• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

šmarja, nám to tady zavřou za pohoršování :grinning:
26. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
chvili clovek tady neni a co se to tu deje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jdu stahovat fotos, at ma anicka konecne nejakou aktualni fotku
26. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
marti,,,si hledala to pivo nějak dlouho neee :grinning:
26. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
šmarjá pano!!!!!!!!!!!!!!
26. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
haha, MM noha 45, někdy 46 :grinning:
Vy jste to vzaly doslova, hehe. Nemusím dočítat skoro nic :confused: Kam jste zmizly?

Hani, jj, perou se mi dobře. Až na tu, co jsem použila na utírání pusinky od banánu a mrkve, ta je flekatá.

Peti, prďolovi se staví akorát při čůrání. ZATÍM!
autor
a ostatní.... no jasný, kdo to má zase na svědomí... Anac :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :dizzy_face: :zipper_mouth:
26. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak když jsem tad ypsala, že MM má poslední čílso nohy, pak jsou lodě, tak MM má teda 42, abyste byly v obrzae, kde končí noha :grinning:
26. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holt máme doma lodivody :grinning: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
já tu jsem, manža už hodinu vybírá film a zakázal mi pít :unamused:

manža má na nohou lodě :grinning:
teda tady to jede :grinning: zaclo to chlastanim, pak vetrelci v brise a ted pomerovani :grinning:
an no jasne, danysek ma taky obcas erekci :grinning: kdyz jsem to rekla manzelovi, tak byl samozrejme na syna pysnej ;)

ja jsem momentalne nasr... dneska, kdyz mi je blbe (lepsi den si manzel nemohl vybrat) mi OZNAMOVACIM ZPUSOBEM rekl, ze 22. cervna na muj svatek :-P pujde parit s kamaradama na nakej koncert ze ma kamos narozky a prvni srpnovej PRODLOUZENEJ vikend ze pojede na panskou jizdu na machac... :rolling_eyes: tak jsem se ohradila at zapomene ze si bude placat den dovoleny na naky ozirani s kumpanama, 2 vecery na vozrani jim staci no ne??? :angry:

chystaj se vase drahe polovicky na nakou panskou jizdu?

ach jo a to se jeste chysta na nakej festival a na cyklozavody (tak to je aspon uslechtila zabava...) nakonec z toho bude skoro kazdej letni vikend :rolling_eyes:
jaji: ja si otevrela vino
26. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
marti dobře děláš, já mám Stop stav - od manži :angry:
26. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Feb: muj bratr jezdi taky cyklozavody, 180 km zadna mira. Naposledy to bylo cosi v Olomouci a ted nekdy bude kral sumavy nebo ja ani nevim kdy to je.
No ja nevim, ja pansky jizdy mm nezakazuju, chapu, ze si musi odpocinout. Pak si odpocinu ja :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ma jenze me prijde ze on odpociva a ja neopocivam skoro nikdy :rolling_eyes:
26. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
feb chystá se zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí teda půjde až k večeru-jinak už to jede od rána-je to u vašíška toho hokejisty a přítelkyním vstup zakázán :angry: jsou tam samé přirozeně opálené dívky,kterým když se zlomí gelový nehet při volejbale tak je pomalu 3.světová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
feb, MM se chystá, včra jsem tu o tom psala. Že musím vymyslet nšco, aby tam nešel. Ale večer mi v posteli říká,ať nic nezkouším, že to kámoš kvůli němu přehodil. jsme mu doporučila, ať to klidě přehodí zas ezpátky, že nikam nepude :angry:
26. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
uff teda já jsem ráda že mám chlapa co beze mě nikam nejede, max do hospody ale víkend ani omylem :dizzy_face: No ale zas má jiné mouchy žeee
26. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, to byhc nerozdýchala. Furt bych seděla nervní, že mi tam s ňákou courou zahne :confounded:
26. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jaji: he he ja vim, kdyz neni doma, mysi maji pre a ja si to uzivam
Feb: ten pocit mam taky, ze furt makam, ale po tom co jsem byla 14 dni sama doma uz ho nemam, ono se to nezda, ale i pripravit mliko, jednou nakrmit, chvili si pohrat....da strasne moc. Oni chodej do prace, prijdou domu a chtej na chvili vypnout a my jako suvy se na ne sletime a chcem si popovidat. Ja je neomlouvam, jen se snazim chapat.
hani: tak to si dokazu predstavit tyhlety Pamely.
26. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti,
jak si to jako sama doma užíváš? Si pozveš gigola, či co?? Bych tedy někdy přijela na čumendo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
co gigolo? kde? anac jedu s tebou, vím kde Marti bydlí :grinning:
26. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jiran tedy taky beze mě nikam nechodí, až na opravdu vzácné vyjámky. Za to Petrunka chodívala velice často, a to bez Jirana, a´t se mu to líbilo nebo ne. Samozřejmě nelíbilo, ale mě to bylo vždycky úplně jedno. Mohl chodit se mnou, to nechtěl, tak čumákoval doma. :wink:
26. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jsem dožehlila, jsem zjistila, že do zítra mi ten zbytek neuteče..

popíjím Malbeca - hm.... 99,- akce byla :grinning:

gigolo? a může se na něj šahat? taky jedu - Cline vezme mě, pak naberem Anac, ostatní dojedou metrem
26. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaji,
ok! Hlavně aby na sobě neměl policejní uniformu, co by rajcovní převlek. Bych ho musela ihned zahlušit.....nebo svléknout?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
malbec,,,dobrá volbaaaaaaaa
co třeba Zoro?? :grinning:
26. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
malbec neznám, co to je?? :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jasné, Jižní Amééérika vede :wink:

tak co ten gigolo? se Martinka nějak nevyjadřuje co? hele holka, teď to jako nezamlčíš, ... a já furt, proč tak chvátáš na ten int. obchod.... gigolo asi něco stojí co? nebo mu něco stojí.... sakra
26. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Zora beru! Ale brala bych v současné době i popeláře.......jsem úchyl? Asi jo :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek