Jak dceři udělat pohodlí v cyklovozíku, máte tip?

Koupili jsme Chariota a malé se v něm moc líbí, jen nevím jak jí tam udělat pohodlíčko. Zatím jsem jí tam dávala normální teplý fusak, naducala jsem ho kolem hlavy a v pohodě usnula. Teď už ale bude teplo a nevím čím jí to vypodložit, aby neležela jen tak bez ničeho, je to docela nepříjemné hlavně na hlavičku. Prodávají sice oporu hlavy a trupu přímo do Chariota, ale je hříšně drahý a s helmičkou se ani nedá využít. Kdo vozík používáte, nemáte nějaký typ?
Děkuji!
hadriena
23. kvě 2014
Ahoj, my pro naši holčičku začali využívat Chariot už od tří měsíců s tou vložkou pro miminka přímo od Chariot http://www.skibi.cz/sedacka-miminkovnik-pro-det... a bylo to v pohodě. Teď když začala sama sedět, a protože je ještě pořád malinká, tak jsme pořídili tu oporu hlavu a trupu přímo od Chariot http://www.skibi.cz/opora-hlavy-a-trupu-chariot/ , stojí to sice kupu peněz, ale funguje parádně a hlavička ji nijak pak ve vozíku nelítá. U Chariot je ta výhoda, že až z té opory vyrosteme, tak se bude dát v pohodě prodat. Bazárky na webu jsou plné poptávek vozíků i doplňků od Chariot viz např. http://deti.bazos.cz/?hledat=Chariot.

Helmičku ve vozíku nepoužíváme, zkoušeli jsme to, ale nakonec vždy jen překážela a i tak nám přijde vozík v pohodě bezpečný díky kovovému rámu a bezpečnostním pásům. V autě helmičku taky v sedačce nevozíme a je to dost podobné 🙂
hadriena
24. čer 2014
@tyf Sezóna v plném proudu. Jak sis nakonec poradila? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli