• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@wwercaa :grinning: :grinning: :grinning: tak to bude silná netová trojka no co už :grinning: :grinning: :grinning: občas do Práglu zavítám i já :grinning: tak se domluvíme :slight_smile:)))) Když jsem tam byla teď dubnu, tak jsem jela na takovou svoji tour :grinning: :grinning: začala jsem v Karviné a fičela do Pardubic,pak do Praglu pak do Stolan, pak do Peček a nakonec zas do Praglu :slight_smile:)))) Byla to taková pěti denní tůrá a já koza si nechala foťák v Pečkách, takže v Praze jsem nenohla fotit :frowning2:(((( a to jsem šla na mega mega mega túru zakončenou západem slunce na rozhledně... no proklínala jsem se :frowning2:
15. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak třeba tahle ta :slight_smile:))) ta je fakt focená na režim příroda :grinning:
15. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kozinka tak ta doba nechci fotit u nás už je :angry: jen to sofí ještě neříká,ale bouchne mi do objektivu a prchá
15. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kozinka jaké pokusy vždyt fotíš jak profík :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:

@wwercaa odkud jsi :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kozinka porad nějaké triky zítra fotím kámošku kámoše chtějí nějakou památku :slight_smile: také takové akty by se hodily jak jsi to nasvítila tak krásně????
15. čer 2010 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kozinka no to je kus přírody :dizzy_face: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kozinka souhlasím s murynkou, fotečky máš fakt úžasné a fotečky tehulky, fakt povedené :slight_smile:

ale me se taky stal podobný případ ale nechtěně, tuty tapičky jsem fotila na režim krajinka, jsem zapomela přepnout na makro, ale nevidim rozdíl :grinning: po zjistění, jsem to okamžitě preštelovala :slight_smile:
15. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@murynka jsem přímo z Plzně :wink:

@ferinka výstižné pojmenování :grinning: :wink:
15. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa že tu taky nemám takovou přírodu,já tu mám tak kopeček porostlý mechem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ty o krajinka fotí parádně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ferinka :slight_smile:)))))))))))))) a to je fakt hubenej, nevím jestli to je tím režimem krajinka, že mu takhle vše viniklo a vypadá líp :grinning: :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@murynka :grinning: :grinning: :grinning: vidíš, tak zkus krajinku :grinning: jo a jinak nasvícené je to vše jen jednou lampičkou :grinning: Ikea to jistí :sweat_smile: :grinning: lampička za 79,- :grinning: :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ferinka ty taky?? :grinning: :grinning: můj malý pivní plzenský kopeček je na noční :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: můj nemá taky posečeno na kopečku :grinning: :grinning:

@murynka taky si myslim :grinning: :grinning: a to můj me furt říká, at si to dám radši na automat, protože po 50 fotkách zjistuji, že fotím na úplně něco jinýho :grinning:
15. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se bavím :grinning: :grinning: :grinning:

@kozinka my máme také lampičku z ikei za 150 kč :grinning: :grinning: ale já ještě tak u nasvíceného nefotila ajaj :frowning2:
15. čer 2010 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky díky moc :dizzy_face: ale profík fakt ne-e to je ještě hodně daleká budoucnost a kdo ví jestli :grinning:
15. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@murynka :grinning: vidíš máš drahší, to budeš mít lepší :grinning: :grinning: :grinning: vše je jednou poprvé, ty akty jsem taky fotia prvně u nasvícení lampičkou :slight_smile: všechny :slight_smile:))))) hodím je tady ať můžeš když tak mrknout zítra až si nebudeš vědět rady, ale myslím, že to zvládneš levou zadní :wink:
15. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kozinka jéé díky :slight_smile: no nevím jestli to bude oki ta lampička :confused: :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@murynka tak držím palce at se povede :slight_smile: já ještě nikoho nefotila, radši :grinning: v
15. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
15. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kozinka vyniklo to díky bočnímu nasvícení a vysoké teplotě chromatičnosti ( barva světla :wink: ) a ten program krajina ještě podpoří tu barvu. preostě máš blbě vyváženou bílou :grinning: jsem ti to vysvětlila a je po medové záhadě :grinning: :wink:
15. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
15. čer 2010 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@soanpe, ještě že te tu máme, ty se do toho tak rozumíš, jsi fakt profík, koukneš na fotku a hned vidíš, co je třeba vylepšit, jsi fakt profík, závidím, je vidět, že máš prostudováno, šikulka :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa po víkendovém školení jsem chytrá jak rádio :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@soanpe ještě že tě tu máme :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: šikovná
15. čer 2010 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ale k čemu mi to je,když se můj nejoblíbenější fotomodel odmítá fotit :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa @murynka holky s bleskem je to absolutně jednoduché, jen se člověk musí naučit ho otáček jak zrovna fotí, takže když fotím na výšku, musiím ho mít otočený trošku jinka než na šířku, aby tam nebyly takové ty ostré stíny, jinak tam nestavuji vůbec nic, jen ho nasadím zapnu a fotím :slight_smile: toť vše, takže když to zvládnu já, tak to zvládne každý :slight_smile:
15. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@soanpe ale zdravo :grinning: :wink: učíš se rychle :slight_smile:

tak holky já mažu do postele, zatím se mějte krásně, at vám prckové hezky spinkají :slight_smile: dobrou ženy :slight_smile: :wink:
15. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@soanpe to s e změní a nebo si pořídit druhý modelek :sunglasses: :wink: :grinning: :sweat_smile: ???

@molicova děkuju no nevím nevím snad to zvládneme :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu také dobrou noc :slight_smile:
15. čer 2010 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@molicova snad jo, uvidíme :grinning: :slight_smile:

tak já už jdu...pa
15. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek