• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@pehaka moc děkuji za pochvalu a případný zájem :slight_smile: to mě fakt moc těší :slight_smile: jinak mě fotečky taky nepřijdou rozmazané :slight_smile: možná to dělá ten koník, já mam také některé mázlé a u sebe jsou ostré :frowning2: jinak malej je uplně úúúúžasnej :slight_smile:
26. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pehaka to bude tím, že všechny tu máme fotky upravené..prožeň je úpravou a budou nádherné:slight_smile: Jinak fakt malý je k sežrání... :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jé holky to vám moc děkuju - malej je slaďoušek po tatínkovi :grinning: ze mě nemá ani fň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já si to s tou úpravou moc nevím rady dostala jsem program Pfotoshop element 8 a přijde mi že je tam toho vážně moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčátka ještě sem házim kdyžtak odkaz na FB na ty moje stránky My-foto.cz, když budete mít chuť se mrknout :slight_smile: internetové stránečky by měly být během tohoto týdne :slight_smile: http://www.facebook.com/pages/Praha-6/Michaela-Ptackova-My-foto/111811505535311?ref=ts&__a=14&
26. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak zas po nějaké době nakukuju, fotky sem ani nebudu dávat :grinning: Protože s těma svejma se můžu nít zahrabat, na úpravy mi nějak nezbývá energie a ani nálada, takže kdo se chce kouknout na moje matlanice, mám je u sebe v blogu...

Jinak všechny fotky tady jsou super :slight_smile:

@pehaka
mně ty fotky taky přijdou ostrý :confused:
26. črc 2010 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, malej se fotit nějak nedá, tak prohrabávám PC a našla jsem poseldní návštěvu v Práglu, v únoru, kosa jak blázen , jsem pěkně prochladla a pak jsem byla několik týdnů doma nemocná :sweat_smile: Akorát mě max.štve, že nemůžu najít origínály, jen tyhle s černým okrajem :confounded: Já bych někam jela na výlet za archtekturou, až bych brečela :sweat_smile: :pensive:
26. črc 2010 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka.k teda Blani, ty jsi normální profík. Fotkyz Prahy jsou jedna báseň. Šla bych na výstavu :slight_smile:
Čím, že ty fotíš?
27. črc 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka.k to je paráda,se tim s Moli živte :dizzy_face:

Sakra já asi propásla situaci,pořád čekám až bude líp,že se půjdeme fotit do toho obilí,protože konečně hezky zezlátlo a dneska všude jedou kombajny - evidentně nás čekalo na to počasí víc... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
No nic,snad někde ještě flek zůstane :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4
@ferinka holky díky. Je to foceno Nikonem D60 se set.objektivem 18-55, takže úplně nejobyčejnější zrcadlovka a ten nejlevnější objektiv co dělají :grinning:
27. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka.k fotecky opravdu dokonale!!!! a kdyz jsi fotila 18-55, tak jsi orezavala ten orloj?
27. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipiii konečně jsem našla origiály , tak koukám, ořízlé to není, je ot foceno na max.ohnisko 55 :wink:
27. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka.k no vidis, me to prislo ze bych to tak nepriblizila :-O
27. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic,tak vyždímu oblečení,vypiju horkou čoko,vysuším vlasy a pak se pokusím upravit těch pár foto,co jsme v rychlosti udělali,hlavně že jsme se 2 km táhli pěšo :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky nešel nám od neděle net :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@andara krásné fotečky kapičky i fuchsie :slight_smile: a ahojky vítám tě :dizzy_face: :dizzy_face: @wwercaa děkuju za pochvalu :slight_smile: jsi zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: ty tvoje se povedly já rozdíl vidím :sweat_smile: šikulka!!!@soanpekurzík vypadá zajímavě :slight_smile: @nikulka83 to je mi moc líto že kočičák je zase na tom špatně :frowning2: :frowning2: ale fotečky překránýýý ty máš prostě talent z velkým T!!!!! :sunglasses: :dizzy_face: @blanka.k také děluju za ppochvalu jsem ráda že selíbí :slight_smile: @molicova krásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: fak moc!!!!!!šikulka!@pehaka také mi přijdou ostré :grinning: :confused: a neboj naučíš se vše chce to čas :sunglasses:
27. črc 2010 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme měli v sobotu oslavu 80 let babičky mého muže :slight_smile: dostala kotátko čendu :grinning: :grinning:jo a malá pila pivo :confused: :grinning: :grinning: :grinning:to také musím poslat :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ještě nějaké :slight_smile:
27. črc 2010 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: ahojky holky :slight_smile:

já vás nestíhám, ted mám toho hodne, dnes jsme byli na šumave za tchánovcama, zítra si udeláme výlet zas :slight_smile: v sobotu odjíždime na Slovensko takže tuten týden je docela náročnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pehaka me se fotečky zdají ostrý, malej je božííí :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:

@murynka krásné fotečky kočičky, je dokonalá, miluju kočky :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:

@molicova stránky na FB jsem jenom krátce prohlídla, jsou úplne profesionálne dokonalý :dizzy_face: :dizzy_face: rozbehla jsi to perfektne :slight_smile: když budu mít chvilku, tak si je pečlive prohlédnu všechny, teším se, a přeju hodne dalších zákazek :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:

@blanka.k Praha nemá chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supeeer všechny :slight_smile:
27. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa moc a moc děkuji, uvidíme co se z toho vyvrbí :slight_smile: je to jenom zkouška :slight_smile: a moc děkuji, že si uděláš čas :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
@murynka kočička krááásná :slight_smile:
27. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak klepu se tu jak ratlík,ale fota hotový,na fb už jsou komplet :grinning:
27. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ferinka už jsem se kochala na FB, v čem děláš tu vinětaci?
27. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ferinka a náááááádhera!!!!!!!!!!!!!
27. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ferinka jéééé, ty jsou naprosto úúúúžasnýýý všechny!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my zítra jedeme na Šumavu, cestou jsem zahlídla taky obilí a taky slunečnice, tak bude zastávka :grinning: :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
27. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak čika včera operovali, prý je na tom dobře, ještě bude tak 2 dny na klinice.. Snad to pomůže a už bude líp... Bojim se radovat, protože už jsem tak dělala několikrát a vždy se něco posr....

Zjistili jsme, že nám ta Sigma blbě ostří, musíme já nechat seštelovat s tělem... Ostří tak 2 cm pod ostřící bod... Jak to neni origoš Canon, tak se to děje často, co jsme tak četli... Takže to musíme poslat i s tělem a prý to bude trvat 3 týdny... To nevydržim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale budeme muset - asi až v září.. Teď počkáme - vztahuje se na to reklamačka...

@ferinka : už jsem komentovala na FB... Paráda.. Seš talent!!! :slight_smile:

Házim pár fotek...
27. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Bylo to těsný,kombajny to už všude vzaly :o))) Táhli jsme se 2 km než jsem našla to ok pole a ne ošklivé černé a pak stejnak zmokli jak kury :grinning: :grinning: :grinning:

@blanka.k Photoscape holky tu dávaaly odkaz
27. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka.k : já vinětuju je Photoscape :slight_smile:

@wwercaa : supeeeer!!! Fífa pivo nechce, on je hrozná fajnovka.. jen tak si něco do pusy nedá :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikulka83 nech toho se pak červenám,na tebe zdaaaaaleka nemám a i na ostatní holčiny,já bych tak chtěla portréťák :frowning2:
27. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já sem dát fotky s pívem tak na nás dojde sociálka,Mates by chlastal všechno :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky, ,jdu stahovat, vinětace jde i v Corelu co mmám, ale je jak kdyby "neprůhledná" nebo jak to říct, protstě si člověk vybere barvu a ta udělá přechod, vypadá to hrozně :frowning2:
27. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
sakra,kde berete čas ? takových fotek :astonished:
já včera byla u ségry a něco málo jsem nafotila,ale absolutně nestíhám upravovat.tuhle jsem jen orámovala a dala dolu sytost
ostatní jsou totál jalové :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jsem byla se Sofinkou u Míši a Tomáška. A musím říct, že většího modela jsem fakt nezažila :grinning: Sofí je ve srovnání s Tomíkem neřízená střela a i Míša říkala ,že je fuška ji nafotit :grinning: :grinning: :grinning: a to má rychlýho Nikona a USM objektiv :sweat_smile:

@molicova moc děkujeme za heký den :dizzy_face:
27. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek