• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

autor
už mám ale jakš takš představu, jak bude kuchyň vypadat - hlavně teda barvy. A do toho jsem se stačila v obchodě s nábytek lehce opít :grinning: už jsem tam známá firma, s jednou už si tykám a dneska jsem tam byla 3 hodiny a popíjely jsme u toho slivovici :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
URbi: jen si uzivej veci, kterys nemohla kdyz jsi kojila. Ale jsou to prijemny starosti, vid :sweat_smile: , jak velkej byt budete mit?
2. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...jééžiš, tak pozor, to Ti nezávidim, čajíky peřinu a hurá do boje :grinning:

Míšo..si tam děláš pěknej obrázek :grinning: ale co kamarádi musí bejt :grinning:
2. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, 90 m - 4kk
no příjemný starosti to jo, ale chtěla jsem si to zařizování užít - bohužel ty podlahy a obklady a tak josu věci, které tam budou na dlouho a prostě jsem to chtěla mít vyšperkovaný a nebudu... bude to udělané jen dle mého, bez nějakého nápadu někoho, kdo tomu rozumí... ale takhle to prostě je, nezměním to... už v tom anšem bytě totiž budou ty obklady dělat - no a taky je to furt počítání peněz no.. samozřejmě měním standardy... jsem hrozná
2. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti...ty jo na mě zapomenout :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jinak se snažím odstříkat , když jsem kojila naposled v 10, jako jde to ale je to skoro jako voda, se nedivim ze ma hlad :sweat_smile:
2. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji, já po dvou dnech odstříkala rovných 10 ml z obou prsou - takže proto už piju tu slivovici :grinning:
2. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky, chtěla jsem si objednat tu clonu na kočárek a na mimibazaru od té Pípalky tu Lilinku to píše, že už si to někdo koupil.... to i přes to si to mám objednat nebo jak?
2. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak já přijdu na hlasité vyvolávání Jájinky a tu nikdo... Jarmilko, dneska máš skorosvátek co? :grinning:

tak já zas jdu, pac a pusu :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo klidně objednej :slight_smile:))
2. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
haaa Míša je po té slivce vtipálek cooo :grinning:
2. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jóta tuhle sránku už poznávám, tady jsou mí lidé :wink:
2. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz tu clonu mam doma, ale nejak jsem neprisla na to, jak se to jako na ten kocarek nasazuje. Jsem asi jeliman.
Miso: tak to je hezky velkej byt. My to dozarizovavali az do 5 let po svatbe a Anicin pokoj, kde jsou zatim kompy a starej nabytek nas ceka predelat tak za 3 mesice.
2. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cline... :wink: :grinning:

marti...ti to zítra ukážu, cééééééš??
2. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cline :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

marti,
taky jsem s clonou nejdřív zápasila, ale nakonec jsem jí umístila. Pak mi ale zase spadla a byla jsem opět v pytli :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak už se v ní vzhlédly mé dvě kamarádky a už si jí taky objednaly. V naší mělé vísce to zas bude keců, že máme vše stejné, ale mě je to fuk :wink:

Prý má být ještě horší počasí, než dnes. To zas bude hnus. Zítra jsem chtěla výletit vlakem. Pojedeme na kyčle, tak jsem zvědavá, jak pochodíme. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji: to ciiiiii. Jen mi napovezte jakou stranou se to jako nasazuje na tu korbu, tou volnou nebo zpevnenou?
Dneska bylo hezky, teda tady
2. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji,
taky jsem dnes chtěla dát prvně tu mrkev. Usadík Kubíka do lehátka, nešněruju ho do bryndáku, jdu pro mrkev a došlo mi, že NEMÁM DĚTSKOU PLASTOVOU LŽIČKU!!!! Chápete to? Já, připravená na několik dětí naráz a tento škandál!!! Tak jsem ho nakojila a bylo. :wink:

Dnes jsem ho kojila 6x a celkem to teklo. Sunarem chce dorazit jak kdy, ale teď večer vycůcnul obě kozenky a ještě 150ml sunaru. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jeden tip

NÁŠ TIP

Chcete vyzkoušet BEBA 2 Premium??
Kontaktujte nás na infolince 800 135 135,
rádi Vám vzorek zašleme!
2. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,
Ty jsi pako! Ta pevná strana je kšilt a ta s gumou se navléká na okraj boudičky. Těmi klipsy to přiděláš ke stranám boudičky. Jaji Ti to zítra názorně předvede. Boha jeho........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac...to jsi mě pobavila, ty a nemáš lžičku :grinning: já už skoro nekojím, mlíko by teklo ale je to spíš voda :frowning2:
2. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ó, Jaji,
já Tě milujuuuuuu. Zadarmo, to já tuze rád :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, jsem se tady málem ztratila...
Neliii, vrať se... Ale já myslím, že jen nestíháš, tys na nás určitě nezanevřela, že ne? :confused:

Míšo, tak hezky vybírej, ať bydlí náš ženich v hezkém :grinning:

jinak vítám nově příchozí, jméno jsem už úspěšně zapomněla, a prosíme foto, ať víme na čem jsme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holkýý, vy jdete zítra ven? my chceme taky, ale asi nestíháme.. :frowning2:
2. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji,
mlíko mám taky hodně průhledný, ale třeba má takový být, ne? :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, a řekněte mi, proč musej mít děti plastový lžičky, aby nekousaly do kovu.. Ale teď ještě nemaj zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :confused:
2. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak mi vypadl otazník za slovem lžičky.. ale vy jistě chápete.. jsem jaksi přepracovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac...hihi, zítra tam brknu :grinning:
2. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anac: ja jsem sice inzenyr, ale tohle je na me nejak moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , to mi pripomina, kdyz jsem mela poprvy slozit kocar do auta, neslozila jsem ho.
A ty nemas lzicku? ja myslela ze mas aspon 7, na kazdy den jednu :grinning:

Muj drahy se diva na lod enterprise, coz ja jako laik opravdu neocenim
2. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža ještě není doma a dítko stále spí - to zase bude noc :frowning2:
2. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac: já mám asi 12 lžiček plastových to je pošlu jooooo :grinning:

jinak s tím pruhledným mlékem nechci strašit ale podle mě slábne
2. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,
kovový by je bolely do dásniček, kdyby zkously, ne? Jééééžiši, to je dneska materiál! :sweat_smile:

Marti,
to se mi snad zdá! Inženýr a takový dřevák! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jaji,
taky zítra brnku, to si nemyšli! :wink:
2. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už to tady poznávm, takhle se mi to líbí, jelimaní ráj :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek