• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
jinak já ty motýlky fotila z řádné dálky, takže s tím objektivem co mám, bych si troufla i na toho koníka, mám ten dlouhý objektiv 70-300mm, sice težkej jak svine ale takový polomakro delá pekný :grinning: :slight_smile:
23. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa zkus mi poslat jednu fotku - pokusím se ti něco udělat s tou barvou - pošlu ti mail do IP :wink:
23. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes máš jí tam :wink: Davídek má červenou tečku v oku, nelekni se :grinning: , já jsem mu nechtene píchla svým palcem do oka, jsme delali blbinky spolu, tančili na šmouly a stal se úraz, chce to retuš....
23. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa mě píchnul při kojení Ondra nehtem minulý týden, jsem byla jak krvavá Mery :grinning: Jdu na to
23. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes tak už to nemá dnes tak červený, už mu to naštestí mizí, jsem se moc bála, ale behem 5 minut byl zas vysmátej :slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: moc děkuji za zodpovězený dotaz jak správně zálohovat fotky!!!
Náááááááádherné fotky nevím na co dřív koukat jste maxi šikulíny :grinning: Já jsem si dneska donesla novej foťák jsem z něho nadšená a pomalu si pročítám návod jak na to :slight_smile: doufám, že se vím brzy ve vašem umění přiblížím!!!
23. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehaka jé, teším se na fotečky :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to já taky :slight_smile: dneska nám tu ale hrozně leje a předpověď není zrovna příznivá - malej má zítra narozeniny a v neděli má oslavičku na zahradě s prckama tak snad to přejde....fotečky Davídka jsou luxusní moc se mi líbí :wink:
23. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí

@wwercaa tak jsem to zkusila
23. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehaka ježiiiiš, tak to mu moc gratuluju k prvnímu ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: at jen dál roste a delá vám samou radost :slight_smile: nás to čeká za 2 mesíce :slight_smile: jj to je škoda teda s tím počasím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@mes jééééééééééééé, to je úplný rozdíl, já chci taky takhle umet upravovat :grinning: :slight_smile: :slight_smile: já mam photoscape a picasa3 víc nic...v čem jsi to upravovala :astonished:
23. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa v picasa 3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes no to snad neeeee :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jo jooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zkoušela ve photoscapu ale nic moc teda :grinning:
23. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuuj, pořád to mám nažlutlý, blééé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja se zítra zkusím pohrát teda s picasem :grinning:
23. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa lepší je to dělat ve dne..takhle je to pak dost zkreslené...když se na to ráno podívám...
23. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes krásná kobylka..nádherné barvičky...
@wwercaa snad se vám alespon druhý pejsek uzdraví...Kamarádka měla chovnou stanici s jorkšíry a musela ji zrušit.A to měli samé šampiony až kdoví odkud a za strašné peníze..Jenže všechny vrhy,co měly,byly vadné.Když jim pejsci neumřeli hned,tam jim chyběla nějaká končetina.nebo byli trvale postižení..slepí,hluchý ap...
23. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka : prej čůrá, ale je vidět, že mu to dělá obtíže... Tak snad to do zítra vyhodnotí - mam volat odpoledne... asi by bylo nejlepší, kdyby ho revidovali - udělali tu dírku pořádnou - říkali, že je na hraně.. Je vyčištěnej, zúžení nemá a stejně čůrá naprd... Holky, já už se snad začnu modlit, aby to dopadlo dobře a měli jsme ho už doma... Nevim, jak dlouho ho chtí ještě pozorovat. Zítra je musim pořádně vyzpovídat...

@wwercaa : krásný fotečky..Davídek má nádhernej čumáček.. Fífa se taky nechce fotit v náručí. Musim fotit za letu.. :sunglasses:
23. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa : nemáte barevný zdi, ohledně toho zbarvení fotek? Odrážíš o strop nebo jak?
23. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa
nastav si vyvážení bílé.lepší je, když to uděláš ručně (vyfotí se bílý papír a pak podle návodu ručně vyvážíš, já to teda ještě nezkoušela)fakt ti to ujíždí . jo a nemíchá se ti tam žárovka a blesk?
23. črc 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes ta jedna hmyzofilko :grinning: :grinning: :grinning: u nás už dva dny bydlí saranče asi 7cm veliký.no hnuuuusný .a Sofí na něj s obdivem kouká. přítel ho chyti a já z uctivé a bezpečné vzdálenosti vyfotila :grinning:
23. črc 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsme šla fotit zase to na mě padalo a zvedlo mi to náladu :slight_smile: :dizzy_face:

@wwercaa koikám že s bleskem žádný med co :frowning2: budu bojovat asi dlouho :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: než se to naučím beeee
24. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady malá aby se neřeklo že fotím jen přírodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
24. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mela jsem chvilinku tak jedna upravena fotka manza s Nelou
24. črc 2010 v 18:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, muzu se pridat? Spise vas teda ctu a obdivuju vase nadherny fotecky a deticky :wink: Snad se k tomu jednou taky dopracuju. Zrcadlovku nemam vlastni, obcas si ji pujcim od brachy (ma Canon). Vysvetlil mi tak v rychlosti jak se rucne ostri a co se nastavuje.Tak sem fotila jak diva :grinning: Tak prosim posudte, jestli mi to jde a tak.Diky :slight_smile:
Nejprve hodim serii Kapky.
24. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted Fuchsie:slight_smile:
24. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jak je to zmensene, tak to nevypada moc hezky :unamused: Zkusim vlozit jednu.
24. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic, jeste takhle: http://img842.imageshack.us/img842/7932/fuchsie.jpg
No mam toho vis,ale nechci to tu zahltit :slight_smile:
24. črc 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

@andara jiste že můžeš, pekný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:

@bajunka přenááádhernááá fotečky i Nelinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@murynka pekný fotečky, me se líbí moc ten šnek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sofí je šikulka, jak si čistí zoubky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

@mes dekuji za krásnou úpravu, jsi me navnadila, tak jsem si k tomu sedla a posnažila se to upravit líp :grinning:

@nikulka83 práve že máme oranžový pokoj, tak se není čemu divit :grinning: ale strop mám bílý a blesk věčšinou nakloním na nej, tak nechápu :confused: ale to je fakt asi ta teplá barva pokojíčku, když jsem fotila v zeleným tak fotky byli hnusne nazelenalý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@soanpe díky za radu :wink: , vyvážení bílé jsem taky nastavovala ve fotáku, podle knížky kdy co jak nastavit, mela jsem nastavené vyvážení bíle v exteriéru za jasnýho dne :wink: ale fakt je to barvou pokoje asi...
24. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady mé snažení v picasu a photoscapu dopadlo to takhle, doufám, že je poznat nejaký rozdíl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/wwercaa/album/davidek-focenicko-doma-/
24. črc 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek