• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
vidíš míšo,
a já si furt říkám, že ty fotíš líp :wink: ale je to asi tím, že máme každá jiný styl
21. kvě 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska jsem si byla zkusit nechat vytisknout 2 otky na A4 a hruuuuuuza. V počítači to vypadalo dobře, a když se to vytisklo tak červené jak blazen a jeste neostre:(
21. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebe
a kde sis tiskla fotky?
já zkoušela kiosek v DM a formát 10x15 z 18mpx fotáku byly katastrofální :angry:
21. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
soanpe: fakt?? já nechávám dělat v rossmannu a super :slight_smile: a to mám 10mpx :sweat_smile:
22. kvě 2010 ve 03:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozinka
mně přijde, že to prostě ta jejich lokální mašinka nezvládá.
ale pokud to zavážejí do nějaké měga laboratoře, tak to je jiná :wink:
22. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja si to byla tisknout jen u nas ve firmě na zkoušku z normálního digitálu jsem si tam tiskla vždycky hezke fotky, ale z toho canona nevim proc to vychazi tak blbe. Divala jsem se na ten fotolab ale nemaji nikde u nas sberne misto tak jsem to zkusila poslat do schleckeru a uvidim co vyjde. Třeba to tisknou u stejného protože ten program na objednávání fotek mají stejný:D Tak uvidime příští tyden co si pujdu vyzvednout. Jo a jeste jaky nejčstěji používáte objektiv se kterým fotíte?
22. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebe
já mám zatím objektiv 18-135mm, což je po přepočtení na kinofilm 28-216mm :wink:
22. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nebe, já mám zatím jenom jeden. Kupovali jsme rovnou jiný, než který byl v nabídce. Takže jsme si koupily samotné tělo a k tomu jsme dokupovali sigmu 17-70mm a teď bych si moc přála nějakou 200stovku. Ale to bude ještě chvilku trvat :frowning2:
22. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe
jj oni to někam posílaj, je na to čekačka dva dny, ale fakt to stojí za to :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty drogerie to většinou nechávají dělat v CEWE. Já jsem si nechávala tisknout fotky v dm, i A4 a v pohodě. Ale ten přímý tisk na místě jsem nezkoušela, ale věřím, že to bude výrazně horší.
Objektivy mám 18-200 a 50/1.8
23. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tím já zkušenosti nemá, protože si fotky tiskneme doma. Takže nevím a jinak když to doma netiskneme, tak si to dávám k nám do fotolabu. :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky teď je do 30. akce na tisk plakátů http://info.24print.cz/ už jsem si u nich nechala dělat kalendáře z fotek atd... a fakt pěkné :slight_smile: a teď toho taky využiji, nafotila jsem sestře s jejím přítelem akty a chtějí to hodit na zeď :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozinka, bych chtěla vidět akty :wink: ale jen ty co nejsou moc hambaté :grinning:

já na Fotolab (firmu) taky nedám dopustit
24. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe hodím jich pár upravených na rajče, momentík :slight_smile: jako já fotím je tak pro zábavu, nemám žádnej kurz nebo tak něco, takže žádný zázrak to není :grinning: je to focené doma pod jednou lampičkou :slight_smile:)))) ale i tak myslím, že některé jsou docela dobré :wink:
24. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozinka
já jsem baba zvědavá :grinning:
když tak ten odkaz hod do IP
24. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, ale neodolala jsem a nakoukla to toho albíčka s těmi akty a musím říct, že se mi hrozně moc líbí. fakt super :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: děkuji moc, tak to jsem ráda, že se líbí, fakt to byla spíše legrace... sestra chtěla nějaké fotečky, tka jsem to zkusila :slight_smile:
24. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusila a povedlo se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:, kamarádka chce po mě také nějaké fotečky, tak jsem zvědavá jak to dopadne :slight_smile:
24. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem také zkoušela nějaké fotečky přírody a také jsem fotila sestru, tak kdyžtaky tady na rajčeti k nakouknutí http://mptackova1.rajce.idnes.cz/
24. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

můžu se Vás na něco zeptat, případně kdyby jste mi mohly poradit??

všechny tady fotíte opravdu úžasně a děláte super fotečky svých nádherných dětiček, krááása, obdivuji vás :slight_smile: :slight_smile:

holky potřebuji radu, mám foták Sonny alpha 200, fotím s ním moc ráda, neumim s ním moc věcí, ale vadí mi fotečky focené doma se zabudovaným bleskem...venku fotí docela fajn, je tam dost světla a fotečky bez blesku se mi líbí nejvíc, ale domácí fotečky s bleskem mi příjdou dost lesklé a nepřirozené, kdež to bez blesku nejsou tak kvalitní a ostrý :confounded:
co myslíte napomohl by mi externí blesk, kdybych si ho časem pořídila??
25. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky wwercaa, já doma používám externí blesk, bez něj bych snad ani nic nevyfoila, takže já jsem pro si ho koupit. Fotky focené na automat s bleskem, jsou příšerný. Je uplně nesnášim. Ale když se občas nedá nic dělat, tak je vyfotim bez toho extereního, když ho nemám zrovna po ruce. Takže já jsem na 100% pro :slight_smile:
25. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kozinka myslím že fotky se ti fakt povedly:DDD
25. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa
já zatím používám ten integrovaný blesk :angry: , ale šetřím na externí. jenže toužím po http://www.digex.cz/pd1256247866.htm a chvilku potrvá, než na něj našetřím :sweat_smile:
každej měsíc si uleju 500,- z rodinnýho rozpočtu a zbytek dodá přítel k narozeninám :grinning: teda aspon doufám :wink:
25. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova fotečky máš nádherné!! Fakt se mi strašně líbí ty barvičky.. paráda!! Jde vidět, že máš kvalitní foťák a hooodně dobré oko na detily... super! Já s tím našim foťákem fotím tak půl roku, takže žádné zázraky taky neumím.. ale chtěla bych si udělat kurz, jenže tady v tom zapadákově... :frowning2:( A problém je taky s externím bleskem... už jsem se na něj ptala, zatím fotím bez něj, ale jakmile bude doma, to zas budou jiné fotečky :slight_smile:))

@wwerca: jak už jsem psala a holky také, určitě do něj jdi... :slight_smile:

@nebe děkuji :slight_smile:

@soanpe přesně tak to je u nás, trošku si taky vždycky odložím, aby to pak tak nebolelo :slight_smile:))))
26. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky, děkuji moc za radu, určitě pořídím blesk, sice hned néé, protože penízky ted před dovolenou na to nemam :grinning: , ale pak jistě :slight_smile:

@soanpe , no jo, ten blesk bude teda třída, co jsi si vybrala :slight_smile: tak když přítel dodá tak proč ne :grinning:

me to s tím odkladáním penízek moc nevychází, pořád nám něco do toho příjde, ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ten blesk chci, fotím ráda, sice jenom se záliby ale i to se cení :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Heeej tak dneska jsem si šla pro fotky a super takze jsem spokojená:D
26. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe
tak to je SKVĚLÉÉÉÉ :slight_smile:
kde ti je dělali?
26. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nakonec v tom schleckeru. takže jsem rada uz jsem mela strach ze vsechny fotky budou na houby:D
26. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe tak to je moc fajn :slight_smile: na kolik tam vyjde ks?? 10x15?
27. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek