• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Ahoj zensky, doufam, ze tady vse OK. Ditka neplivaji dudly, usina se v poho i bez zavinuti (vid Jaji) a chlapi neprudi.
Zacinam se obavat, ze budu muset nahlasit na zitrek Acko. Padlo nam hlidani psa, tak nevim jak to technicky zaridit. Taha :frowning2: t do Prahy a pak rovnou na navstevu se nam ho fakt nechce.Jeste to tedy neni 100%....
Prosim, ma tu nekdo spojeni na Petkakrutik? Kdybyste event. mohly do IP, dik.
22. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak teď prší v Praze tak u nás je to večer ach jo a to máme dnes a zítra zábavu...tak snad se nám to vyhne...
22. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilon - taky jsem si vzpomnela, jak to ma Janicka se vsema tema vysetrenima. Vse OK? A jak to ma manza s tou praci?

My byly dnes na kontrole na plicnim. Je to lepsi, ale zase za 14 dni mame prijit na kontrolu. A zatim nedavat zadne dalsi ockovani. Tak vam reknu - jedna pacientka se dnes na chodbe nemocnice pozastavila u nasi maly. Delala na ni tututu nununu a hladila ji po tvaricce. Reknu vam, sice sympaticka babinka, bylo mi ji lito, ale zaroven mi bylo neprijemny, ze ona s chrchlakem (preci jen to bylo plicni), mi sahala a hladila malou. Blby, co? :confounded:
22. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liberec hlasi taky konec sveta. :angry:
22. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý voe, tady už lítaj hromy.... :confused: i blesky... na to asi deštník stačit nebude... :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jsem si zase nevšimla, že už je další stránka :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tonico mi to taky nedělá dobře když se někdo rozplývá nad maru hlavně v nemocnici...
a my očko taky nemáme..a to pořád někde lítáme a jezdíme vlakem..
jsem byla naštavná i na mámu, když jsme byly s maru poprvé v ově,že ji chtěla ukázat všem sousedkám a spol. :angry: to bylo jak na václaváku...jako já vím, že jse smutná že nás tam nemá a že se chtěla pochlubit,ale pak už jsem řekla dost....
22. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás bouřka včera a dnes bude asi též :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to já taky nemám ráda... a minule mi ji tady kolegyně začala pusinkovat a to se mi už vůbec nelíbilo... Musela jsem se ozvat, ač mi to bylo nepříjemný... Ale Pusu jí dávám jen já a Tom, max. moje mamka někam do vlásků... Zato já jí dám denně tak 150 pus - samo jen na tvářičky, na pusu se mi to příčí :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ledňandy

Tak kontrola ne NEU dopadla dobře,sice musíme chodit do 6 mesíce na kontroly,ale prý vypadá,že jí je v pořádku.Jen je pořád malé riziko té apnoické pauzy,tak mám být stále ve střehu :unamused:

Míšo,všechno nej nej k narozeninám..posíláme s Betynkou velikýho hubana :grinning:

Marti - s dědou mi to je moc líto..Upřimnou soustrast :frowning2:

Neli - tento víkend? Hodilo by se mi to v neděli..A kam by jsi chtěla jít? Možná by mě i mm hodil za tebou do Kounic..
22. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toni - zatím všechny vyš.máme,už jen kontroly.. no a MM a práce - zatím má tu samou,jakžtakž přežíváme,a zatím se díváme po lepší..
22. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady už lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
22. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je po dešti :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru - :grinning: :grinning: to byl fofr
22. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo to jo to ti povim----pěkně nám to zalilo zahradu :grinning: ted už jen mírně kape...

no nic já jdu dobalit věci Fidelovi, zítra ráno frčí na ŠvP :wink:
22. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
veruuu, tady leje teď a stromy se kymácej a fučí... :grinning:
22. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
achojky, tak my šli ven i s taťuldou a před půl hodinou jsme jen tak tak dohnali domů, jak se udělalo černo. Vraceli jsme se ve vichru a teď pěkně lilo, bouří, ale už se malinko projasňuje...hnus jeden fialovej, ale za to je krásný svěží vzdoušek :grinning:
22. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co jsem to tu četla, že VZP nedáv příšpěvky na plavání s dětma?? To mi ani neřikejte :frowning2:
22. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, Soni, k 30.4.09 zrušeno
22. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to našla :frowning2: To jsou sviňky teda....

Mně máma řikala, že sestřenice je u nějaké pojišťovny a že tam má spousty výhod, tak to budu muset proštudovat, akorát nevím jak se přesně jmenuje...jestli není nějaká Česká národní...
22. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady lejeeeeeeeeeeeeee
22. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mněse celkem líbí ta OZP, ale to bysme museli všichni, je tam pak víc výhod, musím to probrat s manžou
22. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: petrun: proto tam manžu chci nahlásit.
22. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilon - tak to je super, ze jsou vsechny vysledky negativni. A ta prace se casem taky urcite nejaka vyvrbi. :wink:

Marti - ted jsem docetla. :frowning2: Uprimnou soustrast. :pensive:
22. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k té OZP se může registrovat každý?
22. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, jo..
tak tady leje furt :slight_smile: Veru, to teda nevím, co to u vás bylo za deštíček :confused:
22. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru - taky jsme u OZP :wink:
22. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni jj manžu přehlašuju z VZP na OZP :wink:

petrun? no tady byl slušnej taky a začíná se vyjasňovat :slight_smile: jsme na okraji prahy tak to asle jde víc středem :grinning: :unamused:
22. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
supeer, to musím mm říct, když on se všech změn vždycky bojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já bydlím vyloženě v centru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek