Jizvy po neštovicích. Co zabralo?

denninka22
9. srp 2022

Dcera prodělala neštovice v dubnu. Měla opravdu velké bolaky v obličeji, po kterých zůstaly jizvy. Mazali jsme 2x denně contractubex a zlepšení žádné. Samozřejmě před sluníčkem chráníme faktorem 50. Zabralo někomu něco na takovy typ jizev prosím?

vikinkav
9. srp 2022

Ja jsem koupila hemagel a chci ho vyzkouset, dcerka ma taky docela viditelne jizvy, asi 3 na obliceji, ale cekam na zari, az bude min na slunicku. Mela nestovice v lednu.

lv
9. srp 2022

@vikinkav hemagel je na hojení poranění, tam má famózní výsledky, ale na jizvy ne

somalicats
9. srp 2022

@denninka22 Scar Estetique, mažu tím osmiletou, měla ten průběh celkem nehezký. Jizvy se vyhlazují a zesvětlují se.

nazka
9. srp 2022

@lv hemagel je i na jizvy dobrý. Dceři takhle pomohl s jizvou na čele a teď ho mám taky na jizvy po nestovicich

denninka22
autor
9. srp 2022

@somalicats po jak dlouhé době byly vidět výsledky prosím?

Jinak ten Hemagel jsem myslela, že je na čerstvé rany/jizvy(?)

somalicats
9. srp 2022

@denninka22 Poměrně rychle, už po týdnu.

eithelwing
9. srp 2022

@denninka22 Synovec používal nějaký silikonový gel na jizvy.

ellyem
9. srp 2022

Čas. Já chytla neštovice ve 12 letech, měla jsem hrozný průběh, jizvy po celém obličeji. Po deseti letech mi zbyly jizvy dvě 🙂.

levandule_k
10. srp 2022

Rakytníkový olej hojí jizvy.

helmon
Autor odpověď smazal
Zobraz
helmon
11. srp 2022

@denninka22 mesickovou masti mazat každý den (ve formě vazeliny, ne masticky ala indulona), pak strataderm gel. Je drahy, ale hotovy zázrak. Děti měly doslova krátery po neštovicich, nemají nic. Opravdu super kombinace

vladii
11. srp 2022

@denninka22
Doporučuju vitamín E z lékárny, olejem z tobolky natírat jizvy. Máme vyzkoušeno.

ladyhacek
12. srp 2022

Syna jsem nenatirala ( neměl je v obličeji) ale trvalo min půl roku než zmizeli. Dost mě to překvapilo.
Určitě to časem vybledne 😉
Natírala bych buď měsíčkovou mastí nebo ten vit. E