Plavání s mimčem, Měšice a okolí

simona2103
17. únor 2018

Maminky je tu někdo z okolí Měšic-pha východ... co by rada chodila plavat s mimcem do tamního centra?

medulinek
19. únor 2018

Jsem sice z Mesic,ale plavat nechodime. Vim,ze si tu maminky stezovaly,ze mistnost s bazenem je teploucka,ale satna studena a deti jsou vecne nemocne. Tak nevim,my jsme vecne nemocne i rak,tak to neriskuju

simona2103
autor
19. únor 2018

@medulinek tak to je asi na každém/-my chodíme pravidelně a přijde nam to akorat. Spis jsem hledala někoho k sobě. Preci jen ta cena...

m.e.l
21. únor 2018

@simona2103 Premyslim o tom, ale asi az od zari, ted je malymu 6 tydnu, jsem z Mratína a delaji nam do Mesic chodník. 😁

medulinek
23. únor 2018

@m.e.l uz aby byl,my zase planujem na kolech k vam na hriste

m.e.l
23. únor 2018

@medulinek Na hriste mi Jara jeste nedorostl. 😂 A Luky kdyz prijde ze skoly, tak je servany jak kote a hlidat ho na hristi je nad me sily a nad jeho mentalni schopnosti - fyzicke ne, to by lezl hned. No chodnik bude pro pesi ne? Zase tak siroky neni.

medulinek
24. únor 2018

@m.e.l tak mladsi taky na hriste jeste ne,ale starsi ano. Ten chodnik nevim,mel by byt soucasti ty cyklostezky,ale je pravda,ze takhle ze silnice vypada celkem uzky. No nechame se prekvapit 😉