• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
Holky,prosím kritiku,jestli je tohle dobrý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. čer 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. čer 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tý pixmanii maj ted dobrou akci
7. čer 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova krásné fotečky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: zase slintám :grinning: :grinning: :grinning:

@luuciee83 moc povedné ta včelička super :slight_smile: :slight_smile:

prostě paráda jinak jak jste se bavili o tom že focení je drahé je ale když nas to baví a šetříme na to proč ne :wink: :wink:

holky POMOC!!!!přišla ta čočka nasadím a mám to rozamzané :sweat_smile: :sweat_smile: nechápu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
7. čer 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka
a z jaký vzdálenosti fotíš? :sweat_smile:
7. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@negrovka78 mě přijdou super :slight_smile: nic bych něměnila :slight_smile:
7. čer 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka: děkuji! :wink: běhala jsem kolem stromu jak šílená a snažila se ji vyfotit :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem dnes zkusila novy objektiv a jsem nadsena :grinning: , foti se s nim naprosto uzasne.....prikladam foto a jdu docist :slight_smile:

7. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova krasny fotecky, Tomicek hezky papa, me zatim ty nej zabery unikaji....
7. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@negrovka78, fotky super, taky bych nic nemenila!
7. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik

holky, ja bych chtela mit syty barvy na fotkach..jsme z toho znechucena, jak jsou vyblity!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: jo a prehledla jsme se tu o externim blesku :grinning: a cetla jsme neco o 600KC :grinning::grinning::grinning: jsme pitoma..ale blesk za 10tis..bohuzel ani ve snu :grinning: :sweat_smile:
7. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy co že to máš za ten objektiv :slight_smile: protože fotky jsou fakt úžasný :slight_smile: moc, moc povedený :slight_smile: strašně se ti povedly :slight_smile: jen tak dále :slight_smile: :grinning:
7. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova, moc moc jsi me potesila, ja je tu zkoumam do detailu, nektere se mi nezdaji az tak ostre....no musim si na jinej objektiv zvyknout....mam ten portretovy, 50/1.8, pritel mi ho dnes dovezl, tak jsem hned vyhnala oba chlapy ven a fotilo se :grinning:
7. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy
ty brďo!!!!! já snad rozbiju prasátko :grinning:

@pipiii
abys měla hezký barvy, tak nesmíš mít snímky podexponovaný
7. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii, ale vzdyt mas fotky krasne barevne...
7. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe, ale mam pocit, ze pod 2.2 to neostri dokonale........anebo jsem byla moc blizko....?
7. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe ....podexponovaný wtf???? :grinning: :grinning: :grinning:

@xmerssy ja mam fotky sileny vyblity a dodelavam je v picasu
7. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy holky, tyyyy brdo ja tomuhle vuubec nerozumim jeste :grinning:
7. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a zvyknout si na pevny objektiv je kumšt :grinning: , porad jsem mela tendenci zoomovat :grinning:
7. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii ja trochu pozmenila nastaveni ve fotaku a neupravuji skoro vubec....
7. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy. nevím.kouknu do foto škoda do diskuse :wink:

@pipiii podexponovaný= málo světla
7. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě taky moc neupravuju. max automatický kontrast,ale třeba čb mám radši když jsou kontrastnější
7. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy: Paráda!!! To je úplně jiná liga, co? :wink: Zvyknout si na ten pevnej je těžký, ale už si to bez něj nedvedu představit :slight_smile: Fakt se ti moooc povedly!!
7. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83
@xmerssy
tak vy mi dáváte :grinning: sakra, že bych ... dnes jsem si byla pro ten blesk a v prodejně nebrali karty jen hotovost :angry:
7. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83, moc dekuju, vubec nechapu jak jsem bez nej mohla tak dlouho byt :grinning: , je uzasny, fotky vypadaji uplne jinak, nez ze setaku :grinning: , jsem nadsena.......ale jeste to musim vyladit, ale napoprve jsem spokojena i ja......... :slight_smile: ...
Jo a taky je nezvyk jak je maly a kratky, ale vypada fakt luxusne :slight_smile:

Takze, kdo bude kupovat novou zrcadlovku a bude chtit setovy objektiv, prodam za pakatel.
7. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy a můžu se ještě zeptat kolik stál? moc děkuji :slight_smile:
ještě přidám nějaké ze zahrady :slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova, kraaaaasne, a ty CB luxusní!!!
Stal 2.990, dnes rano jsem ho objednala v Megapixelu a pritel ho vyzvedl v Brne na prodejne....

@soanpe, díky, vyzkousim zitra...........no to by me teda pekne nastvalo, takze ho nemas?
7. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy moc děkuji, ale to je cannonáckej, nebo nějakej uni, já že mám zase nikona, tak potřebuju na něj
7. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek