• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@mes kraaasne!! me podobne fotil kamos pred par lety. Jen jsem byla v maskacovym a se sekerou v lese :grinning: ani nevim kde ty fotky mam :-/
14. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem na FB hodila fotky z min.týdne, co jsme se byli fotit, jsem nadšená, hrozně se mi líbí. :wink: :grinning:
14. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes moc pěkné fotky, slečna se na nich tváří fakt drsně :slight_smile:
@blanka.k jé Blani můžu se taky někde pokochat fotečkama od profíka?
14. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siby já je hodím na web a pak dám odkaz do IP :wink:
14. črc 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k tak to je super, děkuju :slight_smile: já jsem zvědavá na ty naše s bříškem čekám na ně skoro 3 týdny ach jo:frowning2:
14. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k: Blani, tak ty nemaj chybu! Paráda... Krásně jemný, ostrý, nádherný záběry... Jedny z nejpovedenějších mimi fotek, co jsem viděla...
15. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 děkuji moc, no já říkala, že nebudu dávat tisice za focení,a le v půl roce a roce chci jít znovu :grinning: I když si nehcám udělat jen malou sadufotek, tak vím, že všehny budou povedené, takže super. Už se těším, až je nakepím do alba, atd...to se zas u toho odreaguju.
Jo a album,c ojsem objednávala je teda nic moc, vypadalo to jako béžové a mělo být imitace kůže, je nějaké "čtverečkované" a takový divný materiál. takže kouknu u mamky nebo pak v obchodech na nějakou dobrou látku a udlěám si na to obal , který na to přilepím oboustr.izolepu, aby se to ani nehnulo ten si ozdobím a bude.
15. črc 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k jé, Blani já chci taky vidět :grinning: hod odkaz do IP :wink: .....takže budeš nakonec předělávat obal alba, to je něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k také prosím o IP :wink:

holky zítra razíme do špindlu tak se tu celý víkend asi neukážu PC beru kvůli fotkám :grinning: :grinning: a možná tam bude i připojení tak kdyžtak nakouknu :slight_smile:
15. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k super fotečky nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: fakt povedené moc vám to sluší rodinko :dizzy_face:
15. črc 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k Nádherné fotečky :dizzy_face:
15. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k Blani pošli mi taky odkaz já jsem taky zvědavá :wink:
15. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty jsou krásný :slight_smile:, moc vám to tam všem sluší, hrozně se mi líbí ty fotky v kufru a jak spinká v tom košíku, tam je roztomiloučký :slight_smile: a ty čepičky jsou bomba :grinning:
15. črc 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky
moje kámoška prodává na fler.cz ručně dělaný alba.
má nick elvija
ona má nějakou školu s uměleckým zaměřením a co jsem vyděla polotovary na fotkách,tak se mi líbily
15. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem taky trochu fotila, ale Fífa nějak bojkotuje a otáčí se od foťáku :sunglasses: Snad ho to brzo přejde...
15. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes zase paráda, myslím, že by ti šlo fotit svatby :wink:
Jinak jsi vybrala k tomu super modelku a celé se mi to líbí, jen místy se mi zdá, že pozadí splývá s modelkou, ale možná je to jen iluze, protože já se v tom moc nevyznám :wink:
15. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě tu mam nějaký Čiky, tak házim :slight_smile: Ale dělá mi tam bordel ta puštěná televize za nim :rolling_eyes:
15. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 no náhodou není poznat, že by se otáčel :slight_smile:
15. črc 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 : protože byl soustředěněj na něco jinýho - jídlo a přijíždějícího taťku :slight_smile:
15. črc 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotosoutěž pro ty, co to mají blízko do Plzně: www.rajce.net/plzen2015 :wink: Je teda jen do konce července
15. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky také posílám ze dneška fotečky byla tu pipii s amálkou :dizzy_face: :dizzy_face:

více:http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_8.mesic/
15. črc 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka jé, vám to sluší :wink: Vy jste takový hubený maminy, já chci taky (bych se ale nesměla furt cpát sladkýma hýbat se :sweat_smile: )
15. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k Taky mě to zaujalo jaký jsou to figury :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka ty máš co říkat, ty taky rozhodně nejsi XL :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes krásné fotečky a super upráva :slight_smile:
@blanka.k ty profi jsou úžasné :slight_smile: fakt šikovná fotografka :slight_smile:
@nikulka83 opět krásné fotečky :slight_smile: jak jinak :slight_smile:
@murynka super obilné fotečky :slight_smile: jste si to určo užily :slight_smile:
já vůbec nestíhám :slight_smile: a pročítat taky moc ne :slight_smile: takže jsem prolétla jen nové fotečky a jsou u všech úžasné. u mě dneska byla kámoška a tak jsme jeli do Břevnova a tam jsem udělala pár foteček :slight_smile: více bude v albíčku, kam ještě nějaké přidám :slight_smile:
15. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k měla jsem volný hadry :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova : musim někde pohledat tu vinětaci, protože ta s těma fotkama dělá hrozně moc, jak tam koukam :wink: Nádherný baervný fotky! :slight_smile:
15. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 taky bych jí chtěla,je to parádní
chtěla jsem sem dát fotky,ale koník pořád padá,tak aspoň odkaz z FB,nové jsou od str 3 myslím :sunglasses:
http://www.facebook.com/album.php?aid=15738&id=1757521127&l=cb7f05c5a0
15. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nestíhám, malej pořád leze, furt ho od nečeho odtahuju, nejde ho ani fotit, je moc rychlej, aspon ne takový záběry jako bych chtěla, on se moc fotit ted nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: neco málo mam nafoceno, tak to sem šupnu...

@nikulka83 krásné foteky, bože ten potrétový objektiv je asi naprostá bomba co :slight_smile: je to krásný, malej taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@molicova zase nádhera, jako vždycky, super fotečky :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:

@murynka fotky jsou moc krásný, vám to holky tak šíleně sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máte krásné holčičky, vy jste kočky a v tom poli tak hezky vynikáte :slight_smile: :slight_smile: malá ma super sandálky :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady západ slunce, byl nádhernej, tak jsem neodolala:slight_smile:
15. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek