Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
26. črc 2009

my spíš zkusili dneska to Hami od 6.měsíce a to už má kousky, uff, nedávil se ale nesnědl tolik, koukal jako puk 😅

petru...co si budem o vaření povídat že 😀

sonisek
26. črc 2009

jaji, a vy už máte dolní jedničky, ne?

taita
26. črc 2009

Se ty zoubky rozjely co? Tak at je maj vsichni prckove bezbolestne, rychle venku.
Jsem zvedava, kdy nam zacnou lezt dalsi. 😉

sonisek
26. črc 2009

ty vado, my dneska zase nedali Vigantol...kurňa, na něj pořád zapomínám 😅 😀

taita
26. črc 2009

Jaji, kdyz vy uz jste u kousku a my mame v lednici nacatou prvni sklenicku 😀
Soni taky uz se mi povedlo parkrat zapomenout 😉

Vcera byla Ani prekvapena co jito davam, ale dnes uz jsme meli mrkev ve vlasech (obe) 😀

jajinka27
26. črc 2009

soni...jo jo máme ty dva dole a leze mu nahoře a Vigantol zapomínám běžně 😅

tai...nooo buď ráda že si kojila tak dlouho 😉 ale je to sradna s příkrmama

febris
26. črc 2009

hoj holky!!!!
tak jsem doma... KONECNE DOMA!
prodlouzeny vikend s tchyni a svagrovou je zarucena metoda jak temer jiste prijit o mliko... fakt ocistec, permanentni stres, uz jsem myslela ze to nevydrzim.. 🙄 🙄 🙄

petruna26
26. črc 2009

Soni, my dneska taky nedali 😀 , ale říkala jsem si, že ho dneska měla v přírodním provedení, tak to snad zvládne 🙂

Feb, ale máš to za sebou, to je pozitivní.

jáji, no, s tím vařením máš recht 😝 😀

febris
26. črc 2009

petru- jo to jo 😀 jedine pozitivum je ze me tam hodne dlouho nikdo neuvidi 🙄 😝 😝 😝
budu se z toho vzpamatovavat minimalne celej tyden 🙄

taita
26. črc 2009

Feb mas alespon na nejaky cas klid. Me se navsteva u tchyne blizi. Uz ted se mi o tom zda. Pristi vikend jsme pryc, ale ten dalsi tam budem muset 😝 😝 😝 😝 (stokrat blici)

jajinka27
26. črc 2009

tai...neboj to přežiješ, mysli na to že já je mám v baráku 😝

petruna26
26. črc 2009

jáji, nápodobně...
ale my jsme teď celkem zadobře, takže si troufám říct, že od naší rozmluvy fakt celkem pohoda.. Sice se mi k nim nikdy moc nechce, ale když tam jsem, tak OK..

jajinka27
26. črc 2009

petru...vše nej Adélce k zítřejšímu půlročku 😵

já tu zítra nebudu, tak přeju teď 😉

taita
26. črc 2009

Jaji je to sranda s prikrmama a to jeste Anicka nezjistila jak bajecne se ta mrkev prska. Uz se tesim. 😀 😀
Je fakt, ze si ted kojeni uzivam. Anicka virazne zkratila cas a furt na me dela ksichtiky.

petruna26
26. črc 2009

Jáji Adélka předem děkuje 🤐 , jí to vyřídim ráno 🙂 - tý jo, touhle dobou už mi před půl rokem začínaly kontrakce, padá na mě trochu těžší nostalgie 😔

febris
26. črc 2009

tai tak budu drzet palce at to zvladnes bez ujmy na zdravi...
nastesti, svagrovci cekaj na podzim druhy mimino (dozvedeli jsme se to teprv ted 🙄 , tak se pozornost od nas odkloni.

zacala jsem spinit, asi je MS na ceste, dnes jsem 27dni cyklu 😵 kez by to pekne fungovalo!

taita
26. črc 2009

Jaji jojo preziju. My by jsme v jednom dome nemohly bydlet. To by neprezil hlavne tom. 😀
Ja jsem s nima taky celkem za dobre, ale drti mne jak se mne tchyne porad dokola pta na to same (asi ji to vlastne nezajima). Vubec mne neposloucha a priste se zepta znova. Jak kdyby se ptala ze slusnosti.
Jaji kam to vlastne jedete na tu dovcu?
Petru tak at ten nostalgicky porod dobre zvladnes 🙂

petruna26
26. črc 2009

Jo, Jířo, jsem si v pátek všimla. - Ne, židličku máme, tohle taky máme, kupte hračku 😀
jsem si vzpomnlě na to - jé, já ji slyším 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ne, to je jiný dítě 😀 😀 😀

taita
26. črc 2009

Peto Ja chapu, ze ji chtej neco koupit, ale stve me, ze nema ani snahu neco udelat. Jsem ji uz stokrat rikala at se podiva na internet na hracky, ze je to tam rozdelene podle veku. At mi pak treba posle odkaz co by chtela koupit a ja ji reknu co ma cenu a co ne. Jenze ona si s tim neda zadnou praci a porad se pta co Anicka potrebuje a na to ja nemam jinou odpoved nez ze nepotrebuje nic. (co potrebuje to ji koupim ze?)
O obleceni ani nemluvim. Vsude maj hromadu krasnejch hadru. Tak at jde a koupi treba neco na rok.
Krik ditete umis viborne. To vis jses moje jiny dite. 😀 😀 😀 😀
Dnes jsem to vypravela mamce jak jsi krasne brecela. 🙂

petruna26
26. črc 2009

Jo a co říkala maminka? Že jsme paka? 😀

petruna26
26. črc 2009

Jinak s tou tchýní chápu, už jsme to probíraly x-krát, je to pořád dokola (s ní myslím, ne s tebou 😀 ) Jinak dneska jsem s Adélou dělala kolo kolo mlýnský a děsně se jí to líbilo, hlavně ta 2. půlka na zemi zakončená výskokem a zatočením 🙂 jen mě teď bolej nohy 😉

petruna26
26. črc 2009

No tak pa, jdu spát, abych přežila příští týden 🤐

taita
26. črc 2009

Ne mamka me chape. Si ji vzdycky stezuju, ze zase volala. Mama chape, ze chci mit svuj zivot se svoji rodinkou. Babicka ji nicila jeste ve 45 letech a kecala ji do zivota. Byla hrozne zla zenska.
Mama nechapala, ze nepoznala, ze toneni Anicka. Mama nas moc casto nevidi, ale jak rve Anicka vi.
To je prave cela tchyne jak slysi neco jako dite 🙂 hned je to Anicka. Ona proste NEPOSLOUCHA

taita
26. črc 2009

Tak dobrou noc a Adelce vse nej nej nej k pulrocku. Uzijte si to hned od rana. Jo a co mm varil?

Jaji krasnou dovolenou 😎

jajinka27
26. črc 2009

tai...jedem až za týden do jižních čech 😉

jinak já už měsíc nekojím a mrcha nikde 😕

taita
26. črc 2009

Jaji hned bych nekam jela.
Nezkousela jsi pro sychr dalsi test?

koalice
27. črc 2009

Dobré ráno,
včera jsem něměla sílu vůbec na nic, natož najet na internet. Návštěva čistej horor, děti opravdu destrukční komando, chlapi kalili do 3 do rána, hroznej rámus a bordel, trakže jsem spala krásné přerušované tři hodinky a ráno jse návštěvě sdělila, že nejspozději v 10 musím odvézt Aničku k babičce a jsme zvaní na oběd a cesta trvá dvě hodiny. Takže jsem nad nima nakonec stála s malým v náručí až do 11:15 , kterej už byl protivnej, protože by spal a teprve se ráčili zvednout . Fakt hrůza. Takže s manželem ostrá výměna názorů, tvrdí, že už se to nebude opakovat a pokud by takové tendence měl, balím děti a jedu neznámo kam, ať se tu třeba zblázní. To jsem se rozohnila.
Neli, k Tvému dotazu. Na diagnózu toho vím fakt málo, ale určitě má Tvůj taťka minimálně RTG ev. lépe CT. Pokud na páteři nic není, může se jednat pouze o reflektorický spasmus paravertebrálních svalů z neúměrného zatížení ( stáhnou se svaly okolo páteře), pak se dávají opravdu jen myorelaxační injekce a rehabilitace, v mezidobí je dobré nosit bederní pás, dá se sehnat ve zdrav. potřebách, obvoďák nebo rehabilitační lékař může napsat poukaz ev. rovnou platit hotově. Pokud tam nějaký nález je, pak osa neurolog- neurochirurg, ale určitě bude k tomu potřbovat ty snímky a k neurochirugovi neurolog . nález. Pokud není spokojen tam, kam chodí, ať zkusí vyžádat dokumentaci a najít jiného odb. lékaře...

petruna26
27. črc 2009

Ahojky..
Koal - takže fajn odpočinkovej víkend, co? ☹ Tak snad si odpočineš aspoň přes týden.

Jiři, jen těstoviny, ale šlo to 🙂

cline
27. črc 2009

Nazdárek, Adélce vše nej nej nej k půl ročku. Nám v sobotu přišel nový kočárek tak pak ho vyfotíma a přihodím foto. Jo a dneska dorazilo Lamaze. Světluška už je statečně okousávána.

sonisek
27. črc 2009

Dobré ránko,
Adélce taky vše nej k půlroku 😵
Cline, světluška u nás taky vede, máme jí v kočárku 🙂
Snad se ozve dneska Ilonka...