Dudlík delší a větší

ewusssa
11. led 2018

Ahoj holky, když nás pouštěli z porodnice koupila jsem dceři dudlík od baby nova. Má kulatou savičkou ale je takový delší a větší než jiné dudlíky. Bohužel už ji nemůžu nikde sehnat a dcera jiný nechce!! Zkoušela jsem už všechny možné, květinky, třešinkou, kulatou savičkou ale žádný není jak ten její. Náhodou nesetkala jste se některá s takovým dudlíkem popř kde takový koupím. Obávám se už dne kdy se s dudlíkem něco stane a malá bude zuřit. Prodávám foto pro srovnání v pozadí vlevo : dudlík třešinkou kaučukovník pro 6-18 měsíců. Vlevo v popředí oranžový náš milovaný Dudánek a v pravo fialový dudlík od baby nova s kulatou savičkou 0-3 roky.

absintka19
11. led 2018

U nas nemaji. Proto jsem jich koupila hned 10 🙂 a stridam aby si nezvykla na "vytahany" 🙂 My mame klasickou kyticku.

horymili
11. led 2018

kamarádka mela podobny problem a nakonec kupovali od Suavinex s kulatou spickou (kaucuk)...viz jako odkaz (lepsi jsem nenasla) https://www.emimino.cz/bazar/dudlicek-suavinex-...

shine2015
11. led 2018

Koukala jsi na google? Já mam pocit ze tam seženu vždycky všechno..... fotka mi nelze zobrazit a pokud nemáš typ .... mrkni na vyhledavac google a podle mě sezenes

ewusssa
autor
11. led 2018

Ja uz vyhledavala jak vztekla, a treba i podle obrazku vypada stejne jenze objednam a jak prijde je to ta malicka savička. Kvetinku dudlik taky nechce protoze ta ma takovy hrbolek . Uz jsem z kupovani spatnych duudliku fakt vycerpana :D ale asi mi nezbyde nic jineho nez porad hledat.

yelowangel
11. led 2018

a co zeptat se tam kdes koupila ten první? Pokud nebudou mít mohli by vědět aspoň typ a pak už dohledáš na googlu

yelowangel
11. led 2018

http://www.baby-nova.cz/produkty/dudliky/ není to ten hned vlevo nahoře modročervenej? (přijde mě stejnej a je od stejný značky)

jitka0a
11. led 2018

Taky bych se asi zkusila zajít zeptat tam kde jsi ho předtím koupila nebo by alespoň mohli poradit nebo třeba objednat. Je možnost si tam zajít?

kaja2016
11. led 2018

Hele ona si zvykne, my to taky řešili, když vyrostla z jedné v

kaja2016
11. led 2018

Velikosti, pak to vyměnit musíš, aby se nebortilo patro, po čase ho vzala na milost.

ewusssa
autor
12. led 2018

@jitka0a ano už jsem zkoušela ale sestra v té dotyčné lékárně mě odvezla že takový už nemají ať se podívám do regálů. Měla jsem tehdá asi štěstí na hodnou sestřičku.

ewusssa
autor
12. led 2018

@kaja2016 no na těch dudlík ach baby nova je psáno 0-3 let... :O takže nevím za jakou velikost měnit ale taky už jsem přemýšlela nad tím jestli je to ten správný tvar a velikost bychom stim později neměli problémy. Kdyby ale byl jeden dudlík jedná velikost a nejsme všichni s predkusama...

tynka9
12. led 2018

@ewusssa a není to 0-3 měsíce?? To bývá častější.. největší rozestup jsem viděla do půl roku...

kaja2016
12. led 2018

@ewusssa Hele nevim, my stridali dudliky asi 5krat z duvodu doporucenosti k veku a nad 18 mesicu uz zadna z te kvalitnejsich firem "avent", "suavinex", uz dudlik vubec nedoporucje. Dcera ho teda ma (20mesicu), ale az dobere antibiotika, tak ji ho seberu, snad❤

luciapaja
12. led 2018

Pokud je to tento,tak na lekarne.cz a nebo jsem kupovala v teta drogerii.

jitka0a
24. led 2018

@ewusssa A u nich není možnost si ho objednat? U nás v lékárně co třeba nemají na skladě, tak si můžu objednat, ale musí to mít v sortimentu alespoň na netu, to je pravda.

eressiel1020
24. led 2018

V dr. Max je mají