• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od kolika měsíců může dítě na kolo?

16. září 2014 
Ahojky holky, mam dotaz, dneska jsem malemu koupila helmu na kolo, a v srpnu planuji kup cyklosedacky, je to brzo na kolo kdyz je mu 11 mesicu? Sedi sam uz 4 mesice, leze b3z problemu a uz skoro chodime, nejezdila bych nejaky tury, jen par kilacku tak na 45 minut a staci :slight_smile: my rodice tvrdi ze je to brzo, ja si to tedy nemyslim, takhle male helmy asi neprodavaji jen tak a ja sem milovnice kola a chci zmenu a ne jen jezdit s kocarem a trikolkou :slight_smile: od kolika jste mrnousky vozily vy?
19. črc 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domushka nase mala mela zrovna nedavno 11 mesicu, sedacku na kolo uz mame - darek a zvazujeme taky uz vyzkouseni. Ono to je podle me zavisle spis na tom, jaky svalovy tonus ma dite uz na zadech a brisku, aby byt jen kratka projizdka nemela neblahy vliv na skelet. Mlada ma uz krasne pevna zada i brisko - dle nekolika odbornych sdeleni, tak by nemuselo nic branit. :slight_smile: jsem taky sama zvedava, jake budou odpovedi, diky za dobry dotaz :wink:
19. črc 2014 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Syn jezdil v sedačce od 10 m a byl strááášně spokojený.
19. črc 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky jezdíme od 10m a to jen proto, že dřív jsem ji nekoupila :grinning: Jinak bych jezdila asi od doby kdy dítě samo stojí nebo sedí - ostatně tak to myslím doporučují výrobci hamax sedaček, které patří k těm kvalitnějším.
19. črc 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od alenka1122.
Souhlasím s gwennie. Není se čeho bát.
16. zář 2014 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky sme vyrazili kolem toho 10.měsíce, sice byla chvíli na mrtvici z helmičky,ale rychle si zvykla :slight_smile:
@domushka a helmu sme koupili v jakymsi intersportu uplne v pohode :wink: :sunglasses:
16. zář 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek