• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

cline, nene, sono ledvin se v porodnic dela v pripade ze bylo nejaky sono nalez na ledvinach jeste v deloze. My jdem na nadledviny, kvuli endokrinologii
4. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli dělali sono v porodnici to nevím...Zuzi dělali to u Ap nebo ne???? to mi nikdo neřekl....a od prodoky na žádném sonu jsme nebyli :confused:
4. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak beru zpět, už sem si to přečetla od Feb :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdo musí na vyšetření ledvin???
Nám dělali jejich sono v porodce, všem miminům, ráno si je vždycky brali na vizitu a poslední den si ji vzali na dýl s tím, že jdou i tam :wink:
4. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni...tadyyyyyy, to víš mě mladej nespí do 10 hod :grinning: Jsem musela dospat noc, páč se mi zase budil, pomooooc, byla jsem co 1,5 až 2 vzhůru a dávala dudla a dokonce ve 2:30 kojila a jako pil ne že se jen uspal, kurňa
4. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji...asi erupce "na slunci" i když žádný není :slight_smile:
nevim jak je Martě,ale já dneska teda nepřijedu, musim pro auto,pak na technickou a připravit kabiny,dresy a pak hřiště na dětskej den :sweat_smile:
4. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
budem tu mít v sobotu veselo - klobásy, pivo, limo, hudba..jééé :sweat_smile:
4. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni...já bych řekla že Marti taky nedorazí, když je jí tak blbě :confounded:

vůbec nevím co s tím rarachem budu celej den dělat :unamused: samotnou mě prochajdy neba a to dneska má Tom volejbal takže s malým budu celej den až do večera sama
4. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli my jdem na nadledviny... uz z toho zas zacinam panikarit, vymejslim "ptakoviny" zvetsenejma nadledvinama pocinaje a nadorem mozku ci nadledvin konce :confounded: zlata nevedomost
4. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni...se máte, my jedem k babičce jako vždycky :unamused: jinak bysme se přijeli podívat :slight_smile:))
4. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji...k babičce-jako Tvojí babi nebo tchýně?
4. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Neli, to jsem ráda, žes na ledńáčky nezanevřela, už jsme se tu po Tobě s Anac pídily :wink:
Feb, klííííd
Kačátko, SONO ledvin a mozku se dělá všem miminkům v porodnicích, Honzík byl jinak už i dvakrát na Sonu ledvin a příští týden jde potřetí, ale je to víceméně zbytečné ( primář se chce posichrovat u zdravotnického dítěte). Nález v moči má taky stále stejný, pokaždé nějaké bakterie nakultivujou, ale ono je to těžké u chlapečků , co nepřetahují předkožku, mít sterilní nález, to dá rozum, takže tomu nevěnuju pozornost...
4. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni...k mojí babi, tchýně díky :confounded:
4. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak vas zdravim. Naposledy jsem objimala misu pred hodkou, zaludek stale na vode. Tak zmena - pred minutou.
Jaji, pripadam si uz jak magor, porad to posouvam a nevyjde to.
4. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,
jsem s Tebou nějak propojená, či co? Srajda mě postihla také :frowning2: Do bazénu budu pampersku potřebovat nejspíš taky, pomooooooooc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
na všechny průjmem postižené myslím :wink: a přeju jim ať jsou z toho co nejdřív venku, i když někteří si za pračku střev musí platit :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koal v motole sono nedelaji, jen v indikovanych pripadech, asi ke to vsude jinak ale rozhodne to neni evidentne povinny, kdyz se to nedela celoplosne :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak holky dneska vsechny jste? :wink: :wink:
4. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se z ty predovedi zblaznim, uz se to zas zhorsuje, nam proste neni prano :(((( od rijna jsem zabednena doma akdyz nekam muzu jet tak nemuze byt ani prumerny pocasi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, jen na chvilku nakukuju :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedem na dovcu 19.cervna tak snad se stihne pocasko umoudrit.taky jsme si uzili dovolenou na kolech na Sumave,kdy jsme museli jet domu o tri dny driv,protoze jsme nemeli jedinou suchou vec na sebe :unamused:
4. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my byli venku, dítko dospává doma v korbičcce ,neuvěřitelné, nevzbudil se když jsem jí sundavala :confused:
4. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, my jedem koukám v téměř stejný termín, tak si budeme držet palce :slight_smile:

Feb, u nás se USG dělá standartně u všech, holt v Motole je moc novorozenců :slight_smile: Tak jsem se vlastně dostali do nefroporadny, protože měl Honzík jednu pánvičku o 1 mm širší.. dle mého hovadina neb se jedná o zanedbatelný rozdíl od normy, nicméně na dalším USG už vše v normě a v pondělí snad půjdem naposledy...
4. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru dik za optimisticky pispevek :(

koal no prave se ivim ze zrovna v motole to nedelaj, no nas kontrolovali v tehu a ve 36tt uz to bylo ok
4. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám dělali v porodce sono ledvin, taky něco zjistili, ale prej se nemám děsit, jen se to bude muset zkontrolovat kdyby snad měl nějaký zánět močáku nebo co
4. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, zvlast kdyz na malyho nemame moc teplyho obleceni, prece jenom zimni veci mu jsou maly :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Feb, v těhotenství se to samozřejmě kontrolovalo taky, ale gyndařema, po porodu USG už dělal pediatr ( ledviny a mozek- komory atd..)
4. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Feb jen jsem rekla kdya jedem na dovolenou to snad neni nic spatnyho :wink: a to ze jste si vybrali Sumavu v cervnu no tak to je holt vase volba,rikam jen vlastni zkusenost.kdyz na Sumavu tak by jsme tam vyrazili az tak v srpnu.MM ma na Sumave pribuzny a kdyz nam rikaji ze jeste v kvetnu tam je nekdy snih tak nemuzes cekat v cervnu tropy :unamused:
4. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koal tak to si budem referovat jak jsme dopadly :grinning: doufam ze ke vzajemne spokojenosti :wink:
4. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme. My jezdíváme normálně do Krkonoš a to buď červen nebo září a vždycky jsme měli štěstí na hezké počasí, tak snad to letos bude aspoň trochu přijatelné kvůli dětem. Můj muž nechce jedit sezónně, děti mají prázdniny a všude je kravál.... jen ať si taťka zvyká :grinning:
4. čer 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek