevadí když ho má dítě neustále v puse,protože je navržen proti předkusu 🙂 a má označení dentistů ,jiný dudlíky to nemají, a neustále někde píši na všechny chválu.. a není to pravdu ,stačí trošku rozumu a je výběr jednoduchý 🙂