• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

aha, MM dneska předělával komp a znvuinstaloval winodws, takže officy ještě nemáme, budou zítra a dřív se teda na ceník nedostanu. Ale do 1.7. času dost :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: a to je sila, zlatej excel a word. Si je musim koupit nebo me jinak jebne :angry:
24. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak kupodivu dneska jsou tu i ty officy, tak už to mám otevřeno a pilně študuju :wink:
24. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky....jen vám v rychlosti napišu že dva dny před odjezdem do itálie: Toba kašel a rýma, Já už týden polest v krku (stříkám si bioparox + ibalginy) a žádná změna takže zítra k dr. a Filipa taky už bolí v krku....já se poseru.....Zatím Tom drží. :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (blicí)
24. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, nutrilon, rýžová kaše. No, mě to po ní rozhodně nepřipadá lepší než po kojení... :angry: Akorát že aspoň vím, že něco snědla, kojí se teď vždycky jen chvilku (i když mlíka je dost, vesele teče), tak mám strach, aby přece jen netrpěla hlady. No, a co si budem povídat, taky je to pro mě konečně trošku uvolnění tvrdýho režimu, můžu jít večer mezi lidi :dizzy_face: Dneska toho zas využiju.
24. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti poslla sem ti maila do IP. nevim teda co bych od lamaze ještě objednala ale určitě bych jukla :wink:
24. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem se chtěla zeptat, jaké kaše večer dáváte? Já mám rýžovou od Hippu a říkala jsem si, že bych koupila ještě nějakou na střídačku

Marti - já se minulé akce Lamaze neúčastnila, protože jsem na to přišla pozdě, ale teď bych asi měla zájem - Ty pošleš ceník, když Ti písnu mail do IP? Nebo jsem to blbě pochopila?
24. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, pochopila jsi to dobre :slight_smile:, posli mi email do IP
24. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já nevím pro co se rozhodnout. Líbí se mi opice, žirafa, housenka... U té žirafy, nevíš, ty nožky, dkyž s enatáhnou, se vracejí zpátky s takovým tím drncáním?
24. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: nenatahnou se, teda jen malinko, jedna nozka piska, druha chrasti, treti je hmatka a ve ctvrty rolnicka, hlava piska. U opice toho moc neni. A ta housenka je super.
24. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: co takhle housenka a bud zirafa nebo opice :sweat_smile:, kdyz ti to budu posilat, tak at se ti to aspon vyplati na postovnym
24. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no 2 asi vezmu určo, jen ještě nevím, které. Ještě chci pohledat na netu nějaké, co nevím, jak vypadají.

Patriček stále spí a mně valí mlíko, jdu pro odsávačku. To jdou věci toto :fearful:
24. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a kolik že je poštovné?
24. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti taaaak vybráno. já beru koupací sadu :wink:
24. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: opet nejlevnejsi nebo jedni z nejlevnejsich 59 Kc s platbou predem nebo +50 KC dobirka, ale my si tady verime :grinning:
24. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco: beru na vedomi a davam to tabulky
24. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco: asi dostanes nejakej bonus, za to, ze jses UPLNE PRVNI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýý :slight_smile: :slight_smile: jdu na Vás juknout, byly jsme se přihlásit do plavča, tak se moc těším, protože je to tam hrozně pěkný, barvený a nový. Chtěla jsem se zeptat těch, které taky chodí plavčit:máte pro prcky ty plenky do vody nebo plavečky??

jinak doufám, že jste všichni zdraví, hlavně patričkovi je snad už líp :wink: :wink: ?? jo není nic horšího, než když jsou ti tvorečci bezbraní a ještě nemocní :pensive:

Koukám, že už opět frčí akce Lamaze :slight_smile: :slight_smile: to je asi jenom pro stálice, že??Mno kdyby ne, tak dejte vědět.

a já páádííííííííííííííím :astonished: :astonished: :astonished:
24. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pismenko: IP
24. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti :grinning: :grinning: No já nemám čas tak sem musela rychle rychle... :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
60 ml, jen to fiklo.

písmenko, jedině plavky, plavky deformují pánev .
24. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, to s těma plavkama jsem nějak nepochopila :confused:
24. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi tak nějak připomnělo, že musím taky zavolat na plavčo :slight_smile: jenže já tak nerada volám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ne :confused: :confused: asi nedeformují??
24. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
á, už je vzhůru. teda skoro 5 hodin!!! Takže pv nákupu pokračuju večer, Zatím pa
24. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, já jsem trubka, plenky deformují, samozřejmě.
24. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
plenky deformují pánev? počkej, vždyť je ty děti nosí celý dny.. nebo to vadí jen při plavču? jsem z toho jelen :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ale ty do vody. Strašně najsajou, jsou pak těžké a stahují pánev ve vodě dolů. A když chceš, aby dítě nějak ve vodě plavalo, hýbalo se, tak ho to furt stahuje dolů. Pak je ten pohyb o ničem a ještě zatěžuje kostru.
24. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti kruti,
jak Patričkovi dáváš tern banán? Mačkaný vidličkou nebo mixuješ?? :confused:
24. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máte dnes tak protivný prcky? Kubajs řádí, že je to děs. Spát nechce, nosit nechce, hrát si nechce, koukat se mnou do PC nechce :grinning:

Venku prší, ale asi stejně vyrazíme. :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek