• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co byste si půjčili pro děti?

2. března 2014 
Holky začínáme ve firmě uvažovat o půjčovně věcí pro děti - skákací hrady, trampolína, vozík za kolo, co dál by stálo za půjčování? Nemáme nějaký nápad? Díky za všechny nápady
24. únor 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krosna na výlety? Myslím pro děti se sedátkem :slight_smile: My jsme si ji tedy pořídili, protože věřím, že ji využijeme častěji, ale pokud někdo dělá výlety jednou za čas, vyplatilo by se jen půjčit třeba :dizzy_face:
24. únor 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Cestovní postýlku
24. únor 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Sedačku na kolo,kvalitni lehoucke golfky treba do letadla na dovcu,manducu :slight_smile:
24. únor 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. únor 2014 v 11:50  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krosnu, šátek nebo manducu, cestovní postýlku. Skate ke kočáru. Plus něco ještě na dětskou párty - skluzavku, domeček...
24. únor 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@indy2 díyk, s krosnou se počítá :slight_smile:

@maxinkaa postýlka zamítnuta :(

@camelinka sedačka na kolo též v plánu :slight_smile:

@veronikmik hacku? asi netuším co tím myslíte

@llluckaaa krosna bude, postýlky, ani skate ne. Na dětskou párty budou skakací hrady
24. únor 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kojeneckou váhu, tyč k přidělání dětského kola k dospěláckému
24. únor 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Plaveckou vestu, lyže, přilbu, v podstatě i dětskou kombinézu (je fakt na chvíli), odrážedlo, kolo, stan...
24. únor 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ipkh Tyč jsem před chvíli připsala k seznamu. Kojeneckou váhu ne, nechce věci půjčovat na několik měsíce, ale na víkend, týden, popř. dovolenou atd.

@agne Oblečení určitě neplánujeme pořizovat, jak jsem psala výše, chce půjčovat věci které jsou nákladnější, a využijí se na víkend, dovolenou, rodinnou oslavu.
24. únor 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: Pevné nervy :sunglasses:
Cestovní postýlku, kočárky, vozík za kolo, váhu, krosnu, šátek, nosítko, odsávačku MM, skate ke kočárku, přenosné pískoviště/bazének-taková ta mušle, stan. prolézací tunel. odstrkovadla, zahradní herní prvky.
24. únor 2014 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taniik Já váhu půjčuji přes mateřské centrum, má to dost úspěch, někdy stačí týden, někdy měsíc, vyjímečně déle...
24. únor 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@frantiska85 Chce půjčovat věci, které jsou nákladnější, a využívají se jen občas (a pokud se výpůjče nedařilo, tak abychom je užili doma s dětma). Takže bude vozík za kolo, krosna, skákací hrad, tyč na kolo.

@ipkh o váze stále neuvažuje.
24. únor 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem si půjčila dětskou mini postýlku a manducu na dovolenou. Váhu jsme měli půjčenou od dětské dr. Pokud bude druhé mimčo, bude to stejné, první půjčená věc bude mini postýlka
24. únor 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taniik trampolina, bazenek
25. únor 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taniik Já osobně bych brala párty stan, maškarní kostýmy, nějaké nákladnější hračky (velký traktor, auto, dětský domeček) na které doma nemáme dlouhodobě místo, stan na kempování...
25. únor 2014 ve 23:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady tohle:slight_smile:http://www.branakdetem.cz/hacka-pech.htm
1. bře 2014 ve 04:13  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píše @lenicka07 , tak třeba autíčka a motorky na el. ovládání. Nebo bazének naplněný míčky. Něco, co zabírá hodně prostoru a málokdo si to pořídí nastálo.
1. bře 2014 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
veškeré sportovní a herní věci-takže sety na hraní jako je fotbálek,košíková,trampolíny,skluzavky,míčkové bazénky,lyže,kola,tříkolky,odrážedla,autíčka,skákací hrádky-myslím ty menší variabilnější co jsou i s bazénkem nebo lezeckou mini stěnou coby skluzavka
1. bře 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych sla do drevenych vkladacek a skladacek, jsou drahe, moc se nedaji znicit a deti se je rychle nauci a tak kdyz bychom si je mohli obmenit bylo by super
2. bře 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek