Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂
wwercaa
23. črc 2010
jinak já ty motýlky fotila z řádné dálky, takže s tím objektivem co mám, bych si troufla i na toho koníka, mám ten dlouhý objektiv 70-300mm, sice težkej jak svine ale takový polomakro delá pekný 😃 🙂
mes
23. črc 2010
@wwercaa zkus mi poslat jednu fotku - pokusím se ti něco udělat s tou barvou - pošlu ti mail do IP 😉
wwercaa
23. črc 2010
@mes máš jí tam 😉 Davídek má červenou tečku v oku, nelekni se 😃 , já jsem mu nechtene píchla svým palcem do oka, jsme delali blbinky spolu, tančili na šmouly a stal se úraz, chce to retuš....
mes
23. črc 2010
@wwercaa mě píchnul při kojení Ondra nehtem minulý týden, jsem byla jak krvavá Mery 😃 Jdu na to
wwercaa
23. črc 2010
@mes tak už to nemá dnes tak červený, už mu to naštestí mizí, jsem se moc bála, ale behem 5 minut byl zas vysmátej 🙂
pehaka
23. črc 2010
ahojky 🙂 moc děkuji za zodpovězený dotaz jak správně zálohovat fotky!!!
Náááááááádherné fotky nevím na co dřív koukat jste maxi šikulíny 😃 Já jsem si dneska donesla novej foťák jsem z něho nadšená a pomalu si pročítám návod jak na to 🙂 doufám, že se vím brzy ve vašem umění přiblížím!!!
wwercaa
23. črc 2010
@pehaka jé, teším se na fotečky :-N
pehaka
23. črc 2010
@wwercaa to já taky 🙂 dneska nám tu ale hrozně leje a předpověď není zrovna příznivá - malej má zítra narozeniny a v neděli má oslavičku na zahradě s prckama tak snad to přejde....fotečky Davídka jsou luxusní moc se mi líbí 😉
mes
23. črc 2010

@wwercaa tak jsem to zkusila
wwercaa
23. črc 2010
@pehaka ježiiiiš, tak to mu moc gratuluju k prvnímu ročku x-) x-) x-) x-) at jen dál roste a delá vám samou radost 🙂 nás to čeká za 2 mesíce 🙂 jj to je škoda teda s tím počasím :-p

@mes jééééééééééééé, to je úplný rozdíl, já chci taky takhle umet upravovat 😃 🙂 🙂 já mam photoscape a picasa3 víc nic...v čem jsi to upravovala :-o
mes
23. črc 2010
@wwercaa v picasa 3 😃 😃 😃 😃
wwercaa
23. črc 2010
@mes no to snad neeeee 😃 😃 😃
mes
23. črc 2010
@wwercaa jo jooo 😃 😃 😃 😃
wwercaa
23. črc 2010
já zkoušela ve photoscapu ale nic moc teda 😃
wwercaa
23. črc 2010
fuuuj, pořád to mám nažlutlý, blééé 😃 :-p :-p tak ja se zítra zkusím pohrát teda s picasem 😃
mes
23. črc 2010
@wwercaa lepší je to dělat ve dne..takhle je to pak dost zkreslené...když se na to ráno podívám...
jaa
23. črc 2010
@mes krásná kobylka..nádherné barvičky...
@wwercaa snad se vám alespon druhý pejsek uzdraví...Kamarádka měla chovnou stanici s jorkšíry a musela ji zrušit.A to měli samé šampiony až kdoví odkud a za strašné peníze..Jenže všechny vrhy,co měly,byly vadné.Když jim pejsci neumřeli hned,tam jim chyběla nějaká končetina.nebo byli trvale postižení..slepí,hluchý ap...
nikulka83
23. črc 2010
@murynka : prej čůrá, ale je vidět, že mu to dělá obtíže... Tak snad to do zítra vyhodnotí - mam volat odpoledne... asi by bylo nejlepší, kdyby ho revidovali - udělali tu dírku pořádnou - říkali, že je na hraně.. Je vyčištěnej, zúžení nemá a stejně čůrá naprd... Holky, já už se snad začnu modlit, aby to dopadlo dobře a měli jsme ho už doma... Nevim, jak dlouho ho chtí ještě pozorovat. Zítra je musim pořádně vyzpovídat...

@wwercaa : krásný fotečky..Davídek má nádhernej čumáček.. Fífa se taky nechce fotit v náručí. Musim fotit za letu.. 😎
nikulka83
23. črc 2010
@wwercaa : nemáte barevný zdi, ohledně toho zbarvení fotek? Odrážíš o strop nebo jak?
soanpe
23. črc 2010
@wwercaa
nastav si vyvážení bílé.lepší je, když to uděláš ručně (vyfotí se bílý papír a pak podle návodu ručně vyvážíš, já to teda ještě nezkoušela)fakt ti to ujíždí . jo a nemíchá se ti tam žárovka a blesk?
soanpe
23. črc 2010
@mes ta jedna hmyzofilko 😃 😃 😃 u nás už dva dny bydlí saranče asi 7cm veliký.no hnuuuusný .a Sofí na něj s obdivem kouká. přítel ho chyti a já z uctivé a bezpečné vzdálenosti vyfotila 😃
murynka
24. črc 2010
ahojky tak jsme šla fotit zase to na mě padalo a zvedlo mi to náladu 🙂 x-)

@wwercaa koikám že s bleskem žádný med co 😞 budu bojovat asi dlouho 😞 :-p 😃 než se to naučím beeee
murynka
24. črc 2010
a tady malá aby se neřeklo že fotím jen přírodu :-p 😃 😃
bajunka
24. črc 2010
mela jsem chvilinku tak jedna upravena fotka manza s Nelou
andara
24. črc 2010
Ahojky holky, muzu se pridat? Spise vas teda ctu a obdivuju vase nadherny fotecky a deticky 😉 Snad se k tomu jednou taky dopracuju. Zrcadlovku nemam vlastni, obcas si ji pujcim od brachy (ma Canon). Vysvetlil mi tak v rychlosti jak se rucne ostri a co se nastavuje.Tak sem fotila jak diva 😃 Tak prosim posudte, jestli mi to jde a tak.Diky 🙂
Nejprve hodim serii Kapky.
andara
24. črc 2010
Ted Fuchsie🙂
andara
24. črc 2010
Teda jak je to zmensene, tak to nevypada moc hezky :-| Zkusim vlozit jednu.
andara
24. črc 2010
Tak nic, jeste takhle: http://img842.imageshack.us/img842/7932/fuchsie...
No mam toho vis,ale nechci to tu zahltit 🙂
wwercaa
24. črc 2010
ahoj holky 🙂

@andara jiste že můžeš, pekný fotečky x-) x-)

@bajunka přenááádhernááá fotečky i Nelinka 🙂 🙂 🙂

@murynka pekný fotečky, me se líbí moc ten šnek 🙂 🙂 🙂 Sofí je šikulka, jak si čistí zoubky 😃 x-) x-)

@mes dekuji za krásnou úpravu, jsi me navnadila, tak jsem si k tomu sedla a posnažila se to upravit líp 😃

@nikulka83 práve že máme oranžový pokoj, tak se není čemu divit 😃 ale strop mám bílý a blesk věčšinou nakloním na nej, tak nechápu =-) ale to je fakt asi ta teplá barva pokojíčku, když jsem fotila v zeleným tak fotky byli hnusne nazelenalý :-p

@soanpe díky za radu 😉 , vyvážení bílé jsem taky nastavovala ve fotáku, podle knížky kdy co jak nastavit, mela jsem nastavené vyvážení bíle v exteriéru za jasnýho dne 😉 ale fakt je to barvou pokoje asi...
wwercaa
24. črc 2010
a tady mé snažení v picasu a photoscapu dopadlo to takhle, doufám, že je poznat nejaký rozdíl :-p
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/wwercaa/album...

Začni psát odpověď...

Odešli