Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
2. črc 2009

Teda dneska u nás buřas jako prase. taktak jsme stihli doběhnout z procházky domů 😕

Danko, Patrička bude drobek, ta se má, nebude muset řešit linii 😀

A jináááák, mimi se pčed chvílí samo otočilo. prve z bříška na záda, u toho jsme ale nebyla, tak nevím, jestli jen nepřepadl, a za chvilku se chytil deky a přetočil se i na bříško. KOnečně aspoň něco! Snad už to teĎ půjde častěji 🙂

jajinka27
2. črc 2009

petko...no vidííííš, to máte jak Kalian, taky psala že nic a najednou šup 😉 suppppeeeer 😀

urbi
autor
2. črc 2009

holky já jsem taaaaak nasraná!!!! ten Kocáb mě tak vytočil.... jdu si dát panáka...

jajinka27
2. črc 2009

urbi..copak??

urbi
autor
2. črc 2009

Jaji, neslyšelas, co udělal pro ty "chudáky" squatery?

petkakrutik
2. črc 2009

No ale kdyby tam neměl deku, které se chytil, tak se nepřetočí. 😒

A MM koupe, no nechápu, šel nějak, hošík, do sebe. Normálně mě z koupelny vyvalil, že Patrička vykoupe. Jsou snad nějaké erupce na slunci???

Míšo, co ten "chytrák" zase vymyslel?

petkakrutik
2. črc 2009

Dal jim barák ze svého? 😀 (ironický)

urbi
autor
2. črc 2009

šikulka Patriček... počkejm, zítra už to zvládne i bez deky 😉

urbi
autor
2. črc 2009

Peti, trefa - jen ne ze svého, ale z našich daní - holky, fakt mě to vytočilo

petkakrutik
2. črc 2009

to nevím. i když je fakt, že cvičit bude bez deky, páč si ji už poněkolikáte počůral a muís se vyprat 😀

petkakrutik
2. črc 2009

pchá, to je jim všem podobné. Slyšely nebo četly jste ty Sobotkovy kecy, kterak přišel ke svému 7 milionovému bytu? Prý nězná nikoho, kdo by odděloval náhrady od mzdy. Ty náhrady má snad na nějaký účel, ne. I když mě je teda stále nejasné, k čemu je potřebují. nejen že je krize, ale všeobecně je málo peněz, ale ta hov*da si od hu*y neutrhnou!!!

urbi
autor
2. črc 2009

Peti, já ho na deku nedávám - dávám jen a to puzzle, i mi ty doporučila rehabilitační.. to mi připomíná, že jdeme zítra na vojtovku¨¨

petkakrutik
2. črc 2009

Ale toto už je vrchol, tak my pracující a platící daně si škudlíme na bydlení, bydlíme v podnájmech, nebo se zadlužíme na celý život, ale frajer squater dostane barák zadarmo. Tak samo cigoši. Vystěhujou je za neplacení a oni z toho udělají rasový útok a dostanou barák. mě by trhlo. Ti levičáci jsou populisti, to svět neviděl! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ( a ještě 10000x blicí)

petkakrutik
2. črc 2009

Já jsem to puzzle furt nekoupila 😒 ale na deku ho dávám na fleesový přehoz, ten je placatý. Normální měkká deka je na nic, akorát ničí záda. zase tak měkké nepotřebuje 😉

jajinka27
2. črc 2009

cože?? jako mě už vytočilo to že jim vůbec chce něco dát a to za minimální nájemné a ještě aby se jim to líbilo 😠 a oni dostanou barák z našich peněz??? tak to je síla, ať dou makat a budou mít na bydlení pitomci 😠

petkakrutik
2. črc 2009

Fakt někdo neví, co by z nudy vymyslel 😝 (blicí)

http://spunt.centrum.cz/tehotenstvi-a-porod/vyc...

jajinka27
2. črc 2009

boha jeho ty lidi jsou hovada, koukam na zpravy ohledne posledni jizdy metra 😠

berunka
2. črc 2009

Jaji a jak jsi byla spokojena s Huggieskama oproti Pamperskam?u nas dneska usinani formou prevalovani a nahazovani dudlika.nevim jestli je ji teplo nebo je z toho pocasi otravena ☹

jajinka27
2. črc 2009

beru....no Huggies 2 byli super, nedala jsem na ně dopustit ale trojky jsem ještě nezkoušela tak nevim 😒

jinak já ho chudáka navlíkla do overalu a dala do pytle, hmm 😖

berunka
2. črc 2009

Febris a ony nejsou nijak parfemovany ze ne?

berunka
2. črc 2009

Jaji ty chces mit grilovany ditko? 😀

jajinka27
2. črc 2009

beru...mnooo, když já se bojím, že když mu dám overálek s krátkým rukávem, že mu bude zima, mi v noci dost větráme

urbi
autor
2. črc 2009

Jaji 😀 ty jsi číslo, chudina se ti upeče 😀
Beru, já dávám jen pampersky a jsem spokojená, i na tu parfemaci jsem si zvykla, i když typrvní plíny mi dávaly zabrat, furt mi přišlo, že je po...

a holky, bacha na to: Fíla usnul bez dudlíka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jajinka27
2. črc 2009

a v čem spí vaše dítka?? mě děsíte, ale není spocenej 😅

jéééé bez dudla , suppeeer, tak ať ho hlavně nevyžaduje, ten náš si ho i jednou sám podal, večer 😀

urbi
autor
2. črc 2009

Jaji, spí jen v hodně lehkém overálku - bez deky.... a okno otevřené 😉 ale je fakt, že Fíla je horkokrevnej

jajinka27
2. črc 2009

hmm, já když ho vyndám z pytle tak se mi obrací na břicho 😅 mno asi zkusim třebas jen bodynko a ponozky a do pytle 😀

cline
2. črc 2009

jáji my máme overálek s krátkýma rukávama a nohavičkamam

berunka
2. črc 2009

tak Ela spinka v overalku s dlouhym rukavem a bez prikriti a mame celou noc otevrene okno 😉

jajinka27
2. črc 2009

teda tak to já ho fakt asi uvařím chudáčka 😅

cline...a bez peřinky??