• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@pipiii díky :slight_smile: juknu, aspoň mám o zábavu postaráno :grinning:
14. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamini Jj od Petra Šebesty,taky máš pamatováka :grinning: Já si tě pamatuju ze svatebních hlavně díky tvým nádherným vlasům,to dodalo těm svatební fotkám barvičku :dizzy_face: :wink:
Holky musím to album tady nějak udělat je to hamba,aůle v tomhle vedru jsem líná i ležet,natož něco dělat,včera byl ale Máťa prvně na kolotočích,tak snad bude i nějaké nové foto,já se u toho málem poblila,jako toči toči je sice super,ale sám tam ještě nemoh být,tak jsem to odnesla jednou já a jednou můj taťka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipiii tak str.122 na druhý pokus jsem to našla :sweat_smile:
fotky krásné a super nápad, krásná modelka a atmosféra. Fakt se mi to moc líbí.
14. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa a v nějakém programu by to ztmavit nešlo?
Trpělivost je někdy náročná, ale u toho je to asi potřeba. Tak jedině zkusit fotit dospěláky, ty snad hcvíli v klidu vydrží (někteří) :sweat_smile:
14. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Mes od Pipouše,Pipouš od Werci a Werca ode mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
str.95 a 99,se to dalo najít dobře podle dodáku foťáku,jsem ho měla cca 5 dní :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 ale šlo, skusím to, jak by to vypadalo :wink: ....jj skusím nafotit ségru, co to udělá :grinning:

@ferinka :grinning: :grinning: a zachvilku se všechny vrheneme na slunečnice :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa koukám, brácha, ségra, kolik vás je? :sweat_smile:
14. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa já už je na zahradě mám heč :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ferinka tak to budeš zase první, která to tady rozjede s novým nápadem :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa myslim, to určo vážně :slight_smile: fotečky se mi líbí moc :slight_smile: a co se týče foťáku tak jsem měla olympus teď nevim přesně, nějaký 500, už nevim :slight_smile: a byla jsem s ním hodně spokojená, ale chtěla jsem aby uměl foťá to rozostřené pozadí i když nebude clona nikterak nastavována :slight_smile: takže jsem volila nikona, ale když si clunu nastavíš na co nejmíň, tak rozostřené pozadí zvládne takřka každý foťák :slight_smile: ale prostě mi něja nestačil. Vydržel méně na baterce, blesk taky nestíhla a nebyl tak rychlý jako je nikon :slight_smile: takže proto ta změna :slight_smile: jinak bych ho něměnila, byl to super foťák :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@molicova přesně tak, to co píše, baterka vydrží málo, to je fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad budu spokojená, zatím se s tím hodne peru, je to nezvyk :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a v jakém rozmezí se tak pohybuje výdrž baterky u zrcadlovek?
14. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 ,mě vydrží min.500 fotek...vím, že jsem fotila kamarádce svatbu, měla ho nosntop zapnutý furt fotila (do RAW) a večer jsem ji měnila,takže od rána do noci jsem "spotřebovala" 1,5 aterky :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 včera mi David řekl, že prý má vydržet 800 fotek tak jsem zvedavá, na Slovensku za dva týdny :grinning:
14. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa a co budeš fotit na Slovensku, na jak dlouho vlastně jedete?

@blanka.k tak to je paráda, obě máte supr výdrž holky :slight_smile: to já si ani nepředstavovala
14. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 na týden, to bych potřebovala o kartu víc :grinning: ale budu se krotit :slight_smile: no všechno, rodinu, malýho.... :wink:
14. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 já myslím, že to tak nějako vydrží snad většina těch "baterek" v zrc. :sweat_smile: teď si nevzpomenu, jak se jim správně říká, ony to vlastně nejsou baterky, že :sweat_smile: A taky cena je jinde :sweat_smile: Já jsem s tím max.spokojená, s 4ks nabíjecích do straého Olympusu se to nedá srovnat :wink:
14. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a včera jsem zrovna starý foťák vytáhla, nevěřila jsem , že po 2 letech co někde ležel pojede (už je 10 let starý) a ono jo....teda hnus velebnosti ty fotky z něj. Ale já to chtěla, abych natočila krátké "video", jak se Tomík furt chechtá :grinning: Samo koukal na foťák a smát se mu nechtělo :sweat_smile:
14. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka.k jj přesně, tuty baterky jsou nej, šupneš nabít a máš to, ty 4 ks mám do toho blesku :stuck_out_tongue_closed_eyes: do Olympusu mám normální, Davča mi včera říkál, že cena tý baterky je asi 2,5 tis, jsem čučela jak puk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa já koupila náhradnní za asi 1000,- myslím na Aukru (samo novou) :wink: , do blesku jsem chtěla dát ty straé z Olympusu, fotila jsem na ně asi půl roku, měla jsem snad 4 nebo 5 těch "sad" (po 4ks) a najednou začal blesk problikávat, vydával zvuk, jak když chrčí elektřina v nepovedené zásuvce, nabíjel se třeba 2 minuty,...zkusila jsem všechny baterky co jsem měla a prd...tak šel na reklamaci, vrátili mi ho zpět s tím, že si mám pořídit nové baterky..tak jsem koupila úplně nové (ty straé měly sice 2x vyšší kapacitu, ale fakt už byly KO), a už jede bez problémů :sweat_smile: :zipper_mouth: Tak teď mám asi 2 nebo 3 sady do blesku, my těch baterek máme hrozně moc, jelikož manžel je potřebbuje do dálkových ovládání na modely , tak furt to koluje :grinning:
14. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak oprava, koukla jsem se do mailů a tenkrát jsem nejlevnější baterku sehnala zde:
http://www.batteryshop.cz/ :wink:
14. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka.k tak to jsem zvedavá, kdy to takhle začne blbnout me :grinning:
14. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
holky všechny máte naprosto krásné fotky a musím uznat že vám závidím ty objekty focení, všem se vám moc daří ty fotky na seně, mě připadá, že mám okolo sebe jen samé lidi, na které namířím foták a všichni hned ječí "jéééé nefot mě jdi s tím fotákem někam" tak jak se má člověk naučit fotit :frowning2:
14. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa tak to se určitě moc tesis, to bude fotek:slight_smile:
@blanka.k takže už fotíš dlouho?
14. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 no "fotím" dlouho, ale pořádně jsem se do toho pustila až před 2 lety, když jsem si koupila zrcadlovku, předtím to bylo takové nic moc, napřed kompaktem na klas.kinnofilm a pak tím digitálem. A to sjem stejně vždycky fotila architekturru nebo zvířata, lidi vůbec, to až teď s malým. ale mám domluvené 2 holky odtud, že by došly, že bych jim zkusila něco blejsknout s mrňatama, tak jsem zvědavá, fotit lidi mi přijde asi nejtěžší, tak bych to chtěla aspoň trochu zkusit :sweat_smile: A ráda bych fotila toršku "ateliérově" malého, jenže on nějak na to není moc naladěný, vždycky udělám 3 fotky a řve jak tur, natož aby mi držel v poloze co chci :unamused:
14. črc 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka.k já si říkám, ty se máš, když malej nebehá, můžeš v klídku fotit a ono tohle :grinning:
14. črc 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
holky zase jsem skoušela blesk, zdá se, že to nebude trvat dlouho a budu to taky umet :slight_smile: malej po špenátu, ještě doplnek křupky :grinning:
14. črc 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji všem za chválu!

@wwercaa ty vagooo ten blesk fakt dělá hodně..fotečky krásnýýý! Já chci takýýýýý!!!

Vkládám ještě pár ze včerejška..hodně stylizované..ale to byl záměr:slight_smile:
14. črc 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa jéé, malej je úžasný :grinning: A fotky taky

@mes hihi, styl "texaský masakr motorovou pilou" alias "český masakr deděčkovou sekyrkou" :grinning:

Jinak za chvíli jede M. pro fotky co jsme se fotili u profíka před týdnem, tak je pak hodím na FB
14. črc 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek