• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@jenniffer001 - mám objektiv 18-105 mm VR, mám ho asi měsíc a času na focení málo. Malej už nevydrží sedět jen tak v kočárku :unamused:
2. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gisminka díky, tak jsem jim to vyplnila a čekám co oni na to :wink:
@bury jo, tak to Alex taky ne, takže taky žádná sranda :wink: tak většinou fotim jeho.... ale někde trénovat musim !!!!
2. kvě 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenniffer001 - tak já taky fotím hlavně jeho. akorát jsem zjistila, že tím, že bydlíme na konci světa a ještě na statku, tak je Honzík pořád takovej ušmudlanej, což na ty fotky není nic moc :grinning: :grinning: asi ho budu muset taky někdy oháknout a vyrazit mezi lidi :grinning: :grinning:
2. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury no ale na statku se musej dělat taky moc krásný fotky, Alex je taky věčně v teplákách :wink: to vůbec neva.... a máš tam na focení kytičky a tak, já tady musim hledat, jestli by se někde v parku ňáká našla :-/ jako nic moc, teď jsme byli u mámy, tak jsem se vyřádila :slight_smile:
ale samo mezi lidma je to zase něco jinýho :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenniffer001 - oni se ty zvířata fotí snad hůř než děti :unamused: zkoušela jsem to jen párkrát a nic moc - fotky jsem dávala nedávno :wink:
kytičky tu moc nemáme - já na to nejsem. :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury na pěstování taky nejsem, ale na focení joo :wink:
2. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenniffer001 - já ani na to focení zas až tolik nejsem. fotečky se mi líbí, ale tak nějak nepotřebuju mít doma plné PC foteček kytek :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenniffer001 a z jakých fotek si poznala, že je to to menší plátno, marně nad tím přemýšlím.. :sweat_smile: Je to to větší, nějak těch 2,7.. nebo jak to bylo.. No a uchycený to mám :grinning: "udělej si sám".. :grinning: Manžel mi navrtal v obyváku (máme posuvný dveře) na každou stranu takovej háček a já si je tam vždycky zaháknu.. :wink:

@bury já taky moc na ty kytičky nejsem.. ale teda co sem dává Gisminka, tak sem z toho unešená.. :wink: A hlavně.. když se mi podaří vypěstovat ty "svoje",.. asi se to pak bude i fotit líp! :wink: :grinning:
Jinak zítra má přijít další pokusnej králík.. tak uvidíme, co z toho bude.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
strašně se těším ven... akorát teď jsou kluci pěkně nazdechaní.. takže musím počkat.. :unamused: Jsem totiž taky moc zvědavá na ty fotky při jasným slunku, jak se tady bavila Jenni s Gismi.. :slight_smile: Musím to vyzkoušet..
5. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, tak jsem vás spřízněné duše našla, taky ráda fotím :slight_smile: Mám už opravdu starou digi zrcadlovku a ještě z bazaru Nikon D70 a 2 objektivy od Sigmy, no nic moc, taky externí blesk Nikon. No letos budu mít 30tiny, tak tak sním o novém digi těle od Nikonu a moc bych chtěla portrétní objektiv :slight_smile:
Kdyby jste měl někdo tip, tak napište :wink:
Zrovna tento týden jsem fotila dítě kamarádky, no byla to sranda, hlídali jsme k tomu ještě další 2 běhající děti aještě lilo, tak si asi umíte představit, jak to focení vypadalo :grinning:
5. kvě 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sima08 - fotečky máš krásný :dizzy_face: :dizzy_face: v jakém programu upravuješ?
5. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury
díky :slight_smile: , photoshop, ale vše intuitivně, knížky mám, ale jsem líná je číst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sima08 - já si to myslela... přijde mi, že v žádným jiným programu ty fotky nejdou takhle hezky upravit :wink: :slight_smile: já ho chci taky :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bury Tak si ho sthni.Lze i zkušební verze..Já ho mám přes Crack... :wink:
Přidávám pár posledních fotek...Krom jedné,zatím vše bez úprav.. :wink:
8. kvě 2011 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou moc pěkný fotky, jakým foťákem je to nafocené?
8. kvě 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa - a to je pak neomezená platnost? nebo se to dá stahovat pořád dokola? možná se ptám blbě :grinning: :grinning:
ta žába je hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: jinak fotečky samo hezký :wink:
8. kvě 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanm Jestli myslíš ty mé,tak Nikon D 3100..

@bury Je to crack..tj na černo a napořád,když nedáš aktualizovat:slight_smile:
8. kvě 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. kvě 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my byli o víkendu v takovém krásném malinkém zoo koutku za Prahou. Děti tam teda nejvíc zaujaly kozy, pískoviště a deka s pastelkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já byla unešená z lemurů, hlavně z opičátek, kterých tam bylo požehnaně. Je to foceno skrz plot na plnou automatiku, jen ostření na manuál, talže kvalita není úplně nejlepší, ale i tak vám to sem musím dát :dizzy_face:
9. kvě 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gisminka Lemuři nemají chybu.jsou jako miminka... :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa dík. Nelinka byla taky krásná dužička :wink: Já bych si taky chtěla zkusit nafotit svatbu, jen kolem mě se lidi spíš už rozvádějí :frowning2: , asi musím počkat na druhá kola :wink:
10. kvě 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gisminka Ona není družička..Ale mohla by být..přišly nové šatky od Nextíku a čelenka od kamarádky...tak to musela prubnout:slight_smile:
11. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,asi všichni fotíte venku,taky tady máme krásně :sunglasses: .Domů jsme se vrátili později než jsem čekala,tak až teď jsem se pořádně mrkla na všechny prezentace fotek tady a krása,s těma barvama jsou prostě na jaře ty fotky bezva,snad taky něco dodám,ale já furt válčím s tou pamětí a to už mám zaplněnou i tu externí :stuck_out_tongue_closed_eyes: !

@gisminka a kde to je focené,kterým směrem?Jo a teď mě napadá,že si sem dávala odkaz na tu přednášku,sice to bylo kousek od tebe,ale já mám z dřívějška placeno někam jinam a pak už to tam nebylo,tak bych to mohla využít to tady,snad mi to teda vyjde a jdete někdo tam,já vím,že jste to tu probíraly a zatím bylo i dost místa,když jsem tam volala :wink: .
12. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adris69 ahoj! Já tam ve tředu půjdu, mám to zaplacené. Snad nebudou holky nemocné , nebo tak něco, co by tatínek doma nezvládl :wink: . Jinak ta ZOO je kousek od Prahy u Buštěhradu (silnice na Slaný). http://zoopark-zajezd.cz/ Malé, ale moc pěkné :wink:
12. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gisminka :grinning: ,určitě zvládl :wink: ,tak se snad potkáme,my jedem ráno do Německa,tak snad taky něco nedotáhnem,dost jsme se motali kolem bacilů i tady,až mi to je podezřelé a nechci zakřiknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Zoo neznám,směr vím kudy a vzhledem k tomu,že mám raději taková místa a i menší zahrady,tak není vyloučeno,že určitě navštívíme,tak to díky :sweat_smile: .
12. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha to je skoro fungl nový zoopark :dizzy_face: ,tak to jsem ani neslyšela a to jméno obzvlášť ne!
12. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přidám pár mých portrétů :wink: .
12. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A něco tou čočkou :slight_smile: .
12. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adris69 ty makro fotky jsou naprosto úžasný!!! :dizzy_face: Ta pampeliška je fantastická a ty kapky krásně ostré, a to není vůbec jednoduchý objekt na ostření :wink:
12. kvě 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gisminka Helu,tak to díky,toho si budu cenit,mám v živé paměti tvé hodiny,já s tou vodou dost bojuju,no s čím já taky nebojuju, s těma čočkama vůbec,nepřijde mi v tom pak normál velkej rozdíl :stuck_out_tongue_closed_eyes: !A těch pampelišek i odkvetlejch a mokrejch mám plno,ale já chci jen na ty padáčky a to pak skoro ani nevidím :dizzy_face: !
Nakonec koukám,že jsem dala asi i něco jinýho :confused: ,ta kočka je třeba vůbec divná a má každý oko jiný,což tady se nepozná a nemá ocas,tak nevím jestli to je po boji a nebo snad sama příroda,každopádně nevadí jí pozovat :grinning: !
Mám jí určitě i ze zadu :slight_smile: .Ještě dám ňákou kapku,ale nevím co s tím,i se mi tam něco odrazí,ale blíž už nemůžu a když to pak ořežu,tak je to rozmazaný,snad to bude vidět :wink: !
12. kvě 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adris69 - ty makro fotky jsou super - moc se mi líbí ta odkvetlá pampeliška a kapky :wink: No a bezocasá kočka nemá konkurenci :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek