• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Luca: jela sem s ním jednou k dr ale cesta byla ok. má plastový kolečka ale, nekomu to muže vadit. já sem s ním spokojená, lehká manipulace, malemu se v něm líbí, spinká se mu dobře.
29. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru: a ty máš nějaký obdobný tip nebo dokonce ten stejný?? :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luca já mám stejnou značku akorát Pliko P3 ne Swith(nebo co to je) a je rozdíl jen v tom že ten na konékovi kde otáček do protisměru sedačka. já to mám na pevno :wink: jo a jemám k tomu nánožník bo já mám classico a v interátu je completo (to je i s nánožníkem na zimu) :wink: jinak rok 2008 je stejný :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, my máme sparťanský jedny dupačky, ale ty už jsou jí skoro malý a jedno body, to jí bude za chvíli :o)
Věrko a za koho hraješ?
29. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teda musím říct, že Bohemka má hezčí věci... Mně se dříc líbily věci z hokejový Sparty, ale to byla ta stará kolekce, te´d už to stojí za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dítko vysoslo 150UM a je spokojenej
29. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas klidek,Eli zdlabla skoro celou sklenicku jablicka s hruskou na zkousku a ted chrupe v loznici.takze ja muzu jit hura do dalsiho uklidu :unamused: zitra mame oslavu narozenin tak at to tu nejak vypada :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě klepne on si saje prst, to jako má ještě hlad??
29. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji: tak sup, udelej jeste 30tku.
tak ja mam po 2 dnech vysurovano, tak snad bude mm spokojenej.
29. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne neudělala jsem, vypadá spokojeně :grinning: no a pak zkusim nakojit a vecer zase UM
29. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je to hrozny co, porad pocitat kolik udelat, aby se to zbytecne nevylilo
29. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrun: no Fila má spartanský dres z hokeje a už je mu malý tak ho bude mít Toba až ke kotníkum, děda jaksi pozapomněl že dresy se nekupuji na jednu sezonu :grinning: :grinning: takže Fík bude mít Tomuv :grinning: a Toba Fíluv :grinning: (Fíla chodí s Tomem pravidelně na hokej na spartu, a tobu chtěji brát na další sezonu taky :grinning: :grinning: :grinning:

Toba spí 2 hodiny, napil se čaje a spí dál, asi v těch lécích je něco utlumujícího :grinning: já udělala koláčo-dort pro F a snad za hodinu je doma :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti...to teda, hlavne jedno baleni mi vydrzi tak 10 dní :angry:
29. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji mě jedno balení UM vydrží 2-3 dny, jsem si říkala, jestli bych nemohla od toho 6 měsíce přejít na klasický nutrilon nebo mám pořád jet v tom AR raději nevíte někdo??? :frowning2: :frowning2:
29. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
acha rumuny už chápu-podobnost s vlajkou fakt festovní :grinning:
a já spartu nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už raději slávii :slight_smile: ale na baník a vítky v hokeji to samo nemá že :grinning:

mě štve, že ostrava je takový výprodej pro celou republiku.. hráči z baníku frnknou do sparty :stuck_out_tongue_closed_eyes: , z hokeje to samé..a co se týče kultury tak opět :frowning2:

neli dobrý kup :dizzy_face: CT jsou pro mě lepší než IB,ale nevýhoda dost žmolkatí :frowning2: BL je fajn.
natahovací disany 74/80 máme taky a jsou parádní :dizzy_face: jsem si zamilovala vlňáčky :dizzy_face:
já teď čekám na BE,HHS zavazovací,popoliny one size super a pastelku a chci vyzkoušet vkládačku tu basic-je to stejná firmy co dělá i ty prefold a tak..a když to bude dobré tak zkusím taky prefold nebo twofold :wink:
ale s mateřské to fakt neplatím-mám porcelánovou kravičku a tam si házím 50,20,10 kačky a to by se člověk divil kolik se dá takhle našetřit :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrun...kopu za DFK Klokanky :wink:

Veru...no jo sparťani se snaží na všem vydělat, to víš to my nemáme za potřebí :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luca..my máme taky 1plechovku na 3dny...i když teď je to 4dny, páč malá papá kaši a zeleninu :grinning:
jinak taky máme AR, po normálu se mi chudák zblila jak alík...předtim jsme měli HA, ale to mi ublinkávala, a AR nám vyhovuje...pak někdy kolem toho 6-7.měs. zkusim normál, ale nevěřim že to bude OK

TY KRÁÁÁSO,TADY JE BOUŘKA JAK PRASEEEEEEEEEEEEEE :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
29. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky, malého to očkování zmohlo, ještě teď chrní v autosedačce a to bychom už dávno měli kojit
( alespoň moje prsa si to myslí a tak kojí zbytečně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: )
Jsem asi z jiné planety, neustále tu probíráte ztrátu mlíka a množství UM a já nestačím dokupovat prsní vložky a prát noční košile.
Jinak aktuálně má Honzík 7200 g, nemá cenu ještě nasazovat příkrmy...
Feb, jedeme na tu Modravu až 21.6., takže se mineme
29. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééé, ty dresy jsou boží!!!! Bratr je zapřísáhlý sparťan, má dokonce toaleťák s potiskem "Slavie" na každém útržku, takže ho vyšlu na Spartu, aby Kubíkovi vybral neco s svátku. To je nápad, děkuji! :wink:

U nás je hnusně, že to svět neviděl! :angry:

Petru,
abych pravdu řekla, ta teutonie mi ještě nepřišla, ale snad v pondělí, tak jí detailně nofotím a vyzkouším leh. :wink:
29. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
koal já taky peru košile a prsní vložky bez těch ani ránu :sweat_smile: až budu mít čas v brně tak si skočím koupit na bránu ty pratelné bo už mě to štve :frowning2:
dokonce uvažuju že při dalším těhu si tak koupím i látkové vložky bo já měla celé těhu výtok-šílenéééé furt slipovky-takovou spotřebu jsem nikdy neměla :angry:
29. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si právě taky říkala, že jak skončíme ten 6 měsíc, že bych zkusila koupit malé balení nutrilonu nebo něčeho jiného jestli mu to bude vyhovovat nebo ne...my teda zeleninu v poledne taky dáváme, teda snažíme, vždy sní tak 3 lžičky a pak to prská, takže na to jdeme pomale, takže dáváme 4x mlíčko a 1x kaši na noc...dneska pro ni musím jet...bo mi dochází

anac: nekoukla bys na ten odkaz co jsem sem dávala ohledně toho kočárku co si o tom myslíš ty jako znalkyně?? :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji my mame ted Nutrilon tak na pet dni a myslim ze bude jeste hur :unamused: protoze me mliko jde fakt do haje.aspon ze v poledne uz dlabe zeleninu a vecer dam kasi.

Luci my mame zase HA tak se chci taky zeptat v poradne do kdy ho musime mit protoze to se taky delaji jen maly baleni :angry:

Veru tak jsi me predbehla ja budu pect az vecer neb nemam jeste karamelky :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem na ty golfky nahlodaná čím dál víc, škoda že paní je až z Prahy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a nedá se to okouknout ale z fotek vypadají suprově... :grinning:

Ach jo to zas bude rozhodování...ale za tu cenu....poraďte někdo....
29. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anac, s tím toaleťákem jsi mě pobavila :slight_smile: , to by se Tomovi taky líbilo :slight_smile:
za teutonku předem díky - mmj., v Němcích ji maj v přepočtu za 3.000 a pár kaček (114 euro) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo, Veru, tak můžem jít někdy společně na hokej :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: nám vypadl proud, teda to byla nuda, dítě spí a mě nešel PC ani TV, škoda ani luxovat jsem nemohla :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prihodila jsem par novych fotek :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2825396&vReferer=

Verus jsem si rikala kam jsi mi zmizela :grinning: :grinning: u nas padaly tak strasne kroupy az to Eli vzbudilo :angry:
29. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady zatím nic jen je pod mrakem, občas prší,ale kroupy zatím ne...doufám, že od pondělí bude hezky jedeme do toho Mikulova...

Elinka je krásná a jak krásně pase...
29. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci dekuju :wink: ted co se otaci sama na brisko se paseni hodne zlepsilo.i sem tam uz otevre pesticky :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, Věrko, vy jste měli svatbu v Měcholupech?
29. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já si asi budu muset ještě počkat...zatím jsem dávala kolem něho hračky tak se na bok otočí,ale nepřetočí se...a to zítra slavíme on 5.měsíců a já 29. tak si musíme udělat malou oslavu...

Jinak cucá tu kost od štěkajícího pejska Lamaze, tak doufám, že to není něčím napuštěné... :frowning2: :frowning2:
29. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek