• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
Ahoj,
@lenka.dv já jsem teda ta poslední, kdo by mohl někomu radit. Sama bych nějaký kurz focení potřebovala. Ale na tvém místě bych si trochu pohrála s kompozicí. Na té poslední fotce třeba není celé ani dítě ani pes. Ale 3. a 4. fotka jsou pěkné, prcek si brýle očividně užil :slight_smile:
Tak trocha těch mých zlatíček:
14. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, uz dlhsie sledujem vasu diskusiu a konecne sa pridavam, ak ma teda zoberiete medzi seba :slight_smile:
robite krasne fotky, fakt radost pozerat ...
ja som davno pradavno fotila klasickou zrkadlovkou, nikonon, potom sme presedlali na digital a k digitalnej zrkadlovke sme sa este nedostali ... mozno raz ...
gisi, dobra porovnavacia fotka ...aspon vidim, ze nie som sama posadnuta :wink:
17. srp 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
a pridavam par mojich fotiek, ziadne supervykony to nie su, konkurencia pre vas este nie som :unamused:
17. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisia Ta předposlední je nádherná, jak je nasvětlená, ta se ti fakt moc povedla! :wink:
17. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisia ty fotky s kytkama jsou fakt super! :slight_smile: Ty jsi z Prahy 7? Já taky. :slight_smile:
17. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
A kluci jsou taky jak dvojčata :grinning:
17. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
gis, ano, sme z P7, Holesovice :wink:
17. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@gisminka Díky za radu :slight_smile: Ono je těžký toho mýho divocha vyfotit v klidu, chvíli nepostojí :slight_smile: Mě se ta fotka i líbila, ikdyž tam nebyl celej...
@denisia Ty dvě poslední fotky jsou moc krásný! :wink:

Holky, potřebovala bych poradit, jak udělat koláž ve photoshopu? Nebo třeba i v jiném programu...
19. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka.dv akoze kolaz viacerych fotografii? ja robim cez vrstvy (layers) - sa mozes pekne pohrat s jednotlivymi fotkami ... ak potrebujes podrobnejsi postup, pisni do IP, co presne chces robit ...
19. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka.dv : nejjednodušší je na koláže Picasa 3 - dá se stáhnout zadarmo na netu...

@denisia : ta fotka se žlutou kytkou je nádherná...

už se těšim, až budu mít další miminko... Filípek mi zdrhá a nedá se moc dobře vyfotit.. Jen když ho něco zaujme :slight_smile:))

Přidávám pár fotek z dneška...
19. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!
člověk se tu neukáže a tady jsou nové tváře a spoustu krásných fotek :slight_smile:
@nikulka83 dnes jsem zkoušela Sigmu .... a je ÚŽASNÁ !!! rychlá, tichá ... no focení je jedna radost.jen mě mrzí,že přišla až ve čtvrtek :frowning2:
21. srp 2010 v 00:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@soanpe : To jsem ráda, že seš spokojená :slight_smile: Je fakt úžasná.. Akorát mě mrzí, že jí musíme nechat seštelovat s tělem.. Nevim, kdy se odhodlam to tam poslat, když máme pořád nějaký akce... :sweat_smile:
21. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikulka83 to seštelování je blbý :frowning2: a nemůžou to urychlit? já s ní včera něco nafotila,ale ještě to nemám v pc
21. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikulka83 Ten můj rarach taky furt zdrhá, běhám za ním, vyfotit ho je boj :grinning:

Nafotila jsem nějaké nové fotky:
21. srp 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky - fotografky :wink: :slight_smile:
měla bych prosbu..
doteď jsme měli lumixe dmc - fz38.. už nějakých pár ročků :wink: .. ale pokazil se a oprava by stála dost.. takže vyhrál nákup nového.. a chtěla bych se zeptat, co byste mi doporučily??.. cena do 15tis :wink:
díky moc, míša :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2010 v 01:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
@nikulka83 krásné fotky, moc se mi líbí barevně :slight_smile:
@lenka.dv ta první fotka v umyvadle je super :wink:
Mně teda malá moc nezdrhá, ale zase jak mě vidí s foťákem, tak se začne ksichtit a dělat kuk, takže udělat momentku je taky potíž.
Koláže se opravdu dobře dělají v picasu, ale nepřišla jsem na to, jak tam vložit text, takže je stejně dělám ve photoshopu. Pokud mi někdo poradíte, budu ráda.
@denisia my bydlíme kousek od strossmayeráku. Koukala jsem, že máme podobně staré děti, tak je můžeme spárovat :grinning:
24. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@gisminka text do koláže v picassu vložíš jednoduše - v Základních opravách klikni na Text, pracuje se s tím opravdu dobře :wink: . Já sem chodím pravidelně nakukovat a kochat se, snad ke 30nám dostanu taky zrcadlovku a budu k vám chodit pro rady :sunglasses: .
24. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@gisminka : díky :slight_smile: Ty máš teď miminečko - to se musí fotit nádherně.. Měla jsem tu včera jedno 6týdenní a paráda :slight_smile: Jak jen leží a kouká.. :sunglasses: Odpo jsem byla za roční holčičkou a taky OK.. Koukala a pózovala..
24. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@gisminka tak to sme niekde blizko - my blizko Bio oka ... :grinning: mohli by sme dat nejake stretko, ak by sa ti chcelo ... ja ako pristahovalec tu vela ludi nepoznam :unamused:
24. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@sophie1 dík, to je fakt jednoduchý, nechápu, že jsem to tam nenašla. Teda chápu, jsem počítačový pako, jak říká můj muž :grinning:
@nikulka83 krásný miminko a náááádherný fotky :dizzy_face: já bych fotila ráda, ale se dvěma dětma nějak není čas :confounded:
@denisia tak to jsme skoro sousedky. :slight_smile: My teď pořád někde jsme, ale v září můžeme vyrazit někam do parku :wink:
Pár úsměvů ze dneška... :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, od včerejška se snažím fotit manželovým foťákem zn.Olympus SP-560UZ a teprve zkouším co to všechno umí...
Není to žádný extra foťák, ale myslím si, že zase tak špatně nefotí.
Jestli můžete, tak mrknete na mé fotečky co přikládám a můžete mi poradit, čeho by jste ubrali atd. :wink:

Třeba dneska jsem fotila své děti a první kytku s kaštánkem :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě pár foteček...
24. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jak to děláte, že máte takové super fotečky ? :slight_smile: :slight_smile: poradíte nějaký prográmek na zpracování a úpravu fotek :wink: :wink: děkuji monika
25. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
@lucka.adis moc hezké děti i fotky. Já osobně bych u některých přidala kontrast v nějakém prográmku :wink: Ten detail kytky máš krásně ostrý. Taky tu mám jednu včeličku, líbílo se mi, jak má plné košíčky :slight_smile:
@monas007 já upravuju nejvíc ve photoshopu, ale nejjednodušší mi přijde picasa 3, je zadarmo ke stažení na webu.
25. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@gisminka děkuji :slight_smile: už jsem prográmek stáhla a teď se pustím do upravování. je super, že je v češtině :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem fotila malého od kamarádky ..... tak co myslíte :slight_smile:
25. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Aspoň trocha romantiky :grinning:
27. srp 2010 v 00:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jupíííí tak mám za sebou první svatbu http://sedmikraska1.rajce.idnes.cz/Svatba_Lucie_a_Jan/ jak já všem záviděla,že maj kolem sebe svatby chtivé kamarády. já jsem ve věku,kdy jsou všichni dááávno po svatbě ,či rozvodu a do další svatby se jim pak už nechce :grinning:
31. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jupíííí tak mám za sebou první svatbu http://sedmikraska1.rajce.idnes.cz/Svatba_Lucie_a_Jan/ jak já všem záviděla,že maj kolem sebe svatby chtivé kamarády. já jsem ve věku,kdy jsou všichni dááávno po svatbě ,či rozvodu a do další svatby se jim pak už nechce :grinning:
31. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka.adis ta nožička v trávě je hezká.já bych ji převedla do čb.přidala kontrast a udělala velkou zvětšeninu ,zarámovala a šuo s ní na zeď :wink:
1. zář 2010 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky fotografky,

Tak už konečně přidávám první fotečky z Nikona D 5000 po prvních úpravách :wink: Byla to fuška, ale mám z toho moc velkou radost! Čekám připomínky na zlepšení a komentáře :wink:

Odkaz: http://www.facebook.com/profile.php?id=1801453894#!/album.php?aid=31406&id=1801453894

@soanpe Ty fotky ze svatby jsou úžasné, vůbec bych se nebála si tě pozvat na tu svoi, krása :slight_smile:
2. zář 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek