• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@wwercaa fotečky super, ale ty nožičky jsou nejúžasnější :slight_smile:
@murynka je vidět, že čočka funguje :slight_smile:, fotečky jsou super :slight_smile:
já se tedy musim přiznat, že břicho cítim uplně normálně :slight_smile: tak aspoň něco :slight_smile:
10. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy tady házíte tolik krásných foteček, nestíhám chválit každou zvlášť, vy za den toho nafotíte jako já za měsíc :grinning: Ale to je tím, že malej když neřve, tak spí, tak jsem ráda, že usnul a netrápí ho bříško, tak se o focení nesnažím....ale je fakt, že jet někam na výlet na hrad či zámek, tak taky nafotím půl karty :zipper_mouth: :grinning:
@murynka - to jsem ráda, že nakonec jsi s tou čočkou to zvládla :wink: A Metz 48 můžu jen a jen doporučit, koukni k Majky na její web, ta tam má plno těhulí a dětí focených tou 48, ona si ho pak kouppila taky :wink:
10. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wwercaa Ty nožičky jsou super:slight_smile: krasa
10. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanka.k Na jaky web majky???
10. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe to je kamarádka z BRM, zkusím najít tady na MK fotky co fotila....
10. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanko a btweb jsou Tvoje webovky?
10. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Ahojky, jak vidím, taky sis porod patřičně užila. Těch císařů je tady opravdu hodně. Taky jsem moc chtěla rodit přirozeně, aby i Tomáš u porodu byl. :frowning2: Jenže když to bylo akutně, tak se mě ani neptali, jestli chci jen epidurál nebo uspat celá. Automaticky mě uspali a než Tomáš stačil dojet, malý už byl na světě. :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Verčo, malý je úžasný. :wink: Fotečky skvělé. Rostlinky super a o ťapkách ani nemluvím. :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olbramka btweb jsou moje :wink:
10. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zítra hlásí až 36 ve stínu, to abych s foˇákem nikam nelezla, nebo se mi ten plast na slunku rozpustí :grinning:
10. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k 36 ve stinu?kde?tomu se mi nechce verit :grinning:
jinak ja tu chvilku nebyla, nebyl cas a pak jsem byla na dovci,ale zloukla jsem fotecky a nektere jsou teda paradni
10. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka http://meteopress.cz/ :wink:
10.6.2010 10:15
V pátek se nejvyšší odpolední teploty zastaví až na 36 °C. Bouřky by se měly vyskytnout pouze ojediněle a to zejména na západě Čech. :wink:
10. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hnus ovsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k poklona!!!!! :wink:
10. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcete slyšet moje fiasko s focením mé drahé milované dcery?
sestavím pracně stojany, navlíknu pozadí,že to byla fuška 3m tyčí a 2,75m role .... a moje zlatíčko se mi odmítá přiblížit k tomu monstru :grinning: :grinning: :grinning:
jo a to pozadí z aukra je lesklý :angry:
10. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe jaké pozadí z aukra máš? mám pocit,že manžel něco podobného řešil,ale otočil ho obráceně a bylo to fajn..ale nevím,jestli tomu tak bude i u toho tvého

@molicova moli,ptala jsem se manžela na cenu těch stojanů a ty 4 metrové jsme koupili od té samé firmy za 590 kč..ale bylo to tenkrát od korunky dražený a asi jsme vychytali aukci,že zrovna nikdo moc zájem neměl...jedině to průběžně sledovat-pokud ještě daží i od korunky a nejnom "kup teď"

všem vám chválím fotky :slight_smile: kdybych tak někdy uměla to co vy :slight_smile:
10. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, je někde ve PS možnost obarvit fotku na "sépia"? A jak byste nejjednodušej dosáhly této "barevnosti"?
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/blanka__k/album/kveten-2010-jak-rosteme/5183157/
10. čer 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bledulka
já ho mám tak, že to co se navíjí jakoby dovnitř k roli ,tak na tom fotím
z tý strana, coje jakoby ven je to ještě lesklejší :angry:
10. čer 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dítě začíná nenávidět foťák :sweat_smile:
takže si budu muset dát pohov od focení,tak na dva dny :cry:
10. čer 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k
mně přijde, že je to v přirozených barvách.že to není nijak odbarvené
10. čer 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe díky, ach jo, já chic mít taky takové krásné fotky. Ten Nikon to hází do modra...včera jem fotila známou , ve stínu pod stromem a chtěla proti slunci, tak má divnou barvu, tak teď bojuju a přemýšlím, jak to zamaskovat :grinning:
10. čer 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k to co jsi hodila si taky myslím, že není přebarvené... ale jinak ve photoshopu se dá sepie udělat přes obraz-přizpůsobení-odstín a sytost-a zaškrtnout kolorovat. možná by ses v tom zbavila i toho modrýho nádechu, nebo přes křivky a vyvážit bílou...?
10. čer 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
toho modrýho nádechu ne přes kolorovat... nebo si jen pohrát s jednotlivýma barevnýma kanálama
10. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olbramka - aha, já když zaškrtnu kolorovat, tak mě to hodí celý do modra...kde vyberu, že to chci do hněda? :sweat_smile: Si k tomu musím kouit nějaký manuál pro blbý :sweat_smile:
10. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když si posuneš tím posuvníkem od odstínu??? to nejde?
10. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olbramka - jo s barevností si hraju, nic jinýho mě nezbývá. :wink: A ještě s křivkama, no, ještě že těch fotek je pár :sweat_smile: Včera bylo tak pitomý počasí venku na focení :sweat_smile:
10. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olbramka -joooo, už to jde :grinning: Super, jsem slepá :grinning:
10. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olbramka a dííííky moc. :wink:
10. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k není zač, jsem ráda, že jsem pomohla :wink:
10. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek