Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
26. čer 2009

šmarja, nám to tady zavřou za pohoršování 😀

ma12
26. čer 2009

chvili clovek tady neni a co se to tu deje 😀 😀 😀 😀
jdu stahovat fotos, at ma anicka konecne nejakou aktualni fotku

jajinka27
26. čer 2009

marti,,,si hledala to pivo nějak dlouho neee 😀

urbi
autor
26. čer 2009

šmarjá pano!!!!!!!!!!!!!!

urbi
autor
26. čer 2009

haha, MM noha 45, někdy 46 😀

petkakrutik
26. čer 2009

Vy jste to vzaly doslova, hehe. Nemusím dočítat skoro nic 😕 Kam jste zmizly?

Hani, jj, perou se mi dobře. Až na tu, co jsem použila na utírání pusinky od banánu a mrkve, ta je flekatá.

Peti, prďolovi se staví akorát při čůrání. ZATÍM!

urbi
autor
26. čer 2009

a ostatní.... no jasný, kdo to má zase na svědomí... Anac 😎 😀 😝 😠 😵 🤐

petkakrutik
26. čer 2009

Aha, tak když jsem tad ypsala, že MM má poslední čílso nohy, pak jsou lodě, tak MM má teda 42, abyste byly v obrzae, kde končí noha 😀

hanka128
26. čer 2009

holt máme doma lodivody 😀 😵

jajinka27
26. čer 2009

já tu jsem, manža už hodinu vybírá film a zakázal mi pít 😒

manža má na nohou lodě 😀

febris
26. čer 2009

teda tady to jede 😀 zaclo to chlastanim, pak vetrelci v brise a ted pomerovani 😀
an no jasne, danysek ma taky obcas erekci 😀 kdyz jsem to rekla manzelovi, tak byl samozrejme na syna pysnej ;)

ja jsem momentalne nasr... dneska, kdyz mi je blbe (lepsi den si manzel nemohl vybrat) mi OZNAMOVACIM ZPUSOBEM rekl, ze 22. cervna na muj svatek :-P pujde parit s kamaradama na nakej koncert ze ma kamos narozky a prvni srpnovej PRODLOUZENEJ vikend ze pojede na panskou jizdu na machac... 🙄 tak jsem se ohradila at zapomene ze si bude placat den dovoleny na naky ozirani s kumpanama, 2 vecery na vozrani jim staci no ne??? 😠

chystaj se vase drahe polovicky na nakou panskou jizdu?

ach jo a to se jeste chysta na nakej festival a na cyklozavody (tak to je aspon uslechtila zabava...) nakonec z toho bude skoro kazdej letni vikend 🙄

ma12
26. čer 2009

jaji: ja si otevrela vino

jajinka27
26. čer 2009

marti dobře děláš, já mám Stop stav - od manži 😠

ma12
26. čer 2009

Feb: muj bratr jezdi taky cyklozavody, 180 km zadna mira. Naposledy to bylo cosi v Olomouci a ted nekdy bude kral sumavy nebo ja ani nevim kdy to je.
No ja nevim, ja pansky jizdy mm nezakazuju, chapu, ze si musi odpocinout. Pak si odpocinu ja 😅

febris
26. čer 2009

ma jenze me prijde ze on odpociva a ja neopocivam skoro nikdy 🙄

hanka128
26. čer 2009

feb chystá se zítra 😝 naštěstí teda půjde až k večeru-jinak už to jede od rána-je to u vašíška toho hokejisty a přítelkyním vstup zakázán 😠 jsou tam samé přirozeně opálené dívky,kterým když se zlomí gelový nehet při volejbale tak je pomalu 3.světová 😝

petkakrutik
26. čer 2009

feb, MM se chystá, včra jsem tu o tom psala. Že musím vymyslet nšco, aby tam nešel. Ale večer mi v posteli říká,ať nic nezkouším, že to kámoš kvůli němu přehodil. jsme mu doporučila, ať to klidě přehodí zas ezpátky, že nikam nepude 😠

jajinka27
26. čer 2009

uff teda já jsem ráda že mám chlapa co beze mě nikam nejede, max do hospody ale víkend ani omylem 😵 No ale zas má jiné mouchy žeee

petkakrutik
26. čer 2009

Hani, to byhc nerozdýchala. Furt bych seděla nervní, že mi tam s ňákou courou zahne 😖

ma12
26. čer 2009

jaji: he he ja vim, kdyz neni doma, mysi maji pre a ja si to uzivam
Feb: ten pocit mam taky, ze furt makam, ale po tom co jsem byla 14 dni sama doma uz ho nemam, ono se to nezda, ale i pripravit mliko, jednou nakrmit, chvili si pohrat....da strasne moc. Oni chodej do prace, prijdou domu a chtej na chvili vypnout a my jako suvy se na ne sletime a chcem si popovidat. Ja je neomlouvam, jen se snazim chapat.
hani: tak to si dokazu predstavit tyhlety Pamely.

anaconda
26. čer 2009

Marti,
jak si to jako sama doma užíváš? Si pozveš gigola, či co?? Bych tedy někdy přijela na čumendo 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jajinka27
26. čer 2009

co gigolo? kde? anac jedu s tebou, vím kde Marti bydlí 😀

anaconda
26. čer 2009

Jiran tedy taky beze mě nikam nechodí, až na opravdu vzácné vyjámky. Za to Petrunka chodívala velice často, a to bez Jirana, a´t se mu to líbilo nebo ne. Samozřejmě nelíbilo, ale mě to bylo vždycky úplně jedno. Mohl chodit se mnou, to nechtěl, tak čumákoval doma. 😉

urbi
autor
26. čer 2009

jsem dožehlila, jsem zjistila, že do zítra mi ten zbytek neuteče..

popíjím Malbeca - hm.... 99,- akce byla 😀

gigolo? a může se na něj šahat? taky jedu - Cline vezme mě, pak naberem Anac, ostatní dojedou metrem

anaconda
26. čer 2009

Jaji,
ok! Hlavně aby na sobě neměl policejní uniformu, co by rajcovní převlek. Bych ho musela ihned zahlušit.....nebo svléknout?? 😅 😅 😅 😅 😅

jajinka27
26. čer 2009

malbec,,,dobrá volbaaaaaaaa

jajinka27
26. čer 2009

co třeba Zoro?? 😀

anaconda
26. čer 2009

malbec neznám, co to je?? 😅

urbi
autor
26. čer 2009

jasné, Jižní Amééérika vede 😉

tak co ten gigolo? se Martinka nějak nevyjadřuje co? hele holka, teď to jako nezamlčíš, ... a já furt, proč tak chvátáš na ten int. obchod.... gigolo asi něco stojí co? nebo mu něco stojí.... sakra

anaconda
26. čer 2009

Zora beru! Ale brala bych v současné době i popeláře.......jsem úchyl? Asi jo 😅