Chodíte s dětmi na cvičení nebo na nějaký kroužky?

petulka25
26. led 2015

Ahoj maminky prosím chodíte s dětmi někam cvičit nebo na něj kroužky? Jestli ano jak to probíhá a copak všechno děláte děkuji

aselinka
26. led 2015

Ahoj,na cvičení chodíme od tří měsíců.Bydlíme v Chrudimi.Většinou to začíná na míči,představení s písničkou,mimina mají pak různé masáže, starší říkanky,kutálí balóny,písničky v kole,pásla ovečky,sbírání míčků,bublifuky,pak opičí dráha - lavičky, tunel,kroužky,švédská bednička, žebřiny, kladinka. Jiné cvičení zase místo opičí dráhy má pohádku a třeba nějaké výtvarné hrátky.

hanivasi
27. led 2015

@petulka25 nechodíme. Malému je 7měsíců a hrajeme si doma. Je hodně akční, leze hodně rychle a "tancuje" na kolenou, takže žádné cvičení ani nepotřebuje 🙂

nebetka
28. led 2015

Chodíme. Od 4M do 12M jsme chodily na cvičení miminek (básničky a cvičení). Od 6M měsíce chodíme pravidelně na plavání, to je perfektní a jsou vidět velké pokroky. Od 6M chodíme také do Montessori pracovny, dojíždíme sice daleko, ale je bezvadná. Pak jsme ještě párkrát vyzkoušely Playwisely, Yamahu, Angličtinu apod. A teď od 20M začínáme chodit na gymnastiku. Všechny činnosti Klárku moc baví a na kroužky chodí moc ráda🙂 Vy někam chodíte?

michaels
28. led 2015

My chodíme na cvičení už od 18. měsíců. A ještě budeme chodit na kurz plavání batolat. Samíka cvičení moc baví. Sice tam jsou většinou starší děti než dvouleté. Ale i tak si tak krásně vybije svoji energii.

madrilena
29. led 2015

já bych chtěla chodit, ale nevím, jak to mám se dvěma dětmi do 3 let udělat; těch kroužků pro obě věkové skupiny s rodiči je minimum a 2,5 leté dítě jen tak někam samotné bez rodiče nevezmou

punky
29. led 2015

nechodime a ani jsem nikdy nechtela splnilo se mi prani ze muze stepanek navstevovat waldorfskou skolku a tam maji vse co muzou jen detem dat a samozrejme si harajeme doma nebo jdeme do nejakeho centra samozrejme az bude na zakladce at si vybere na jakej krouzek bude chtit chodit pokud to bude v nasich moznostech tak budu rada 😉

lenulaaa
2. únor 2015

Ahoj, kroužky zatím ne. Občas chodíme s malým plavat, nebo do centra, ale už pokoukávám, kde co je. Matýsek doma hrozně rád maluje a stříhá a lepí a tak - už nevím, co bych pro něho nového vymyslela :D. I ta spotřeba lepidel je veliká a taky plastelíny, velice rychle se z nových barev stane jednobarevná hora :D. Zatím mě zaujala výtvarka ve školce v Brně na Minské. Vypadá to, že si tam děti vyzkouší všechno možný. Navíc tam mají básničku nebo písničku k tématu. To on taky rád 🙂. Bohužel je to až od 3 let nahoru, takže budu muset počkat, až do toho doroste. Kroužků pro ty menší tu asi moc není. Nebo se pletu? Za chvílu už sice budeme tříletí, ale chtěla jsem ho někam dát už v zimě.