• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@lucka.adis to oko dej Verunce na zeď s nápisem Velký bratr mě sleduje :grinning: Jinak klučík je fešák ! :dizzy_face:
13. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem vzala o víkendu foťák v Praze do Stromovky, mají tam nádherné záhony. Vždycky žasnu, jak vědí, že jim všechny ty kytky vykvetou naráz. Si představuju, jak na to mají nějaký počítačový program :slight_smile:
14. zář 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer holky fotografky.. :slight_smile:
tak už mám taky digit. zrcadlovku, nakonec vyhrál nikon d5000.. můžete se mi, prosím, kouknout do alba a říct mi svůj názor.. mám ho teprve 2 týdny a mám se moooooc co učit.. děkuji moc :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2010 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misakri mě se fotečky moc líbí :slight_smile: a gratuluji k nikonu :dizzy_face: :dizzy_face: suoer volba...
28. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misakri mě se fotečky moc líbí :slight_smile: a gratuluji k nikonu :dizzy_face: :dizzy_face: suoer volba...
28. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka jéé děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:
já chtěla původně canon, byla jsem pro něj už přesvědčená, ale když jsem ho viděla naživo, vzala ho do ruky, tak vůbec.. :frowning2: .. nesedl mi.. takže zvítězil nikon.. ale jsem ráda.. je božíííí, jsem z něj nadšená.. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misakri hlavně že jsi spokojená :slight_smile: přeji krásné fotečky a plno nápadů na focení :sunglasses:
28. zář 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misakri tedam na to, jak ho máš krátkce, tak super :wink: Ty fota z vlaku (nebo kde to je u okna) jsou moc povedené! Co máš k tomu za objektiv? :wink:
28. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka děkuji moc :slight_smile:
28. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k jj, fotky jsou z vlaku :wink: .. děkuji za pochvalu.. :dizzy_face: :dizzy_face:
objektiv mám standart.. af-s dx nikkor 18-55mm f :wink:
28. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misakri forky jsou nádherné, to já ho mám už měsíc a nic moc :slight_smile: můžu se zeptat na jaký režim jsi fotila ty u okýnka ve vlaku? Nebo jsi to ještě nějak doupravovala softíkem?
1. říj 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte... ste veľmi šikovné fotografky... aj ja rozmýšlam nad kúpou nejakej, ale asi len staršiu... neviete mi niektorá poradiť či je Olympus E-510 dobrá na také začiatočné fotenie? vopred veľmi pekne ďakujem.. :wink:
2. říj 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tweety18 ahoj, já jsem spíš zastáncen Canonu , Nikonu... :sweat_smile: Kolik peněz jsi ochotná obětovat a co všechno chceš fotit,... :wink:
2. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@srsnicka děkuji moc :wink:
zrovna tyhle 2 fotky jsem brala pod "portrétem" tuším.. :wink:
a jsou trošku upravené v picasu :wink:
2. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k tak okolo 250 eur :slight_smile: asi je to málo, ale uvidím ako mi to pôjde :wink: nechcem nový, asi skôr použitý... , a fotiť chcem hlavne synčeka.. :wink: .
2. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tweety18 Tak to teda nevím, bych měla strach, že za tyto peníze bude použitá zrcadlovka po nějakém "začátečníkovi", a ani nevím, jak se ceny použitých pohybují, ale asi nebude moc na výběr, asi nějaká se základním setovým objektivem... :sweat_smile:
2. říj 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak jsem zase tu... pořád mám jenom obyč DIGI, ale možná mi ježíšek nadělí zrcadlovku. Když se budu učit a učit :sweat_smile: :grinning:
Co říkáte na tyto fotečky?
4. říj 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zdravím po delší době
@lucka.adis moc se mi líbí ta červená houba na čb pozadí :wink:
taky jsme byli na houbách :grinning:
5. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky houby moc pěkný :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt!!! :dizzy_face: :dizzy_face: povedly se vám..
6. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: Jdu mrknout, nevím jestli stále chodí ta samá sestava, nějak nemám čas dočítat :slight_smile:)) ale občas jukám na fotečky :slight_smile: nádhera, jako některé opravdu jak od profíka....
Já jsem teď v jednom kole, za měsíc min. 2 svatbičky, nějaké těhulky, akty a hlavně děti :slight_smile: Jsem ráda, že se nenudím :slight_smile: Fakt mě to baví a hlavně teď co jsme se přestěhovali, už mám doma svou "stěnu" :slight_smile:)) tak to je pro mě velká radost :slight_smile:
Hodím pár foteček malé, co jsme nafotitli asi před třemi dny a nějaké ze svateb :slight_smile: ať taky můžete juknout :slight_smile:
7. říj 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady pár svatebních :slight_smile:
7. říj 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, ráda se k vám přidám. Fotím fakt už od dětství, teď už Canonem 350D, který sem dostala. Je to sice starší model, ale funguje naprosto skvěle. Zatim se s nim učim už skoro rok, je to fakt něco jinýho než digi krabičky :grinning: No důležitý je, že jsem se od focení přes modeling, přes postprodukci v grafických programech dostala až k čistý grafice a následně i kresbě :dizzy_face: Taky se něčím pochlubím :wink:
Tady sem fotila ještě digi krabičkou Nikon CoolPix :grinning:

7. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky z modelingu nebudu přidávat :D, ale tady už fotím zrcadlovkou:
7. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v průběhu tří let dělám grafiku. Začala sem rastrovou, skončila u tabletu a u vektrovové grafiky.
7. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem fotila děti od kamarádky, tak můžete mrknout a říct co si o tom myslíte, mám se určitě pořád co učit :wink:
7. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
.... a tady je naše nejmenší :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis krásné :slight_smile: hlavně ta s tím prstíkem v puse :slight_smile:
7. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všechny máte krásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
@kozinka no ahojky jsme si říkala kde se touláš moc povedené fotečky !!!!jak jinak :slight_smile:
7. říj 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, prosim muzu se na neco zeptat? Vubec nevim, jak se upravuji fotky tak, aby byly polozene za sebou v jedne fotce. Tak jak taby ma lucka.adis dve fotky vedle sebe v jedne. Omlouvam se, ale fakt nevim... :sweat_smile: dekuji
7. říj 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla já to dělám v picase 3 dáš koláže hromádka poházených obrázků pak klikneš na fotku objeví s etam jakoby hodiny a ty si určí jak otočit jak velikost a je to :wink: vybereš 2 nebo 3 fotky které chceš dát vedle a musíš si to udělat je to piplačka ale jde to :wink:
7. říj 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka jeee, dekuju, uz to mam :wink:
7. říj 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek