Kde seženu staré dudlíky?

aknyt
2. únor 2013

Milé dámy a případně pánové,
nevíte, kde by se daly ještě teď sehnat staré dudlíky československé a nebo české výroby cca do roku 2008, nebo části těchto dudlíků, dudlíky bez gumových sosáků, kroužky a ucpávky k nim? O Aukru a MMB vím, ale jsou tam buď šíleně drahé a nebo natolik vzácné, že na ně nenarazím včas a sedět u toho celý den se mi nechce… Poradili byste, na koho se obrátit nebo tak? Z Vulkanu mi napsali, že nic nemají, dokonce ani přibližný seznam, co vlastně za ty roky vyráběli… Dík za info!!!

jfd
2. únor 2013

tak nevim, esi to máš ze sběratelských účelú nebo ják jako. Ale v dorgerii TETA jsem loni v létě našla dudan z Vulkanu, normálně koňem zacvaknutej v igelitu, takovej tan, co vypadal jako kytička. Měli buď na krajích bílý nebo modrý a uprostřed žlutý. Na malilinkatym papirečku bylo psáno, že to splňuje všechny Enky, DINky a nevim co eště. Čili vyrobenej byl asi v téhle dekádě. Poslat ti ho nepošlu, páč to je můj úlovek 😝 ale jestli ti jde vyloženě o nostalgii tak zkus nějaký zapadlý dorgerie. Esi to sbíráš, tak nevim

stardust
2. únor 2013

@aknyt skusala si si dat inzerat do nejakych lokalnych novin? Podla mna dost vela ludi ma taketo veci poschovavane na povalach a tak...

aknyt
autor
3. únor 2013

Ano, dudlíky sbírám... tady jsem to zkoušela i po drogeriích (i v předchozím bydlišti), ale mají jen ty nové. Ale i tak díky za info!!! 🙂

monad
3. únor 2013

to chce takové ty neznačkové drogerie kamenné. tam jsem viděla fakt extrémy.. 🙂

aknyt
autor
3. únor 2013

@monad Ahoj, kdybys na něco narazila, dala bys mi vědět? Bydlíme kousek od sebe, tak bych tam sjela 😉 Co Karolínka, kdy přestala plakat kvůli Klubíčku?

monad
3. únor 2013

jéé hele ahoj, vůbec jsem si nevšimla, žes to ty!!!!! 😀 řve pořád, když tam jde a má jít domů---

maznacik007
3. únor 2013

@aknyt take tie kvietkovane aj take tie hrkajuce a podobne skvosty mavaju tu v drogerke 101 ja som minule kupila tam malemu taky kvetinkovy...lebo sme sli od doktorky a stratil si tam svoj a toto bolo po ruke a on ho nechce ze to je dievcensky... 😀 pritom som kupila modru kvetinku...

aknyt
autor
3. únor 2013

@maznacik007 Díky!!!

tamara77
3. únor 2013

Ano!!! v 101-tke ich je 😵 , ruzovy hrkaci, cervena kvetinka za par centov ... aj len obycko gumy sa tam daju kupit... 😉