Co určitě nezapomenout na plavání pro děti 6-12 měsíců?

partyzanka91
31. pro 2014

ahoj maminky,
příští týden ve čtvrtek máme s Miškou první kurzík plavání (dnes nám přišlo e-mailem info). Vy co už jste někdy se svou ratolestí plavat byli (jedná se hlavně o děti mezi 6-12 měsícem), mohli by ste mi poradit co všechno je s sebou určitě třeba. V informacích jsme sice výčet pár věcí dostali, ale je velmi stručný - buďto pevné plavky a nebo plavací plenky, mýdlo, ručník (a to je vše co píší). Plavky Miška dostala k Vánocům - jednodílné modré, ale plínka do nich určitě třeba bude, bez ní by to nešlo. Kde v Praze bych mohla zakoupit plenky specielně do vody? A co všechno se při plavání osvědčilo vám, co bylo zbytečné a co vám naopak chybělo? děkuju moc ocením jakoukoli informaci.

P.S.
Zároveň vám ještě chci nabídnout možnost se na plavání s miminky objednat. V bazénu na Pražačce jsou ještě volná místa - buď 10 lekcí za 3 000 nebo 3 zkušební za 800 a pak lze doplatit zbytek (my zatím máme ty zkušební, uvidíme jak se to bude Mišce zamlouvat).

předem děkuju všem za odpověď a přeju pěkného Silvestra a hlavně nodně štěstíčka do nového roku

petula_88
31. pro 2014

Ahoj, plavaci plenky koupis normalne v drogerii. Nase lektorka rikala, ze jsou dokonce lepsi nez klasicke plavecky. Uz jsem ale na netu videla ii kurzy,kde naopak chteji klasicke plavky. Muj checklist na plavco je: plavky ja, plavky mimi, osuska 3krat, mydlo, skripec, preb. podlozka, pleny, masticka na prdel, vlh. ubrousky, kapesniky, olejicek, pytlik na platky, pantofle, latkova plena, prikrm, bryndak, lzicka, piti pro obe, hracky, nahradni obleceni, hrebinek, penezenka a pro jistotu intimky aa tampony🙂 uz jedeme sedmou lekci a nikdy nam nic nechybelo. Nekdo jeste nosi ctverecky na vysuseni ousek, ale ja mam takovou kachnu, ze to neni treba

ladie
31. pro 2014

@partyzanka91 plínky na plavání koupíš v drogerii (třeba DM má svou značku za rozumnou cenu).

Beru pro prcka: plavky, ručník, crocsy (to ty řešit nemusíš), šampon/sprcháč, krém na namazání, uchošťoury
Pro sebe: plavky, žabky, ručník, kosmetiku (hřeben, lak na vlasy, sprej...)

+ svačinka a pití po plavání.

Každopádně - jak máš plavky a ručník, tak se bez všeho dalšího obejdeš.

kvakuska
31. pro 2014

@partyzanka91 souhlasím se seznamem jako má petula_88, jen nenosím na plavčo žádné hračky a ani náhradní oblečení, ale zase nesmí chybět hřeben můj a hřeben dětský, neb máme malou vlasatici ... seznam mám doma opravdu napsaný a vždy před odchodem na plavčo ho ještě letmo přelítnu očima, zda nic nechybí ... jo a plavky mají na kurzu všechny děti jednorázové, hodně z DMdrogerie a na ty plavečky už žádné další plavky potřeba nejsou ... jedna maminka se snažila několikrát rvát na malou navíc ještě neoprenové plavečky, ale jen to dítě zbytečně nervovala 😝

caboonek
1. led 2015

Taky máme jednorázové plavací pleny, hugiess, kupuju v Globu nebo v DM. Pak osuška, sprcháč a plínu a vlhčene ubrousky plus svačinka. Pro sebe plavky osuška žabky sprcháč. Víc netahám. Na recepci se dá vše koupit, zapůjčit. Užijte si to!!!

sabuse1
1. led 2015

já beru pro Emu: plavky, osušku, župan (do něj jí dávám po plavání a nejdřív rychle převlékám sebe), krém na promazání, sprcháč - beru malý dětský společný, pro sebe plavky, ručník
svačinu si dáváme pak v restauraci v herničce

kokous
Odpověď byla odstraněná
Zobraz