Hudební škola Yamaha, hledám maminky a děti přihlášené toto pololetí.

kafr
27. kvě 2020

Ahoj, protože je nás tady hodně, asi budou mezi vámi i ty, které chodí s dětmi na Yamahu. Koronovirová krize nám z toho udělala on-line seminář, to všichni víme...
Mě ale šokoval dnešní e-mail. Já jsem slušně řečeno na rozpacích (spíš dost naštvaná)
Co na tento přístup říkáte vy?

zuzkasim
27. kvě 2020

Co vám napsali?

barkasykorka
27. kvě 2020

Co vám napsali? My teď už chodíme a úplně všechno v pohodě 😊

kafr
autor
27. kvě 2020

@barkasykorka vy už chodíte?! Nám lektorka říkala, že to situace stále neumožňuje a že je to pokyn z vedení... Od kdy? 😳

Dnešní mail:

Bohužel okolnosti nás donutili k​ navýšení cen kurzů pro nový školní rok 2020/2021.

Pro účastníky ON LINE výuky jsme připravili mimořádnou akci - PŘEDNOSTNÍ ZÁPIS za ceny platné pro tento školní rok.

Registrovat se na kurz za těchto podmínek bude možné do 7.6.

My jsme nikdo, nepožadovali finanční náhrady, nebo kompenzace. Všichni to berou tak, že doba je jaká je a je třeba se přizpůsobit... Lektorku máme navíc báječnou. Ale i tak jsem čekala, že pro další pololetí bude třeba nějaká sleva.
Místo toho: tak si to maminky odmakejte doma (o tom jak asi spolupracuje batole při on-line výuce se asi rozepisovat nemusím, že) a my budeme tak hodní, že vám kurzy na příští rok nezdražíme... 😤

barkasykorka
27. kvě 2020

Chodíme od 25.5. Lektorka a my mámy máme rousky, deti ne (chodíme do skupiny 4-18 mesicu) podepisovali jsme, že jsme zdravý. Lektorka vysvětlila, jak to bude probíhat, všechno dezinfikuje, nástroje si mezi sebou nepujcujeme. Normální hodina trvá 45 minut, nově je 60 minut s další náhrada je o prázdninách nebo v září, jak budeme chtít. Aby se vychodily předplacený hodiny na pololetí. Všechno mi přijde fér.

anuliinka2013
27. kvě 2020

A odkud jste? My take hodiny jeste nemame... jen online. A jednani od zacatku mi prislo mirne receno manipulacni... Nemluvim o tom, ze online lekce trva 30 minut, z toho 10 minut je vitani a louceni

majsina
27. kvě 2020

@kafr taky už chodíme a všechno v pořádku

kafr
autor
27. kvě 2020

@anuliinka2013 taky máme hodiny o něco kratší, ale zase jsem ráda, že vítá děti jmenovitě, tak jako naživo... (Jsme z Klášterce nad Ohří)

majsina
27. kvě 2020

@kafr Jinak ještě doplním, že jsme žádný online seminář neměli...po dobu nouzového stavu byla výuka přerušena a v mailu co přišel si můžeme vybrat, jestli chceme peníze za zrušené lekce vrátit na účet nebo o to ponížit školné na další půlrok. Fungujeme normálně jako dřív od tohoto týdne, včera jsme byli poprvé.

anuliinka2013
27. kvě 2020

@majsina Tak to me prekvapuje, ze to nebylo vsude stejne... Ale takhle je to dle me korektni a melo by to byt, nas od zacatku tlacili do online vyuky a ted ze porad musi byt (nejde zajistit v male tride rozestupy)

kafr
autor
27. kvě 2020

@anuliinka2013 u nás taky snaha ať proběhne online vyuka a v podstatě nám to bylo prezentováno tak, že je to super, že se uvidíme alespoň tak a lekce nám nepropadnou. Tak jsme to vzali, ať je aspoň něco... Ještě nám lektorka tvrdí, že se takhle domluvili z vedení. 😠

kafr
autor
27. kvě 2020

Taky nám to lektorka podala tak, že vedení...

A holky ten mail vám dneska teda taky přišel, nebo to jsou podmínky pro každou pobočku jiné?!

anuliinka2013
27. kvě 2020

@kafr Mne prisel, ale co jsem vypozorovala, Yamaha ma ruzne "pobocky", jestli jsem to spravne pochopila, tak prodavaji licence lidem, kteri si otevrou svoje kurzy treba v dane oblasti... a my podle me spadame do stejneho 🙂. A pani, ktere psaly vyse (o proplaceni atd.) zase do jineho (toho puvodniho). Proto ty rozdily...

anuliinka2013
15. čer 2020

@kafr Jinak jsem se ted divala na nabidku kurzu na pristi rok a ta slibovana sleva je 100 Kc 🙈. No cekala jsem vic teda...

kafr
autor
16. čer 2020

@anuliinka2013 to by znamenalo, že i zdražení je jen 100? 🤔 No moc se nepředali, čekala jsem nějaké "odškodnění".
My už chodit nebudeme. Vracím se do práce, dcera bude chodit do školky. Ale mrzí mě to, takovýhle přístup jsme si vážně nezasloužili 😒