Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
2. čer 2009

Kačí,
děkuji za nabídku, ale ZADARMO mi přišly te slevy do DM, kde jsou poukazy i na lžičky, tož vyrazím do města za nákupy. Mám taky totiž slevovky, co končí 30.06.09, na sunar, kaše Nestlé, bebu a jiné, tak to pěkny vyberu do zásoby, že? Co je doma, to se počítá, že, dámy? 😀 😀 😀

cline
2. čer 2009

to já mám plastové lžičky tři z DM a přiznám se že jsem s nimi Justíkovi už dala trochu Hamánka přesnídávky, porušila jsem tak všechna výživová doporučení (že zelenina nejdřív) 😅 ale teď se zase s tím krmením srovnala takže kojíme až do úmoru 😀

anaconda
2. čer 2009

Cline - toť! 😉

cline
2. čer 2009

jo vidíš, já se nekoukla do kdy ty slevy platí, to mám asi taky jen do konce června, no tak tradá na nákupy 😝 😀 😝

petruna26
2. čer 2009

já teda brnkat nikam nebudu, nesnáším telefonování 😝

Marti, já jsem an tom podobně, i když mm je občas taky vtipnej, my jsme fakt Pat a Mat.. 😀

já teda kapky dávám Adéle na železný lžíci, ne že bych neměla umělou, ale stejně jí to jen leju do krku 😝

ma12
2. čer 2009

Anac: aspon nam to muzes radne vysvetlit. Ja spis dobre pracuju s tou pusou nez s rukama 😀

petruna26
2. čer 2009

anac, ale do 30.6.2010 🙂 , teda aspoň ty naše...

cline
2. čer 2009

petru - já taky kapky dávám na klasice

ma12
2. čer 2009

karol: ty slevy jsou az do 2010 myslim do konce cervna. Ja teda jeste nic nevyzila. Ted jsme dostali ty eko pleny, tak poreferuju.

cline
2. čer 2009

no já se snad na yt kupóny dojdu podívat 😕

petruna26
2. čer 2009

jo, Karol taky se mi tu líbí, předtím jsem si připadala nějak ztracená, ale je to dobrý, jsem doma 😀

cline
2. čer 2009

petru 😉

ma12
2. čer 2009

Karol: nejak tu mafii flakas, covece.

ma12
2. čer 2009

Ja jsem taky rada, ze je to ve starych dobrych kolejich

petruna26
2. čer 2009

Cline, jojo jdi, ale asi Peťě zkazíme radost z nakupováním, už ji vidím jak tahne košík plný kaše a přesnídávek 😝
u pokladny se usměje na paní prodavačku, jak to pěkně stihla do konce června a paní ji s úsměvem odpoví, že na to měla ještě 😀 😀 😝 rok

ma12
2. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale Petra si to zase proda a prihlasi se do DM klubu pod jinym jmenem a bude mit novou slevovou karticku 😅

petruna26
2. čer 2009

tý voe, já jsem čecha, kdyby to četla moje češtinářka, asi by mě zbila... 🙂 , jsem si vzpomněla, jak vždycky o hodině dějepisu vyprávěla, jak ze mě má noční můry, njn., já a děják 😀

jajinka27
2. čer 2009

fíííí tak to my tam s Anac zítra brknem, Bebu zadara neber to žeee 😀

kurňa a teď se snažim napsat do Hippu o vzorky, maj to na stránkách že si můžu zažádat ale nějak jim formulář nefachčí 😠

petruna26
2. čer 2009

Ma, to nejde, potřebujou rodný list dítěte, by ho musela zfalšovat 😝

anaconda
2. čer 2009

Vejři,
já mám totiž vyšmelený i jiný kupóny, né jen ty na rok 2010, víme? 😉 Kdyby tu byl smajlík s vypláznutým jazykem, pošlu Vám ho...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajinka27
2. čer 2009

😝 😝 😝 😝 😝 no ale nic proti 😀

petruna26
2. čer 2009

jaji, do Hippu, jo? to bych brala, když se tam nemusí volat... měla bych radši něco dělat, než s váma krafat, ale jaksi je to zajímavější, než to na druhé straně PC, že? 🙂

ma12
2. čer 2009

Tak to jsme te podcenili.
Petru: tak by poprosila kamaradku, kterou by presvedcila, ze to vlastne nepotrebuje ona ale Petra 😀

ma12
2. čer 2009

Takze Hipp rikate, no tak to se jdu zaregistrovat

petruna26
2. čer 2009

anac 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
ty jsi fakt jeliman číslo 2. - královnu už máme, tak ty můžeš být jedině jelimaní princezna.. 😝

jajinka27
2. čer 2009

marti...má se jim napsat ale jaksi ten jejich formulář nefachčí grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

já teda včera drze psala i do Sunaru, tak uvidíme 😀

anaconda
2. čer 2009

to je blicí smajlík, ne? 😅 😅 😅

ma12
2. čer 2009

aha, tak sunar jo? Koupila jsem Sunarku - davate do vody nebo do mlika?

anaconda
2. čer 2009

mě serete, já myslela, že je to smajla, co zvrací a já ho celou dobu taky tak používám.....bůbébůbébůbé 😢 😢 😢 😢 😢 😢

anaconda
2. čer 2009

jsem přidala foto Kubíka ze sobotní oslavy. Vyfotila jsem celé 4 fotky a pak mi chcíply baterky!!! Jsem myslela, že mě klepne pepkaaaaaaaa 😠 😠 😠 😠

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...