• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
Tomáškův první výlet :grinning:
26. čer 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe jo to určitě jo, ale prostě Líba nechce kupovat levnější, že když už, tak počkáme a koupíme ten lepší. Je to i jeho rozhodnutí, takže ho akcptuji. každpodáně s tebou souhlasím, že určitě ten tvůj je super. Fotí bezvadně a důkazem jsou i ty moje fotečky, které se mi strašně líbí :slight_smile:
26. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k krásný kočárek :slight_smile:
26. čer 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byla bych schopna tu kecat až do rána, ale už se mi zavíraj oči, takže jdu spát :slight_smile: takže papa a kdyžtak zase zítra :slight_smile: :grinning: dobrou noc :slight_smile:
26. čer 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova blbý je, že P. tomu nerozumí a když mu o tom povídám, tak mi po půlhodinovém monologu řekne,at mu to přeložím do srozumitelné řeči :grinning:
takže opět říkám, máš obrovskou výhodu a štěstí, že máte společný koníček
já chci pak zainvestovat to toho zoomu s konstatntní světelností
26. čer 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova dobrou Míšo :slight_smile:
26. čer 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera na zahrade bylo supeeeeer, meli tam fotomaniačku :grinning: , mám hodne foteček :slight_smile:

tak jdu na vás:

@molicova fotečky Tomáška zase jedinečné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s tím nanukem je perfektní a ty oči :grinning: :slight_smile:

@blanka.k hrad skvelej, autá taky suprový :wink: :dizzy_face:

@gisminka fotečky jsou krásný, líbí se mi na žlutá kvetina, ten její střed, ta je božská :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

@murynka ty kytičky se ti moc povedly, krásný, paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak cestou k babi jsme se staveli u mákovýho pole, to nejhustější, k tomu autem nebyl přístup tak aspon neco z kraje silnice :slight_smile:
27. čer 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
foukal vetřík tak jsem s tím ostřením zase bojovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady ješte nejaký kvítí :slight_smile:
27. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pavučinka je focená čočkou, je to takový pokus, ale ne moc ostrá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

to je nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: za chvíli čekám Míšu Pipiii :dizzy_face: tak s ena holky moc těším :wink:
@wwercaa děkuju :wink: makové pole krásnééé my tu máme bílý máky zítra tam asi půjdeme procházkou :slight_smile: a něco nafotím :slight_smile: kytičky také fan ale nejsou také moc ostré co :frowning2: :unamused:
pavučinka je hezká ta se mi moc líbí :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka děkuju :slight_smile: ...nj s tím ostřením se docela ted peru a ještě k tomu foukal větřík, tak to bylo horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak si stretko užijte a nafotte nejaký foto ju :wink: :slight_smile:
27. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsme dneska malou nafotila s míčky :grinning: :grinning: ale bylo to na rychlo jak lozí nechce už být na místě :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa pekné makové poupátko

bílý mák musí být ještě víc supr, nedávno jsme kolem takového pole jela :slight_smile:
27. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova krásné fotečky, hlavně s tím nanukem je úžasná
@murynka makro kytičky jsou krásné a fotečky malé se te taky povedly
@k.ate také krásné fotečky
@blanka.k naprosto krásné fotky, tam bych se jela taky podívat, ukazovala jsem je taky manžovi a taky se mu moc líbily
@gisminka krásné kytičky s tím břichem si to moc neumím představit jak jsi to fotila, moje už mi taky začíná překážet a mám ho taky pořád něčím pokecaný
@wwercaa krásné makové pole :slight_smile: a kytičky a pavučina taky moc povedené
27. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nemam dočteno... Včera jsme byli na tý svatbě, tak jsem si pěkně zafotila - až mě bolí ruka.. Ten pujčenej objektiv má sám o sobě cca. 750 g... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A musim říct, že nic moc... Neostří moc přesně, radši jsem si večer dala naší 50 :wink: Našlehala jsem kolem tisíce fotek, sto jsem jich upravila a dala na net.. Obřad fotil profík, tak jsem měla oddych :slight_smile:
Můžete kouknout a kritizovat :slight_smile:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Svatba/
27. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siby moc děkuju no vždyt jsi 32tt :grinning: :grinning:to bříško mít musíš :sunglasses: a termínek v srpnu to bude lev co :sweat_smile: já jsme 9.8 :wink:
@nikulka83 prohlédla jsem fotečky a paráda :dizzy_face: :dizzy_face: moc se mi líbí ty svíšky vlbec vyfocený ten stůl dortík :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty auta hmmm paráda :dizzy_face: :dizzy_face: moc se ti povedly a já tedy nemá co kritizovat :sweat_smile: fakt fotíš úžasně :dizzy_face: :dizzy_face:
@sirael4 bílý mák uvidím zítra :slight_smile:

tady nějaké fotečky s holkami..s míšou a našimi holčičkami :slight_smile:
ale vůbec mi to tedy nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 ty jo, svatba dobrá :wink:
já se dnes potila nad máky a to doslova. fotila jsem na úoli kousek od nás přímo u silnice a než jsem nafotila,tak se tu vystřídalo několik fotografů :grinning:
27. čer 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 nevěsta má hezký horní díl šatů.moc se mi líbí ty čb detailní záběty a nevěsta v autě
27. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych si ráda vyzkoušela nafotit svatbu :sweat_smile:
27. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe můžeš :wink: mojí kámošce :grinning: :grinning: vdává se 6.8 obřad v praze 6 paleova vila :slight_smile: a hostinu mají v nelahozevsi :sunglasses:
27. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa kvítí je super

@soanpe jů, máky, nádhera!

@nikulka83 týýý brďo, super fotky :wink: Nevím, co měli za profíka, ale škoda, že jsi nefotila i obřad :wink:

@murynka malá je nádherná :wink:
27. čer 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka my máme termín až na konci srpna, takže bychom měli mít nejspíš pannu, ta tvoje holčina má tak krásná kukadla na té poslední fotce :slight_smile:
@nikulka83 svatba se ti moc povedla, fotečky jsou krásný :slight_smile: jako by tam byl další profík :slight_smile:
@soanpe krásné máky, zajémavější jak červené
27. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky

@nikulka83 tak svatba je naprosto uzasna!!! ja pujdu fotit 14.8. jako 2. fotografka(je to kamoska tak jsem ji poprosila jestli bych si to nemohla vyzkouset a byla rada, tak proc ne:slight_smile:)

@soanpe maky jsou krasny..me dneska maelm trefilo, jinak bychom tak s mury dosly taky a neco nafotily :grinning::grinning::grinning:

weru atd, ostatni fotecky take mooc krasny!
27. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky :wink: Jste zlatý... Já měla strach, aby nebylo moc fotek rozmazaných... Přecejen s tim objektivem nejsem zžitá.. Ale nakonec dobrý :slight_smile: Obřad by se fotil blbě bez externího blesku.. Těšim se na ty profi fotky :wink:
27. čer 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 máš pravdu, žepokud nejsi zvyklá na obbjektiv,tak je to focení pracnější
máky chci nafotit ještě jednou,když nebude tolik pražit slunce.ztrácej se mi tam detaily :angry:
27. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii z čeho tě málem trefilo? :confused:
27. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek