• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

jo holky, taky jsem ráda, ale zatí to enchci zakřknout.

feb, tak jedině riskovat, že je nebude nikdo kontrolovat... RL není doklad, že...
23. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
věru, mně se ten seriál přestává v poslední době líbit. To střídání ředitelů už je trapné a jak tam každý s každým skončí v posteli taky...
23. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko..asi tak..já mám nervy z toho dětskýho oddělení, pořád jenom neschopný, dementní nebo drzí a chytrý rodiče :confounded:
23. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrušku taky nesnáším, to je takovej blbec...

Petru, to my si vždycky všechno hned vyměňujeme..po svatbě jsme hnedka měnili občanky a řidičák...a tři měsíce na to, jsem se stěhovali a měnili trvalé bydliště, tak jsme je měnili zase, OP i řidičáky :grinning:
23. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, už to není, co bývalo. škoda, bo jinak v úterky v bedně nic není. ve čtvrtek jsem si nahrávalapirota a ten mi už taky skončil.
23. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Soni, tak nějak jsme to měli s OP, v květnu stěhování - tedy výměna, srpen svatba - takže zas výměna a v únoru jsme tam nechávali zapsat Adélu - takže během 9 měsíců jsme to měnili 3x - ale ten řidičák mi jaksi nevychází.. no, kašlu na něj.. :slight_smile: nechce se mi nikam jezdit.. auto mám taky hlášený na starý adrese :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no obrecim to urcite ale snad si s novymi majiteli padne do oka,jsou to lidi co se nam ozvali na inzerat :frowning2:
23. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, my teď dávali pryč hada.. ale toho mi líto nebylo - a půjde i želva (vodní), to už bude horší, mm ji měl 12 let, ale ona potřebuje víc prostoru, větší akvárko už u nás mít nemůžeme, chtěli bysme ji dát někomu do jezírka, bylo by jí líp.. beru, bude to tak lepší, bude i on šťastnější :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a nejhorší je že podobně se Langoš chová i ve skutečnosti :grinning:
23. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se loučím, pá a dobrou noc všem - a Naty ať kouká v noci chrnět a ne blbnout (posílám jí pusu :zipper_mouth: )
mějte se... :wink:
23. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo..já ji to vyřídím,to jsem zvědavá jak se toho chytne... :wink: a zítra na nás myslete,jdem na očko,tak ať máme pak klidnej den (a hl.noc)
23. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji,
ty ho znáš?? :confused:
23. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni,
jakou muchomůrku u Peťky myslíš?? :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: spíš bych se zeptala jak moc ho zná, proutníka jednoho :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já Langoše viděla akorát jednou v metru :sunglasses:
Jaji, myslíš, že je takovej proutník, jo?
23. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac...no ten bazík :wink:
23. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak znova....Jaji, jak moc dobře Langoše znáš?? :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
divný, jája mlčí, to neví co napsat :confused: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji?? :confused: :confused:
ha ha ha děvčata :grinning:

manža pro něj něco dělal, takže jsme byli v divadle a pak na hradě kde hrál, to jsme prosim byli i v šatně u herců, páč pršelo :grinning:
Sluni, ahá! Tak ten už mi také jde poštou. Sehnala jsem ho za krádných 299,-kč NOVÝ! :wink: Přijeďte, vyzkoušíme ho. Až bude hezky, samo sebou :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji...tak šatna,jo?? a půjčil Ti svůj doktorský plášť? :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já se bojím jít chrápat, u nás hrozně, ale jako fakt hrozně pršíííí,jsme samy, protože táta je na noční :rolling_eyes:
Jaji,
a co jsi viděla v šatně u herců zajímavého?? :confused: Nebo jsi tam něco zajímavého zažila právě s Langošem?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni,,,no jasně akorát že tam hrál šaška nebo co to bylo :grinning:
23. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac :grinning: tohle počasí taky super, aspoň se vyzkouší jestli tam neprší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ok, za měsíc jsme u vás :grinning:

písmen..tak to Ti nezávidim, taky nemám ráda když hrozně prší nebo je bouřka..na tohle jsem posera :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji..to ale v Ordinaci hraje stejnou roli :confused:
23. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac,,sem tam měla manžu :grinning: prosím pěkně já si tam povídala leda se zlatýnm retrívrem co vlastní ten co hraje v ordinaci majitele toho baaaru U čerta :grinning:
23. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A o čm jste pokecali s tím hafanem?? :grinning:
23. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnooo to už nefííím, už je to nějaký ten rok zpět a moje těhotenská a nyní mateřská demence vše zasklila :grinning:
23. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek