• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
nějaké fotečky výtuh po koupání :grinning: :grinning: a co jí ted zajímá nejvíc :angry: :grinning:

a pak nějakou přírodu
3. črc 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka díky moc:slight_smile: ta fotka Sofii jak si hraje s kabelama je super!

slíbených pár kapek ze včerejška - nejdříve travička..
3. črc 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kopretinkový setík...
3. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak vidíte nic moc už..bylo totiž takové vedro, že se to nedalo :grinning:
3. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka díííky:slight_smile: já si pokapičkuju pokojový rostlinky a trénuju to manuální ostření, sice nafotím 100 fotek pak 80 zmáznu ale o pokus to stojí :slight_smile:
3. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes to jsou opět božííí kapičky, tobě to tak jde :slight_smile: :dizzy_face: no jo v tom horku to focení je fakt pěkná dřina, ale zvládlas to na výbornou :dizzy_face: opět krásnýýýý :slight_smile:

@murynka kdepak chodíš na ty pavouky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych se k tomu nepřiblížila :grinning: :slight_smile: ...taky se pereš s ostřením co :wink:
3. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa děkuju - i za komentáře v albu..Teď focení makra na pár dnů vzdávám..je i při tom strašný vedro..to se nedá :grinning:
3. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes odrazy v kapičkách jsou boží! fakt krásné a povedené makro!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak hoj holky :slight_smile:)) dneska mám za sebou focení svatbičky :slight_smile: myslím si, že fotky budou docela v pohodě :slight_smile: teda doufám :sweat_smile: :grinning: bo jestli ne, tak mě asi střelí, no já pak hodím odkázek a chci slyšet kritiku :-P Vím, že tady se aspoň dozvím pravdu, jestli to stojí za to nebo to stojí za ho.... :sweat_smile:
tak zatím páčko fičím položit malou a hodit spršku, maso už je na grilu :-P :grinning:
3. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda..tak makro jsem včera vzdala, ale pokusila jsem se vyfotit švagrové těhotné bříško..bude rodit cca za 3 týdny..už se na sestřenici moc těšíme:slight_smile: Vzhledem k tomu že bylo asi 40 stupňů a fotili jsme cca 2 minuty, protože už jsme odjížděli pryč..tak některé fotečky se mi líbí..Co vy na to?
4. črc 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
@kozinka teším se na fotečky ze svatby :slight_smile: určo budou supeer :dizzy_face: :dizzy_face:

@mes mě se některé líbí :slight_smile: :dizzy_face: tedy skoro všechny :sunglasses: :grinning: šikulka :slight_smile:

posílám včerejší pohodičku :grinning: :dizzy_face:
4. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to odeslalo dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka jééé jsi hodná:slight_smile:) dííky:slight_smile: Tééda to si užíváte, to musí být paráda..už se těším až bude Rorýsek také větší..(teda, řekla bych, že je větší než Sofii, ale jako starší)..Moc se mi líbí ty fotečky s pejskem..krásný:slight_smile:
4. črc 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

@kozinka, taky se moc těším na fotečky :slight_smile:

@mes bříško je parádníííí, fotečky se moc povedly, nato, že to byla 2-minutová rychlovka, suprovníííí :dizzy_face: :wink: :slight_smile:

@murynka teeeeda, vy márte ale pohodičku :slight_smile: paráda :slight_smile: :dizzy_face:

4. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my včera byli na zahradě, dneska jdeme zas, ale už makro dnes nefotím, včera jsem ho nafotila v plavkách a opálila záda :grinning: :slight_smile: ale naštěstí dohněda :grinning:

tady včerejší snažení :slight_smile:
4. črc 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a růžové máky, sice už napůl opadané, ale předse :slight_smile:
4. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady Davča v bazénku...
4. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyy brdo!!! krasne fotecky!!!!!! uaaaa, nadherne!! vsechny !!!!!!!!!

ja mam nove tady v albicku :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/pipiii/album/nase-amalka/

tesim se az vyzkousim makro cocky:slight_smile: co mam u soanpe

4. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii to se teda na ty čočky těš, staneš se stejnou maniačkou jako my :grinning: :grinning: :wink:
4. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, vůbec nestíhám, stihnu si tak akorát upravit těch pár foteček co udělám a nic víc :slight_smile: jsme pořád u bazénu a není čas fotit a večer jsem z toho vedra tak unavená, že se mi nechce nic dělat :slight_smile:
Jinak makra jsou úžasná jak od mes tak i od wwercaa, fakt se mi strašně líbí :slight_smile: a jinak ostatní fotečky dětiček, tak krásáa. Je vidět, že si léto také úžíváte jako my :slight_smile:
Tak zatím papa a snad až mě to ase nějak popadne, tak sem něco přihodim :slight_smile:
4. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova bazén závidím !!! :dizzy_face: výhoda rodinného baráčku :dizzy_face: my ve městě v paneláku :-P hnus

házím zatím tyhle :slight_smile: ještě jsem se tím pořádně ani neprohrabala :grinning: je jich moc :grinning:
4. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, fotečky nový nemám, ale procházela jsem si nabídky brigád a narazila jsem na tohle (snad to bude fungovat :confused: ) :

http://brigady.prace.cz/pd/170587490/?ref=http%3A%2F%2Fbrigady.prace.cz%2Fsearch%2F%3Fsrch%255Blocal%255D%3DD265746%26srch%255BworkCategEnv%255D%255B%255D%3D212400001%257C202300006%26srch%255BworkCategEnv%255D%255B%255D%3D212400001%257C202300012%26srch%255BworkCategEnv%255D%255B%255D%3D212400002%257C0%26srch%255BworkCategEnv%255D%255B%255D%3D212400003%257C0%26srch%255Bemp%255D%255B%255D%3D201300002%26submit%3DHledat

Pro mě ne to marný, zkoušet to :grinning: , ale myslim, že pro některý z vás by to nebyla špatná forma přivýdělku k mateřské, ne? :slight_smile: Možná si teď poklepete na čelo, ale mě to prostě tak nějak napadlo no... :grinning:
4. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady mám pár foteček od kamarádky ze zrcadlovky a pár z bazénu focené kamerou... :wink:
4. črc 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady bazén..
4. črc 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na té fotce,jak plave na bříšku s nožkama na hladině.je vidězt,že je opravdu hodně tmavá :wink: :wink: :wink:
4. črc 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozinka no je to velká výhoda :slight_smile: jsem za to vážně moc ráda :slight_smile:
@jaa no to teda jo, to je uplnej černoušek :grinning: ale je to krásné, když je takhle snědá. Tomínek je bělounký :slight_smile:
Házim pár foteček :slight_smile: ale nějak mě to poslední dobou neba :frowning2:
5. črc 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď jak na ně koukám, tak jsou děsný, až bude chuť tak to zkusím uprvit lépe :slight_smile:
5. črc 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

@kozinka zatím nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: fakt krása jsi šikovnáááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!

@jaa malá je kouzelná fotečky krásné :slight_smile:

@molicova jakto že tě to neba??asi je to tím vedrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mě se fotečky líbí :slight_smile:

posílám něco ze dneška více na:
http://murynka.rajce.idnes.cz/Ruda_5.7.2010/

ta včelka se mi docela líbí co myslíte??
5. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě nějaké :slight_smile: a pak musím běžet na grilování :grinning:
5. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova jé Míšo,ke si byla na máky?
ta naše masochystka olizuje citron a nechce mi ho dát :grinning:
5. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska jsme byli u prababi...něco málo jsem nafotila, nesvítilo sluníčko, občas poprchávalo, bylo příjemně :slight_smile:

@jaa malá je fakt božííí a fotečky krááásnéééé :slight_smile: :slight_smile:
@murynka včelka je božííí :wink: :dizzy_face: já jsem ještě na takový sedící hmyz nenatrafila, taky bych chtěla ale lítá to z kvítku na kvítek a to teda nejde :grinning: :slight_smile:
@molicova máčky supeeeer :slight_smile: :slight_smile: jsi šikulka :slight_smile:
@kozinka jéééé, těším se na další fotky, jistě parádní :slight_smile: :dizzy_face:
5. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek