• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
autor
@molicova tady je odkaz o co se jedná: http://noemi.ic.cz/index9.html a tady je ukazka jedné co to ma: http://mandarinek.blogspot.com/
7. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a tady taky jeden kvítek :grinning:
7. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe ty jo tak to je hustý :slight_smile: ale neumim si to představit :slight_smile: teď fotim každý den, protože vy také fotíte pořád, ale dřív jsem fotila jendou za čas :slight_smile: ale každý den?????
7. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa super, krásný, překrásný :slight_smile: malej je roztomiloučkej :slight_smile: kde jsou ty časy, kdy byl Tomášek takhle malinkej :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wwercaa Krásný kvítko:DDD,
@molicova No právě ja nad tim porad váham jestli na to budu mit cas ale trochu me to laka:slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka
já nevím, někdy využiješ i ten zoomovej objektiv z kitu a ten 50mm/1,8 se dá dokoupit za 2600,- :wink:
já mám 18-135mm/3,5 - 5,6 a jsem s ním spokojená ,pokud nefotím portréty, tak mi přijde hodně univerzální.já ho měla v kitu k 550d
je to objektiv za 11tis a mylsím, že je dobrej
7. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova letí to šíleně :grinning: jás si teda na můj den porodu čersvě pamatuji a teeeed, dnes se mi malej poprvé postavil sám v postýlce na nožičky :slight_smile: ....děkuji za pochvalu, Tomík je taky nádhernej :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe no mě to taky láká, ale teď s Tomíčkem bych to asi nezvládla :slight_smile: nebo nevim, nevim
7. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa super :slight_smile: jsem zapomněla, čím ty fotíš? hele já mám normálně výpadky paměti :sweat_smile:
7. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa no mě povídej, já si na to vzpomínám, jak kdyby to bylo včera :slight_smile: ale snad to vyjde ještě jednou :slight_smile: byly to krásný chvilky :slight_smile: ale tím nechci říct, že teď to také nejsou, teď sám přijde Tomášek, řekne mama a dá mi pusinku mlaskavou na obě tváře a pak mě obejme, tak tohle je taky uplně úžasnéééé období :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já taky, by se snad měla vytvořit nějaká tabulka a každý tam napíše čím fotí :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady ještě neco z dneška, ta první je ještě z víkendu,ale na vaše fotečky teda nemam :slight_smile:

holky nepříjde vám to, že jsou až moc jasný, co myslíte, poradte :confused:
7. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe děkuju :dizzy_face: mám Sonny aplhu 200 :wink:
7. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, ten projekt vypadá dobře :wink:
7. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakukuji :grinning: měla jsem návštěvu :grinning: :grinning:

holky krásné fotečky!!!!!

x mersy to je paráda!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: panebože já tím objektivům nerozumím :frowning2: manžel je rozdavačnej a já nevím co bych měla mít :sweat_smile: :grinning:

@soanpe nasadím čočku kouknu do objektivu a rozmazaný nic nepomůže :angry: :frowning2: jinak verča fotí tím čím já sony alpha a 200
7. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa mě se nezdá :slight_smile:
@wwercaa smekám krása :dizzy_face: :dizzy_face:
@murynka no to je něco s tou čočkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: teeda já jí chci taky ale čekala jsem až mi předvedeš co jsi nafotila :grinning: :wink:
7. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nezdá se mi ty barvičky že by byli moc :wink: a s tou čočkou zápasím chjooo :frowning2: musím počkat na zítřek :rolling_eyes: ale nic nevykoupám prostě to je rozmázly :angry:
7. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jo to je čekala jsem že nasadím :grinning: :grinning: a uvidím to o 8 dioptrií víc a ono prd :grinning:
7. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa
v tomhle silným sluníčku je trochu obtížnější fotit. včera to bylo i pro mě náročný,aby nebyly fotky přeexponovaný, moc velký přechody mezi stíny a osvětlenou částí. pod stromy je to teprv fuška. iděální to bylo ten den,jak jsem fotila Sofí v řepce ,ráno bylo hnusně,ale odpol slunce mraky a světlo nebylo tak tvrdý a dnes kolem sedmý večer bylo hezký světlo
7. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe jj díky,já právě nevěděla,jestli to není lepší koupit rovnou zvlášť a bylo by,tak nic zase neušetřím :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju :dizzy_face:

@murynka s tou čočkou nechápu teda :frowning2: ....aaachhh škoda, že me nejde otočit ten objektiv, teda jde, ale nic není přes to vydět, protože to nezaostrí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa mě otočit jde a tobě sepne?mě to píše nelze vyfotit blokováno :confused: :confused:
7. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka a nejdeš moc blízko?
7. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova :grinning: :grinning: nasadím kouknu má vše daleko a mázlý nis s tím nedělám nepřibližuji prostě tam skoro nic nevidím :rolling_eyes: :rolling_eyes:
@murynka
u maktŕa je základ fotit z blízka, takže znova. z kolika cm se snažíš zaostřit? nevím jak s čočkou,ale s mezikroužky jsme v atelieru fotili i ze 3cm :sunglasses:
@soanpe, pravdu říct, jsem raději, když fotím, když je pod mráčkem, jako třeba tutu fotku jsem fotila ve stínu a líbí se mi víc než ty na sluníčku :slight_smile:
7. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@soanpe z jaké vzdálenosti tak 5cm a nezaostří to skoro ani nesecvakne zítra to musím prozkoumat :unamused:
7. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka no tak to je fakt divný, já to teda nemůžu posoudit uplně objektivně, já ji nemám :slight_smile: to spíš až se nějak sejdeme, tak by se někdo podíval kdo to používá proč to tak je a nebo zajdi do nějakého spešl obchodu a ať se ti na to podívají, jeslti tam nemáš něco nastaveno tak jak nemá :slight_smile:
7. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek