• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@ferinka krásný fotečky, moc se mi líbí ty v bazénku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pání já na kolotoči nebyla ani napamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa já na kolotočila byla a dlouho na to zase nezapomenu... :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
No dyť já v Beskydech taky fotila západ sluníčka,kde ty fotky sakra mám,že je nemám :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji za pochvalu :slight_smile: bylo to fajn focení :slight_smile:
@wwercaa krááásny západ :slight_smile:
16. črc 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova míšo , bez 50 ani ránu, co ? :wink: :grinning: fotí fakt dobře.já frčím ńa slapy na babinec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pappa
16. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe už bez ní nemůžu žít :grinning: je fakt svělá :slight_smile: moc si to užij, papa
16. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hoďte mi sem odkaz na ten portréťák prosím,ať vím co si nalepit na zeď a házet znovu do kasičky :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka tak ten potrétní je taky můj sen, budu mít narozky ale pochybuju že po tomhle dárku to tak brzy dostanu :grinning: :grinning: :grinning:

holky my se dneska viděli s Adélkou - sirael4 bylo moc fajn, neco málo jsme nafotily, ta tady výběr :slight_smile:
16. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka ta já mám tento http://www.megapixel.cz/nikon-50-mm-f-1-4-af-s-nikkor-g?stranka=komentare holky ale mají ten levnější a to je ta 1,8 a myslim canon :slight_smile: ale kamárádka má ještě sigmu :slight_smile: a taky je s ní max spokojená :slight_smile:
@wwercaa super fotečky :slight_smile: vypadá to, že jste si to moc a moc užily :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova děkuju, no užili ale ve stínu :slight_smile: , jinak hrozný horko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova co myslíš, je to zmena ze Sonny na Olympus, když se tak podíváš na ty mé fotečky?? můj názor je, že to dělá pestrejší barvičky než Sonka :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to stoprocentně souhlasim :slight_smile: a koukala jsem, že máš i na něktrých vinětaci, je to važně super :slight_smile: a uvidíš, že čím víc si zase budeš zvykat na olympuse, tak to bude uplně perfektní :slight_smile: a pak se zase přemiklíkuješ dál :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova tak fajn, jsem ráda, že je vidět zmenu :slight_smile: začínám si zvykat, jsem spokojená, ještě trošku prostudovat manuál :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vinětu jsem dávala, jsem včera odkoukala od tebe jestli ti to neva :grinning: :grinning: :grinning: :wink: mám jí ve Photoscapu, tak jsem trošičku přidala at to má šmrnc :slight_smile: jj zabehnu se s Olympusem a pak jsme si s přítele říkali, že kdyby nestačil, tak bych šla do něčeho lepšího ale zatím jsem spokojená, ještě to chce záběh s bleskem a budu happy :dizzy_face:
16. črc 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady Davídek s ovladačem a další pokusy focení s bleskem :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa no vůbec ne, to nění můj patent :slight_smile: jen to tam dávej z vesela :slight_smile: vypadá to pak tak nějak zajímavěji :slight_smile: jj blesk :slight_smile: to je pomocník :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa nááádherný fotečky :slight_smile: fakt fotí líp :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova jé, to jsi zlatá, že se můžu opičit :grinning: :wink: ne dělám si srandu, jasně, vypadá to opravdu zajímavějš :slight_smile:
budu ráda, když se budu fotečky líbit pořád víc, aspon se budu snažit zdokonalovat, tak snad i výsledek bude poznat :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky dlouho jsemtu nebyla nejak nestiham. fotky mate naaadherne:DDDDD
16. črc 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a co se týče těch pochval, tak to je u mě to samé :slight_smile: žene mě to hrozně moc dál :slight_smile:

@nebe ahojky :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe ahoj, minule jsem si na tebe taky vzpomela, žes tu dlouho nebyla :grinning: :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova přesně tak, a fotíš a pořád se snažíš aby to bylo den ode dne lepší :slight_smile: :dizzy_face: jsem si všimla na FB že máte pejsky :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jj, dva boloňáky :slight_smile: Molynku a NIkynku :slight_smile: je to máma s dcerou :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jé, ty jsi rychlá:slight_smile: škoda že to vidím maličké v mobilu, neposlala bys mi to na mail?:slight_smile:tam si to rozbalím větší@molicova užili krásně,ale horko bylo
16. črc 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ahooojky, malej usnul, tak me to nedalo :grinning: udělám albíčko, co ty na to, a tam by jsi si to skopírovala nekam, co ty na to :slight_smile: , me právě to posílání fotek v emailu blbne :unamused:

@molicova máš asi dobrej vztah k zvířatkům co, jsou krásný :dizzy_face: nám ted jorkšírek asi umírá, těžko se to píše :cry: :cry: :cry:
16. črc 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to je supr nápad nějaké album, ať toho vašeho krasavce mám:slight_smile: me se to pres ten mail taky podaří málokdy:slight_smile: už spinka, to ho to vedro zmohlo
16. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jo napapal se a krásne usnul :slight_smile: už jsem udelala albíčko, fotečky jsou velikostně upravený, teda jestli ti to nevadí, koukni do mýho fotoblogu, máš to tam :wink:
16. črc 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ježiši tak to mě moc mrzí :frowning2: to musí být hrozné :frowning2:
16. črc 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Míši, ono právě ani nevíme na čem jsme, on mel ted hodne průjem pak zácpu, a včera jsme si práve s tchýni všimli, že má hodně nafouklý bříško :unamused: tak s ním dnes jel davča na veterinu a tam bylo zjištěno, že mu nepracují játra tak jak by meli a že má vodu v břiše :frowning2: dostal prášky na odvodnění, dělali mu odběry krve, výsledky špatné, v podnělí jde na krev znovu, jsem v šoku, prý je to nemoc, na kterou tuta rasa trpí, operace by byla možná ale úspěšnost že přežije je u pejsků starších 1,5 roku 25%, takže skoro žádná :cry: psovi jsou teprve 2 roky a ted tohle :pensive: má neco na játrech a neví se co :unamused: pevne věřím, že to dobře dopadne, jsem hrozně citlivá, co se týče zvířatek a moc me to vzalo, když vím, jak byl předtím veselej :frowning2: promin musela jsem se rozepsat...
16. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova ty jsi ale už jak profík :sunglasses:
16. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa děkuju moc, mám staženo, fotíš fakt hezky, líbí se mi hodně 15.fotka, a moc se mi líbí jak je vyfocený ten strom v pozadí u těch posledních fotek:slight_smile: a neboj, s pejskem to dopadne určitě dobře, vždyť je ještě mladý a plný síly:wink:
16. črc 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Veru to je v naprostém pořádku, potřebovala si to ze sebe dostat. Neumím si to vůbec představit. Holky jsou naše zlatíčka :slight_smile: takže s tebou moc soucítim :frowning2: když by si si chtěla popovídat, tak mi určitě napiš :slight_smile: budu každopádně družet palečky i na nohách, aby se vašemu pejskovi ulevilo a byl brzo fit :slight_smile: jsem z toho uplně špatná s tebou :frowning2: fakt mě to moc mrzí :frowning2: drž se
16. črc 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek