• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@sirael4 jj já hlavne zkoušela blesk víš, protože možná by to chtelo jinak ho naštelovat, alebo by to chtelo pořádný program...
19. črc 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa vypadá to pěkně, dokonce mám i pocit, že Davídka focení bavilo :slight_smile:
19. črc 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 na to, že mám blesk týden tak to jde...
19. črc 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa já myslím, že ti to fotí nádherně :wink:
19. črc 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii mám zracadlovku co jsem dávala odkaz ten Canon ale nevím proč nejvíc fotím tím druhým co mám kompaktem je jako 3 nejlepší na žebřičku a super fotí , se zrcadlovkou teprve začínám tak se musíme nějak zžít :grinning:
19. črc 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak stažený to mám a teď se s tím ještě naučit :grinning:
19. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím o radu, nevíte, kde je ve Photoshopu nástroj na Opravení červených očí? Jsem slepá nebo faktr nevím...
19. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k blani, už jsi našla nástroj na červené oči?
pokud ne, tak nevím,zda máme stejnou verzi photoshopu,ale nástroj na červené oči by mohl být skrytý pod bodovým retušovacím štětcem- to je vlevo v panelu nástrojů ikonka ,kde je jakoby bílý oválek a u něj štěteček- tak tam je možnost asi 4 jiných nástrojů

kdyby ti to pak nešlo,tak napiš, mám od manžela knížku o photoshopu,opsala bych ti návod jak na to... je tam rozdíl v nastavení podle toho,zda máš oči modré nebo tmavé...

jinak je ale manžel odstranuje v prográmku adobe bridge,který je součástí photoshopu-pouští se zvlášt..ale ted nevím jak to dělá...tak kdybys to potřebovala znát i tím druhým způsobem,tak Ti to popíšu večer :slight_smile:
20. črc 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bledulka díky, mám starý PS 8.0, tam to asi bude jako Nástroj nahrazení barvy, jsem si říkala, že kdyby to bylo nějaké jendoduché, konečně vyvolávám 1,5 roku staré fotky a koukám, že na pár mám červené oči, tak to opravím klaiscky v Corelu, tam to umím :sweat_smile:
Taky když se díváte na starý fotky, tak si říkáte, jak jste mohly tak strašně špatně fotit? že jsou ty fotky děsný? :sweat_smile:
20. črc 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky vidím, že všechny nějak fotíte .) Můžu se přidat :slight_smile:
20. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jéé Siir ty jsi tady taky ani si se nepochávalila, že fotíš:slight_smile: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebss ještě né :wink: zatím mě to zajímá hodně teoreticky a koukám tu jak fotí holky :sweat_smile:
foťáček bude až někdy v září nebo říjnu, po svatbě
20. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já fotím Nikonem D5000 a hlavně portréty, trochu inscenované prostě různé nápady, někdy i makro, ale nemám žádnej extra objektiv :slight_smile:
20. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čav holky, tak neco ze včerejší procházky, jsem malej jí celou prospal, jsem delala jakože "modelku" idkyž váhove mám hodne daleko :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár foteček na ukázku :slight_smile:
20. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná si myslíte, že nedelám nic jinýho než fotím, ale proste mám novej fotáček a pořád experimentuju co novýho s ním dovedu, snažím se studovat manuál, prá dobrých vecí jsem se už naučila, ale ještě je toho pořád moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tay přítel s tátou...
20. črc 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebss vítej, fotíš moc krásne :dizzy_face: povedené fotky :slight_smile: já bych chtela taky skusit nafotit ségru jako model, tak se uvidí, kdy, už se moc teším
20. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jééé, Verunko, krásný!!! Modelka přepychová a ty vlasy....slušííí
a chlapi se ti taky povedli nafotit!
20. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady nejaký kytky a pod. po ceste, ale bez čoček to pro me nebylo to pravý ořechový :unamused:
20. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 dekuju, jo vlasy, jako strašidloooo :grinning:
20. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to né, vypadá to pěkně :slight_smile:
a líbí se mi kůra břízy :wink:
20. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Ahojky děkuju taky hezky fotíš...no já už to mám jako malej job při práci. Je super že zkoušíš, hlavně si hodn ě i čti různý články, knihy o focení a zkoušej co dokážeš..každej den se člověk učí něco nového...A čím fotíš?
20. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebss když to jde, tak si čtu hlavne ten manuál, přítel mi ted koupil Olympuse e-520 s dvema objektivama a externím bleskem tak pořád fotím jak maniak :grinning:
20. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebss moc pěkné portréty

@wwercaa to je tchán, že? Celej manžel :wink:
Já nějak nemám chuť fotit, asi tím, že v tom vedru nemůžu s malým ven, a mě nějak prostě furt nebaví ho fotit, nějak tomu focení lidí a dětí nemmůžu přijít na chuť...asi tím, že on nedrží pózu jako správný model :grinning: Tak aspoň fotky od babičky ze dvorku, foceno pevnou 35, takže se mi tam nevlezlo vše co jsem chtěla, prootže už nebylo kam ustoupit, takže omluvte kompozici fotek :grinning: Jsem šla původně fotit nějaké kytky, ale nešlo mi to, tak jsem udělala pár fotek všeho možného,ale malej začal hned řvát, tak prd :sweat_smile:
20. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k jj tchán :wink: ...........jinak moc krásný fotky, ten kočárek je boooomba :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k ty jo, super :slight_smile: a ta dlažba se mi líbí....a jak je to celé dohněda...nemá chybu
20. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebss ty máš nikon 5000d?jak jsi spokojená o tom toitž docela uvažuji :slight_smile:

jinak fotečky všech krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka já ho mám taky a jsem spokojená mega :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes ty máš ty 2 kity k tomu?i ten na dálku?
20. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek