• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@molicova, jj to je canon, ja ani nevim jestli je univerzalni...mrknu
7. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že nikon a canon nejsou compaktibilní,protože nikony maj motory v objektivu a canony v těle , teda nevím to jistě,někde jsem ale něco takovýho zaslechla
7. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za info :slight_smile: já se podívám na net :slight_smile: jen se mi moc zalíbíla ta cena, tak doufám, že u toho nikonu bude aspon trosku podobná :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe díkes za odkaz :slight_smile: už si našla nějakou akci :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe díky, jsem si to myslela, že to bude tak jednou drahé, ale neva, přijde na něj časem taky řada :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii super a vůbec se mi nezdá, že by si to měla nějak vyblité :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova pridana sytost a stiny v picasu :angry:
7. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe díkes, tak to není zas tak hrozný :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii a ty nemáš žádný jiný program :frowning2:
7. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova mam gimp 2 ale mam pomaly pocitac a nezvlada mi to gimp, natoz zonner, ted si to naistaluju k manzelovi do pc a tam to budu upraovat, tady cekam sto let nez se nacte 1 fotka, natoz aby se upravila :-/
7. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii tak je pro porovnání hod bez úprav
7. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a když tu řešíte ty objektivy,není třeba lepší si koupit jen tělo té 450D a k tomu jiný objektiv,třeba co si teď koupila xmersy,protože cenově to vyjde dost na stejno,když tělo stojí kolem 10 tis. :sweat_smile:
7. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe ja nevim ani kde mam ty neupravene fotky...se mi vzdy predela na upravenou a puvodni uz nevim kde je..jdu to najit
7. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xmerssy fotky úúúúžasný asi budu muset manželovi vysvetlit že ho nutně potřebuji:slight_smile:
@molicova Krásné fotky jako vždy:slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii no tak to je blbí, že nejsi spokojená, já bych si to bez photoshopu nedokázala vůbec představit, neříkám, že je z nejrychlejších, ale je tam vše co potřebuji :slight_smile: já tyhle programy vůbec neznám :frowning2:
7. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

zase krásný fotečky :slight_smile:

@xmerssy ty na té hopaučce nemají chybu :slight_smile: všechny jsou úžasnýýý :slight_smile: malej je boží :slight_smile:

@molicova zase nádheraaaa :slight_smile: není co dodat, bych se jenom opakovala, ty nikdy nesklameš :wink:
a prd..ty originaly nemam :grinning:
autor
@pipiii Ja myslim že fotky jsou povedené, ja uz neuchovavam original:slight_smile:

Jinak máte některá ten projekt 365?????????????
7. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa moc a moc děkuji :slight_smile: s Tomíčkem to jde tak nějak samo :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem něco vyfotila na prochajdě, vzala jsem to rychle :grinning:
7. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe co to je za projekt?
parádní fotečky :dizzy_face:
@wwercaa náááááádhera, já jsem taky uplně zapoměla, že jsem dneska fotila nějaký kytí :slight_smile: jdu na to, ale pujdu se nejdřív vykoupat :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem chtěla odpovědět @murynka, nic jsem nenastavovala kromě toho makro režimu, když jsem fotila ty kytičky, protože nic neumim :grinning: ale šlo to nějak samo, akorát si myslim, že mi hodně pomáhá Photoscape :wink: Photoshop jsem se pokoušela stáhnout několikrát, vůbec mi to nejde :unamused:
7. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek