• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@erinbrock diky:wink: on ma strasne plachticky,porad se mu roluji:wink: mam super foto pred akvarkem v noci,tak mu cervene prosvitaji,vypada jak losovaci micek z Matesa:wink:
24. lis 2012 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jaa moc dekuju za info ohledne filtru a pera, pristi tyden si filtr objednam z ebay, pero jsem si objednala nejake za stovku z ceskeho foto eshopu
24. lis 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mirusak1 používám filtr skoro pořád a pero,hooodně často :wink:
24. lis 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Něco z dneška bez komprese na web
24. lis 2012 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@jaa Zvýrazňuješ nějak její oči (třeba u té první fotky)- nebo je má takhle kontrastní od přírody? Vypadá to zvláštně (v dobrém slova smyslu), hodně upoutávají pozornost.
Moje včerejší úlovky - pes se mi líbí moc, i když je na střed :slight_smile: S prckem jsem celkem spokojená, tak snad to zas není přeexponované :grinning: Ono mi to pořád přijde do žluta, ale zdá se mi, že je to spíš fotkou uvnitř a WB
25. lis 2012 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evlyn Má extra výrazné oči sama od sebe.A,to hodně.
25. lis 2012 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaa to verim :slight_smile: on to asi dela i ten kontras svetle vnitrni barvy s tmavsim prouzkem okolo a celkove opalena plet :slight_smile: Ale vypada to uzasne - mas efekt na fotografii bez úprav :slight_smile:
Mohla by ses mi prosim podivat na tu fotku malé, jestli tam nevidíš ty přepaly? Děkuju.
25. lis 2012 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
25. lis 2012 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@evlyn Malá je ok.Jen,kdyby byla více otočená doprava a měla světlo směrem do obličeje a ne na bok hlavy,tak by byla fotka luxusní..
Naše malá je snědá a má výrazné modro-hnědo-zelené oči a dlouhé černé řasy a obočí.
25. lis 2012 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaa taky už máte doma brokovnici? na takovou kočku ji budete též myslím potřebovat :sweat_smile:
25. lis 2012 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@fender Pořídím kulomet:slight_smile:
25. lis 2012 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jaa Díky :slight_smile:
Je fakt ten, že takováhle barevná kombinace prostě tu pozornost strhne :slight_smile: A z mého pohledu taková kombinace u chlapa - hmmm, mňam :slight_smile:
25. lis 2012 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaa nadherna kocka:wink: fakt princezna:wink: mas krasny objekt k foceni:wink:
25. lis 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaa @ erinbrock Holky, vím, že jsem už otravná, ale co tohle? Vím, kompozice měla být na třetiny, ale nějak to nevyšlo.....
Posílám i v barvě i černobílé..mě se víc líbí ta černobílá varianta....
25. lis 2012 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kamino Mně se líbí moc obě dvě, ta černobílá víc ;)
25. lis 2012 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino prd na kompozici. Nejkrásně jší jsou tzv momentkové fotky. Kdyby jsi měla pořád přemýšlet,tak nic nevyfotíš:_)))Fotky se mi líbí moc a obě.. :wink:
25. lis 2012 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaa
@ivarei Díky :slight_smile: Jenže jak tak koukám, tak většinou u toho nepřemýšlím vůbec a až doma u PC si říkám, že jsem to měla vzít jinak.. :slight_smile: Ale jsem z té zrdcadlovky nadšená čím dál víc :slight_smile: Jen ty objekty k focení nějak dochází... naštěstí tu byly přítele neteře...
Takhle jsem zkusila vyfotit tu starší, ale to je horší....
25. lis 2012 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino jj obe jsou moc hezke...jsou to momentky...jak rika @jaa tu kompozici uplne v klidu neres...ta prvni ma peknou atmosferu...ta posledni te starsi je taky moc pekna jen skoda ze neni uplne pekne ostra...mozna to dela modrykonik :wink:
25. lis 2012 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@erinbrock ve skutecnosti je trochu ostrejsi,ale byl to vyrez,tak je to znat.. Moc diky:wink:
Jak jsem psala,fotak se stava zavislosti :wink:
25. lis 2012 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Pořád dělám na tomto..Líbí se jim textury,tak jedu hlavně ty.. :wink:
25. lis 2012 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@jaa a jak to děláš? Super :slight_smile:
25. lis 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino V Ps...Holky,já se v něm pořád něco učím:slight_smile:))Otevřeš texturu a fotku. Pak dáš ctrl c a ctrl A,na fotku zase ctrl v a ctrl t..Roztáhneš ,entr a pak štetcem historiie nastavuješ krytí a mažeš..
25. lis 2012 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaa Jooo to je ten kámen úrazu.. já se do toho focení tak zažrala, že si ho snad do nového PC pořídím :slight_smile: ale to už asi budeme zavaleni prádlem a špinavým nádobím..tolik času u PC jsem snad jetě netrávila, co mám foťák :slight_smile:
25. lis 2012 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino prádlo,ani nádobí neuteče:slight_smile:))
25. lis 2012 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaa ale chlap asi brzy jo :slight_smile: a toho by byla škoda, je to největší zlato co jsem si mohla přát.. :slight_smile:
25. lis 2012 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kamino On to pochopí:slight_smile:
25. lis 2012 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaa Je vášnivý modelář, tak to zatím chápe... ale jak dlouho. :slight_smile: Každopádně mě to tak chytlo, že se těším na každou příležitost něco vyfotit :slight_smile:
25. lis 2012 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino fo´t,co to jde...Tak se nejlépe učí
25. lis 2012 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaa ta holčička je nádherná!
26. lis 2012 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kebule82 Děkujiiiiii.
26. lis 2012 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek